4,7



Na podstawie 3 opinii
Ocet jabłkowy Schoenenberger naturalnie mętny organiczny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,48 zł
17,97 zł / 1l
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KetoBon żelki 60 szt. z aminokwasami i octem jabłkowym2 053,67 zł/1l
123,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru

Więcej informacji o reklamie
Chlorella - 750 tabletek, 300g | SANATUR631,00 zł/1kg
189,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek1 475,90 zł/1kg
122,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
GymBeam -pyek pszczeli 100 g320,25 zł/1kg
38,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Organiczny sok pomidorowy Schoenenberger, roztwór 330 ml
30,48 zł/1l
10,06 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Organiczne granulki chlorelli 100 g
775,00 zł/1kg
77,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

dla ciebie ocet jabłkowy z imbirem
848,00 zł/1l
84,80 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Alpenkraft - Syrop na oskrzela 250ml
188,68 zł/1l
47,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczna nalewka z ekstraktu z melisy
819,80 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

BALDINI BioAroma, olejek eteryczny z grejpfruta, 5 ml
11 344,00 zł/1l
56,72 zł
Sprzedawca: taleoo

allcura lecytyna granulowana, 250 g proszek
160,80 zł/1kg
50,49 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny ekstrakt z propolisu bezalkoholowy
1 674,33 zł/1l
50,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczne gorzkie krople SinoPlaSan, roztwór 50 ml
1 414,20 zł/1l
70,71 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Schoenenberger Naturalny Napj Zioowy Czosnek 200 ml
202,00 zł/1l
40,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Schoenenberger Naturalny Napj Zioowy Imbir 200 ml
195,95 zł/1l
39,19 zł
Sprzedawca: apohealth

CHEPLAPHARM Nalewka walerianowa, roztwór 50 ml
619,00 zł/1l
30,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Kenay Oregano Oil (10 ml) 5900672153941
121 999,99 zł/1kg
122,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Heilpflanzensaft - Wermut 200ml
179,55 zł/1l
35,91 zł
Sprzedawca: apohealth

ALLPHARM Lecytyna granulowana, 400 g proszku
172,22 zł/1kg
80,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Nalewka ziołowa Żurawina 30 ml
3 217,67 zł/1l
96,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Składniki: ocet jabłkowy, nieprzejrzysty.
Ogólne informacje: jabłka pochodzące z sadów pospolitych na terenie Śląska.
Sady pospolite przyczyniają się do zachowania starych odmian jabłoni, przystosowanych do lokalnego klimatu, stanowią siedlisko dla wielu gatunków zwierząt i są ważnym elementem łączenia cennych siedlisk.
- Wyprodukowany z soku dojrzałych, całych jabłek z sadów pospolitych na Śląsku.
- Niefiltrowany i bez dodatków.
- Kwas pochodzi wyłącznie z naturalnej fermentacji.
- Delikatny w smaku.
Cechy szczególne: bez sztucznych dodatków i substancji pomocniczych, bez modyfikacji genetycznych, niefiltrowany, jabłka z sadów pospolitych na Śląsku, wyprodukowany w tradycyjny sposób, w celu zachowania starych, regionalnych odmian jabłoni.
Wskazówki dotyczące przechowywania: Po otwarciu dokładnie zamknąć i przechowywać w chłodnym miejscu.
Sposób użycia:
- Do przyprawiania potraw i sałatek, do marynowania i konserwowania warzyw, owoców, ryb i mięsa.
- Jako napój orzeźwiający, idealny na rozpoczęcie dnia: wymieszać 2 łyżeczki w szklance wody. W razie potrzeby dosłodzić miodem lub syropem agawy.
- Do pielęgnacji ciała, jako środek do oczyszczania skóry: 2-3 łyżki na litr wody do przemywania lub 100-200 ml do kąpieli.
Producent: Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co. KG; Hutwiesenstraße 14, 71106 Magstadt, Niemcy.
Dodatkowe informacje: wegański, wegetariański, bezalkoholowy, niesłodzony, bez GMO.
Za informacje o produkcie odpowiada producent.
- Zawartość
- 750 ml
- Lista składników
- Ocet jabłkowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 1121 g
- Firma spożywcza
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Hutwiesenstraße 14, 71106 Magstadt, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Essig
- Producent
- SALUS Haus GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 750
- Zalecany sposób podawania
- Roztwór doustny
- Numer producenta
- 06078670
- EAN
- 400630904230304006309042303
- Zawartość
- 750 ml
- Lista składników
- Ocet jabłkowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 1121 g
- Firma spożywcza
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Hutwiesenstraße 14, 71106 Magstadt, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Essig
- Producent
- SALUS Haus GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 750
- Zalecany sposób podawania
- Roztwór doustny
- Numer producenta
- 06078670
- EAN
- 400630904230304006309042303
Pasuje również do tego

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Setty Odtwarzacz MP3 Ekran Słuchawki Douszne w Zestawie MicroSD Czarny LCD
69,99 zł
-65%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,90 zł
Sprzedawca: TelForceOne

Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
37,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Kronenburg pokrowiec ochronny na krzesło plażowe - 125 x 90 x 165/135cm - pokrowiec - wodoodporny - 2 zamki błyskawiczne - zielony
11 180,23 zł/1m²
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Bambusowa skrobaczka do pleców z rolkami masującymi
17,74 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

OCET JABŁKOWY 5 % NIEFILTROWANY500 ml - ALCE NERO
40,20 zł/1l
20,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Inteligentny robot odkurzający na mokro/sucho Robot automatyczny Funkcja mopowania Robot zamiatający Zamiatarka
147,06 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KOZIERADKA ZIARNO60 g - DARY NATURY
208,67 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
102,46 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Vitamaze Witamina C 1000 mg w wysokiej dawce + cynk w tabletkach wegańskich, 180 tabletek
313,86 zł/1kg
100,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Pudełka do przechowywania z pokrywą 300391, plastikowe pudełka do przechowywania, 4 szt., 30 l
188,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Wszystko super
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Dobra jakość, wyśmienity smak, doskonała dostawa, to wciąż obsługa klienta
Oceniono dnia 3 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg