Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Schnitzer Schnitte Quinoa organiczna 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,45 zł
57,80 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher chleb proteinowy z marchewką bez konserwantów 250g51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bajgle z sezamem bezglutenowe 150g0,10 zł/1kg
14,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
PIADINA ORKISZOWA(3 szt.) 300 g - ALIMENTA51,47 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Schnitzer 4502, 250 g, 208 kcal, 873 kJ
53,48 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Baguettini - Bianco 200g
62,45 zł/1kg
13,45 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Schnitzer 4022993047189, 180 g, Niemcy, 205 kcal, 859 kJ, 3,9 g, 5,3 g
85,06 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb Schnitzer Classic organiczny 400g
87,65 zł/1kg
35,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chleb pumpernickel, 375g | PURAL
21,71 zł/1kg
8,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Löffelbiskuits - Dinkel 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Dinkel Zwieback, 200g | PURAL
52,05 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Bułki orkiszowe 250g
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

PUMPERNIKIEL500 g - TERRASANA
34,12 zł/1kg
17,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

E'sener chleb żytni demeter 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

PINSA400 g - TERRASANA
45,82 zł/1kg
21,80 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Orkiszowe pieczywo chrupkie 75g
89,07 zł/1kg
6,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Bułki wieloziarniste 5 sztuk x55g
56,36 zł/1kg
15,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb żytni razowy 375g
20,96 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bezglutenowy organiczny chleb z komosy ryżowej.
Wskazówki dotyczące obchodzenia się i przechowywania:
Wskazówka: Ostrożnie oddzielić kromki chleba nożem.
Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.
- Lista składników
- Naturalny zakwas ryżowy* (mąka ryżowa*, woda), woda, 13% mielonej czarnej komosy ryżowej*, mąka łubinowa*, pestki dyni*, pestki słonecznika*, NASIONA SESAMU*, mąka ryżowa*, ocet jabłkowy*, sól morska, błonnik jabłkowy*.zawiera następujące składniki alergenne: nasiona sezamu, łubin**z produkcji biodynamicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 978 kJ / 234 kcalTłuszcz: 11gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,7gWęglowodany: 21gw tym cukier: 1,5gBłonnik: 5,4gBiałko: 11gSól: 1,0g
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- SCHNITZER
- Nazwa handlowa
- Plastry - Czarna Quinoa 250g
- Producent
- Schnitzer
- EAN
- 4022993047127
- Lista składników
- Naturalny zakwas ryżowy* (mąka ryżowa*, woda), woda, 13% mielonej czarnej komosy ryżowej*, mąka łubinowa*, pestki dyni*, pestki słonecznika*, NASIONA SESAMU*, mąka ryżowa*, ocet jabłkowy*, sól morska, błonnik jabłkowy*.zawiera następujące składniki alergenne: nasiona sezamu, łubin**z produkcji biodynamicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 978 kJ / 234 kcalTłuszcz: 11gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,7gWęglowodany: 21gw tym cukier: 1,5gBłonnik: 5,4gBiałko: 11gSól: 1,0g
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- SCHNITZER
- Nazwa handlowa
- Plastry - Czarna Quinoa 250g
- Producent
- Schnitzer
- EAN
- 4022993047127
Pasuje również do tego

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
73,28 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Schnitzer 4502, 250 g, 208 kcal, 873 kJ
53,48 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Baguettini - Bianco 200g
62,45 zł/1kg
13,45 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb Schnitzer Classic organiczny 400g
87,65 zł/1kg
35,06 zł
Sprzedawca: taleoo

CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Organiczne pieczywo chrupkie z kaszy gryczanej i komosy ryżowej
107,10 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer Baguettini rustic organic 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 szt., 233 kcal, 975 kJ
21 450,00 zł/1kg
21,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Schnitzer 4022993047189, 180 g, Niemcy, 205 kcal, 859 kJ, 3,9 g, 5,3 g
85,06 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mestemacher chleb proteinowy niskowęglowodanowy wysokobiałkowy 250g
52,80 zł/1kg
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047066, 188 g, Niemcy, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
64,89 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen Pumpernikiel regionalna specjalność chlebowa 500g
20,78 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 46037, 250 g, Do jajek, Łubin, Ziarenka sezamu, Soja, Niemcy, 250 kcal, 1044 kJ, 9,3 g
71,24 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g
56,90 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
84,41 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb chia z mąką pełnoziarnistą z komosy ryżowej bezglutenowy500 g Schnitzer
25 560,00 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb sułtański cynamonowy 620g
33,71 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

PIECZYWO CHRUPKIE OWSIANE BEZGLUTENOWE150 g - LE PAIN DES FLEURS
72,13 zł/1kg
14,26 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
40,24 zł/1kg
18,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Original Cienkie pełnoziarniste żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g
49,05 zł/1kg
9,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PIECZYWO CHRUPKIE BŁONNIKOWE OWSIANE BEZGLUTENOWE160 g - PURAL
87,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Schär Pane Casereccio, 240 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 14% , buckwheat flour 8% , rice flour , rice..., Środek konserwujący, 262 kcal, 1108 kJ, 4,1 g
58,88 zł/1kg
14,67 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,13 zł
Sprzedawca: Katomix

Chrupki pełnoziarniste z żytniej i quinoa, 200g | LINEA NATURA
37,70 zł/1kg
7,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Braunhirse Toastbrot geschnitten glutenfrei 250g
62,76 zł/1kg
15,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
33,56 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg

Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg

Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg

Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg

Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg

BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg

Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,61 zł/1kg

CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg

Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,24 zł/1kg

Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,28 zł/1kg

Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,90 zł/1kg