Afnan - Supremacy Gold EDP 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

128,12 zł

1 281,20 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla VERSET Ceix for Him edp 100ml
VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
5 047,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
504,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX
4 303,00 zł/1l
430,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Noir Woda perfumowana, 100 ml
Afnan Supremacy Noir Woda perfumowana, 100 ml
1 462,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
146,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Silver Woda perfumowana, 100ml
Afnan Supremacy Silver Woda perfumowana, 100ml
2 029,70 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
202,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
1 547,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
154,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 426
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 220
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
2 032,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
203,20 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Pink EDP 100ml
Afnan Supremacy Pink EDP 100ml
1 528,10 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
152,81 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Afnan 9 am woda perfumowana unisex 100 ml
Afnan 9 am woda perfumowana unisex 100 ml
1 112,40 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
111,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
1 234,57 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
129,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Armaf Craze for Men EDP 100 ml M
Armaf Craze for Men EDP 100 ml M
796,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
79,64 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png Afnan Supremacy Gold EDP 100ml Afnan 6290171000983

Producent: Afnan
Rodzaj: woda perfumowana 
Pojemność: 100ml

 

Supremacy Gold marki Afnan to bursztynowe perfumy dla kobiet i mężczyzn.

Nuty zapachowe: 
- nuty głowy:
Gałka muszkatołowa, Fiołek, Kwiat brzoskwini i Kmin;
- nuty serca: Irys i Paczula;
- nuty podstawy: Wanilia, Bursztyn, Agar (oud) i Benzoes.

 

Kto lubi te perfumy, lubi także:

- Cuir Béluga Guerlain

- Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée Givenchy

 

 

Składniki / INCI :

Alcohol Denat, (SD Alcohol 39_C), Parfum, Aqua, Alpha-isomethyl, Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citrinellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal Aldehyde, Hydroxycitronellal, Iso Eugenol, Linalool.



Woda perfumowana UNISEX
fiołek, kwiat brzoskwini, kminek, gałka muszkatołowa
paczula, irys
bursztyn, wanilia, benzoina, drzewo agarowe (oud)



Supremacy Gold - odważnie zmysłowy zapach dla nieustraszonego serca. W otwarciu wyczuwalne są fiołki i kwiaty brzoskwini. Ich połączenie z kminkiem i gałką muszkatołową nadaje pomieszczeniu zmysłowy zapach. Ciemne drzewne echa paczuli prowadzą nas do pięknie dostarczonego irysa, pozwalając zapachowi rozkwitnąć w towarzystwie wanilii. Spacer kontynuuje bursztyn, otwierając przestrzeń dla oudu, aby podkreślić całą kompozycję w doskonale uzależniającym zapachu.Zapach został wprowadzony na rynek w 2013 roku.



Supremacy Gold to nie tylko obietnica luksusu, ale także symbol siły, wyjątkowości i ponadczasowej elegancji. Perfumy, które niczym drogocenny kruszec otulają skórę ciepłem i bogactwem orientalnych aromatów, tworząc aurę niezwykłej wyjątkowości dla kobiet i mężczyzn.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: fiołek, gałka muszkatołowa, kwiat brzoskwini, kmin
Nuta serca: irys, paczula
Nuta bazy: bursztyn, wanilia, agar (oud), benzoes



Delikatny i uwodzicielski z nutą słodyczy Supremacy Gold to aksamitny orientalny zapach rozświetlony pudrowymi kwiatami i nasycony ziemistymi przyprawami. Otwarcie łączy ciepłe, pikantne tony kminku i gałki muszkatołowej z delikatnymi niuansami fiołka i kwiatu brzoskwini. Lśniący irys i otulająca paczula w nucie serca tworzą pyszną mieszankę bursztynu i drewna w nucie bazy z żywicy oud benzoin i wanilii.



Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Afnan Supremacy Gold EDP 100 ml! Te ekskluzywne perfumy unisex są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Odkryj w produkty Afnan!



  • Płeć: Unisex
  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Supremacy Gold
  • Typ zapachu: EDP
Od 49,91 / 100ml

Afnan - Supremacy Gold EDP 100ml Standard package. For women.

Woda perfumowana Supremacy Gold marki Afnan została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Afnan Supremacy woda perfumowana 100ml spray
Wymiary
100 ml
Model
Supremacy Gold
Waga
1 kg
Rodzaj zapachu
orientalny
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
EAN
6290171000983
Numer producenta
111217

Wymiary
100 ml
Model
Supremacy Gold
Waga
1 kg
Rodzaj zapachu
orientalny
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
EAN
6290171000983
Numer producenta
111217
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 426
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Silver Woda perfumowana, 100ml
Afnan Supremacy Silver Woda perfumowana, 100ml
2 029,70 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
202,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Dunhill Century woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
Dunhill Century woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
1 400,93 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
134,91 zł
-29,84 zł
105,07 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Noir Woda perfumowana, 100 ml
Afnan Supremacy Noir Woda perfumowana, 100 ml
1 462,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
146,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Blue Oud EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Blue Oud EDP 100ml
1 092,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
109,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Pink EDP 100ml
Afnan Supremacy Pink EDP 100ml
1 528,10 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
152,81 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Incense Woda perfumowana, 100 ml
Afnan Supremacy Incense Woda perfumowana, 100 ml
2 751,60 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
275,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
931,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
649,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
64,98 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
1 047,62 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
1 547,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
154,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 6 lutego 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetne perfumy
Oceniono dnia 1 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nie ma mowy
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l