5,0



Na podstawie 1 opinii
Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,85 zł
102,83 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s0,81 zł/1kg
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA97,14 zł/1kg
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher Gourmet Chleb Razowy Klasyczny Bułka Oryginalna 250g43,48 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g18,70 zł/1kg
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
56,03 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

350G Meisterbaeckersvital Bezglutenowy Ds
46,43 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tortille – Naturalne, 6 sztuk, 240g | ACAPULCO
9 600,00 zł/1kg
9,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
43,48 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Środek konserwujący, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
51,39 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
40,24 zł/1kg
18,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka tarta Leimer 400g
13,00 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen chleb wiejski krojony bezglutenowy bez laktozy opakowanie 400g
48,92 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meisterbäckers - Wieloziarnisty chleb krojony 330g
49,24 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 szt., 233 kcal, 975 kJ
21 460,00 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Meisterbackers Classic - BEZGLUTENOWY biały chleb na tacce 300 g
SKŁADNIKI
Skrobia kukurydziana i ryżowa, woda, 18% zakwas (mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, 2,6% mąka z prosa, olej słonecznikowy, białko sojowe, 1,7% mąka z komosy ryżowej, zagęszczacz: hudroksypropylometyloceluloza, drożdże, sól, miód.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g
Wartość energetyczna (kj / kcal): 1009/239
Białko (g): 3,5
Węglowodany (g): 45,0
w tym cukier (g): 3,3
Tłuszcz (g): 3,4
w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g): 0,7
Błonnik (g): 7,3
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Alergeny: soja
BRAK GLUTENU: TAK
LAKTOZA: TAK
Możliwe alergeny: łubin
Skrobia kukurydziana i ryżowa, woda, 18% zakwas (mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, 2,6% mąka z prosa, olej słonecznikowy, białko sojowe, 1,7% mąka z komosy ryżowej, zagęszczacz: hudroksypropylometyloceluloza, drożdże, sól, miód.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g
Wartość energetyczna (kj / kcal): 1009/239
Białko (g): 3,5
Węglowodany (g): 45,0
w tym cukier (g): 3,3
Tłuszcz (g): 3,4
w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g): 0,7
Błonnik (g): 7,3
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Alergeny: soja
BRAK GLUTENU: TAK
LAKTOZA: TAK
Możliwe alergeny: łubin
Schär Meisterbäckers Classic świetnie smakuje z każdą przekąską. Wysokiej jakości składniki z prosa i komosy ryżowej w soczystym chlebie na zakwasie sprawiają, że doznania smakowe są doskonałe. Kromki chleba nadają się do każdego ulubionego dodatku, zarówno słodkiego, jak i pikantnego.
Naturalnie wolne od glutenu, laktozy i konserwantów. Wskazówki dotycząceprzenoszenia i przechowywania Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
Schär Meisterbäcker classic to bezglutenowy, biały chleb krojony.
Uwaga: Produkt może zawierać śladowe ilości łubinu i musztardy.
Zawartość: 300g
Właściwości:
| Składniki | Skrobia kukurydziana, woda, zakwas 16% (mąka ryżowa, woda), skrobia ryżowa, błonnik roślinny (psyllium), syrop ryżowy, olej słonecznikowy, białko sojowe, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, mąka z prosa 1,9%, mąka z komosy ryżowej 1,3%, drożdże, miód, sól jodowana (sól, jodek potasu) |
| Instrukcje dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem |
| odpowiedzialna firma spożywcza | Dr Schär AG/SPA Winkelau 9, 39014 Burgstall |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość opałowa | 981 kJ / 233 kcal |
| Tłuszcz | 3,4 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| Węglowodany | 43 g |
| - w tym cukier | 3,3 g |
| Błonnik pokarmowy | 8,1 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,99 g |
SCHÄR MAESTRO CLASSIC BEZGLUTENOWY BIAŁY CHLEB POKROJONY Odkryj wyjątkowy smak i świeżość z Schär Maestro Classic, bezglutenowym białym chlebem, który został specjalnie stworzony dla osób z nietolerancją glutenu. Ten pokrojony chleb to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i smak w jednym. Każda kromka oferuje delikatną teksturę i doskonały smak, który doskonale komponuje się z różnorodnymi dodatkami. Idealny na śniadanie, lunch czy kolację, Schär Maestro Classic to chleb, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. - Bezglutenowy - Idealny dla osób z nietolerancją glutenu i celiakią. - Pokrojony - Gotowy do spożycia, oszczędza czas i zapewnia wygodę. - Delikatny smak - Doskonale komponuje się z różnymi dodatkami, zarówno słodkimi, jak i słonymi. - Świeżość - Zachowuje świeżość na dłużej, dzięki odpowiedniemu opakowaniu. - Wielopak - Zawiera 12 opakowań po 300 g, co zapewnia zapas na dłuższy czas. - Uniwersalny - Idealny na tosty, kanapki, grzanki i inne potrawy. Schär to marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji żywności bezglutenowej. Firma powstała z myślą o osobach, które muszą unikać glutenu w swojej diecie, oferując im szeroki wybór produktów o wysokiej jakości i doskonałym smaku. Schär dba o to, aby każdy produkt był starannie opracowany i spełniał najwyższe standardy jakości. Produkty Schär są regularnie testowane, aby zapewnić, że są one w 100% bezglutenowe, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Schär Maestro Classic to nie tylko smaczny, ale również wszechstronny produkt. Możesz go używać na wiele różnych sposobów, aby urozmaicić swoją dietę bezglutenową. Wykorzystaj go do przygotowania pysznych kanapek z ulubionymi wędlinami, serami i warzywami. Spróbuj go również jako dodatek do zup i sałatek, aby dodać im chrupiącej tekstury i wyjątkowego smaku. Schär Maestro Classic to również doskonały wybór na tosty, które możesz podać z dżemem, miodem lub innymi słodkimi dodatkami. Wybierając Schär Maestro Classic, wybierasz produkt, który został stworzony z myślą o Twoim zdrowiu i komforcie. Dzięki niemu możesz cieszyć się smakiem tradycyjnego chleba, bez obaw o negatywne skutki spożycia glutenu. Ten bezglutenowy biały chleb to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia i dbać o swoje samopoczucie. Składniki: woda, skrobia kukurydziana, zakwas 16% (mąka ryżowa, woda), skrobia ryżowa, błonnik roślinny (psyllium), olej słonecznikowy, syrop z ryżu, białko sojowe, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; drożdże, sól, cukier. Może zawierać śladowe ilości gorczycy i sezamu. CARUNO-2025-11-20-23:15:38 cu Parametry produktuAdres podmiotu wprowadzającego do obrotuNazwa firmy: kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów plBez glutenu1Bez glutenu - Numer licencjiCuk‐g‐039Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji)45 dni (dzień)Kraj pochodzenia/Wyprodukowano wWłochyLiczba opakowań pierwszego rzędu na palecie64 op. zb. (DU)Produkt bez laktozy1Produkt bezglutenowy1RodzajPaczkowanySkładnikiSkrobia kukurydziana, woda, zakwas 16% (mąka ryżowa, woda), skrobia ryżowa, błonnik roślinny, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, soja białko, mąka jaglana 1,9%, substancja zagęszczająca: hydroksypropylo metyloceluloza; mąka z komosy ryżowej 1,3%, drożdże 1%, miód, sól jodowana (sól, jodek potasu). może zawierać łubin i gorczycę. bez pszenicy. bez laktozy.TypTostowyWaga jednostkowa brutto0,31 kgZawartość netto300 g Informacje o alergenachDwutlenek siarki i siarczynyNieGorczyca i produkty pochodneNieJaja i produkty pochodneNieMięczaki i produkty pochodneNieMleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)NieNasiona sezamu i produkty pochodneNieOrzechyNieRyby i produkty pochodneNieSeler i produkty pochodneNieSkorupiaki i produkty pochodneNieSoja i produkty pochodneTakZboża zawierajace glutenNieŁubin i produkty pochodneMoże zawierać Wartości odżywczeCukry3,3 gZawartość soli1 gWielkość porcji100 gZawartość białek3,5 gWartość energetyczna kJ1009 kJKwasy tłuszczowe nasycone0,7 gZawartość węglowodanów45 gWartość energetyczna kcal239 kcalZawartość tłuszczów (ogólnie)3,4 gZawartość węglowodanów w porcji45 gZawartość soli w porcji (ogólnie)1 gZawartość białek w porcji (ogólnie)3,5 gJednostka będąca podstawą przeliczeńg/100 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie)3,4 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry)3,3 gWartość energetyczna kJ w porcji (energia)1009 kJWartość energetyczna kcal w porcji (energia)239 kcalZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone)0,7 g PrzechowywanieSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Alergeny: SOJA BEZ GLUTENU (w składnikach): TAK BEZ LAKTOZY: TAK Białko: 3.5 g Błonnik: 7.3 g Cukry: 3.3 g Gwarantowany termin przydatności (w dniach): 18 Kwasy tłuszczowe nasycone: 0.7 g mozliwealergeny: ŁUBIN Sól: 1 g Tłuszcz: 3.4 g Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Węglowodany: 45 g
- Lista składników
- kukurydza i skrobia ryżowa, woda, zakwas 18%(mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, mąka z prosa 2,6%, olej słonecznikowy, białko SOJOWE, mąka z quinoa 1,7%, zagęszczacz: hudroksypropylo metyloceluloza, drożdże, sól, miód.Alergeny: SOJABEZ GLUTENU (w składnikach): TAKBEZ LAKTOZY: TAKBiałko: 3. kukurydza i skrobia ryżowa, woda, zakwas 18%(mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, mąka z prosa 2,6%, olej słonecznikowy, białko SOJOWE, mąka z quinoa 1,7%, zagęszczacz: hudroksypropylo metyloceluloza, drożdże, sól, miód. Alergeny: SOJA
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1009/239 g Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Węglowodany: 45 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
- Producent
- Schär
- Zakres dostawy
- 300 g
- Numer producenta
- 1391090001
- EAN
- 8008698005576
- Lista składników
- kukurydza i skrobia ryżowa, woda, zakwas 18%(mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, mąka z prosa 2,6%, olej słonecznikowy, białko SOJOWE, mąka z quinoa 1,7%, zagęszczacz: hudroksypropylo metyloceluloza, drożdże, sól, miód.Alergeny: SOJABEZ GLUTENU (w składnikach): TAKBEZ LAKTOZY: TAKBiałko: 3. kukurydza i skrobia ryżowa, woda, zakwas 18%(mąka ryżowa, woda), syrop ryżowy, błonnik jabłkowy, mąka z prosa 2,6%, olej słonecznikowy, białko SOJOWE, mąka z quinoa 1,7%, zagęszczacz: hudroksypropylo metyloceluloza, drożdże, sól, miód. Alergeny: SOJA
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1009/239 g Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Węglowodany: 45 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
- Producent
- Schär
- Zakres dostawy
- 300 g
- Numer producenta
- 1391090001
- EAN
- 8008698005576
Pasuje również do tego

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Żyto chrupkie Light&Cross
51,92 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,45 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Wasa Pieczywo chrupkie bezglutenowe i bez laktozy Classic duże wypiekane 240g
335,92 zł/1kg
80,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Precle owsiane Hammermühle z solą organiczną 80g
100,38 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

350G Meisterbaeckersvital Bezglutenowy Ds
46,43 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka hamburgerowa 4 sztuki x60g
58,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
116,16 zł/1kg
38,25 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
36,83 zł/1kg
16,25 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekologiczny tort marmurkowy Bauck bezglutenowy 4
48,12 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekologiczna chrupiąca soczewica z groszkiem
113,10 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PODUSZKI RYŻOWE Z KREMEM ORZECHOWO - KAKAOWYM BEZGLUTENOWE300 g - TURTLE
71,23 zł/1kg
26,10 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Coppenrath Piernik bezglutenowy z ciemną czekoladą 165g
123,33 zł/1kg
20,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
91,00 zł/1kg
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister ciasto marmurkowe wilgotny biszkopt z lukrem 400g
35,65 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczywo chrupkie Wasa Pełnoziarniste 260g
62,88 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
40,24 zł/1kg
18,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg

Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg

Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
54,50 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg

Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg

Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg

BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg

BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg

Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg

Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Chleb bezglutenowy Bauli 220 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,30 zł/1kg

CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,61 zł/1kg

Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg

Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,96 zł/1kg