Alpenkraft - Syrop na oskrzela 250ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

47,10 zł

188,40 zł / 1l

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – pt. 9 października
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pastylki tymiankowe Bronchicum, 50 tabletek
Pastylki tymiankowe Bronchicum, 50 tabletek
556,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,61 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Plantocaps Coitosan, 60 kapsułek
Kapsułki Plantocaps Coitosan, 60 kapsułek
3 425,49 zł/1kg
174,70 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Immuno MensSana, 90 kapsułek
Immuno MensSana, 90 kapsułek
1 562,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,71 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kijimea Regularis 500 G
Kijimea Regularis 500 G
168 859,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
168,86 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Syrop Salus Alpenkraft na problemy z układem oddechowym, 500 ml
Syrop Salus Alpenkraft na problemy z układem oddechowym, 500 ml
140,12 zł/1l
70,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Regulatpro Metabolic Juice, roztwór 350 ml
Regulatpro Metabolic Juice, roztwór 350 ml
583,71 zł/1l
204,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pediakid Syrop na nerwowo 125 ml
Pediakid Syrop na nerwowo 125 ml
911,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
113,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Pediakid 22 Vitamines Syrop 125 ml
Pediakid 22 Vitamines Syrop 125 ml
921,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
115,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Heilpflanzensaft - Schafgarbe 200ml
Heilpflanzensaft - Schafgarbe 200ml
198,65 zł/1l
39,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla RegulatPro® - Immune 350ml
RegulatPro® - Immune 350ml
603,20 zł/1l
211,12 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Spinnrad – odtłuszczone mleko w proszku, 400 g
Spinnrad – odtłuszczone mleko w proszku, 400 g
122,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,19 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Transpulmin syrop przeciwkaszlowy, 150 ml roztwór
Transpulmin syrop przeciwkaszlowy, 150 ml roztwór
314,33 zł/1l
47,15 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla MycoMedica Syrop Zajeczy 200ml
MycoMedica Syrop Zajeczy 200ml
471,25 zł/1l
94,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Reishi 90tbl
Reishi 90tbl
1 399,00 zł/1l
139,90 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla Syrop z e-szenia, 200 ml SIR
Syrop z e-szenia, 200 ml SIR
384,30 zł/1l
76,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla kapsułki z ekstraktem z chmielu allcura, 90 kapsułek
kapsułki z ekstraktem z chmielu allcura, 90 kapsułek
1 028,60 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
58,63 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Reishi 50 ml
Reishi 50 ml
21 964,00 zł/1kg
109,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Esencja alchemiczna Ribwort Plantain Compositum 30 ml
Esencja alchemiczna Ribwort Plantain Compositum 30 ml
1 948,00 zł/1l
58,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Glukofin - suplement diety 30 kapsułek
Glukofin - suplement diety 30 kapsułek
900,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: NewGenMarketing
Zdjęcie produktu dla Dr. Mercola Suplementy diety Vitamin E, BI3273
Dr. Mercola Suplementy diety Vitamin E, BI3273
172 999,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu


Pochodzenie celne marki
Salus® Niemcy (DE)
Kraje pochodzenia głównych składników
Różne kraje
Składniki
100 g syropu zawiera następujące składniki aktywne: Olejek z sosny górskiej 0,056 g, olejek z kopru gorzkiego 0,012 g, olejek z anyżu gwiazdkowatego 0,012 g, olejek eukaliptusowy 0,007 g, destylat wodny (1:12,9) 15,100 g i wodny ekstrakt (1:15,7) 18,300 g z 0,600 g tymianku, 0,131 g kwiatu lipy, 0,116 g kwiatu brusznicy, 0,095 g anyżu, 0,095 g gorzkiego kopru włoskiego, 0,085 g rosiczki, 0,042 g rdestu. Inne składniki: oczyszczony sok z lukrecji, miód, ekstrakt słodowy, sacharoza, alginian sodu, pirofosforan sodu, fosforan trójwapniowy, olejek cytrynowy, olejek z mięty pieprzowej, woda
Informacje ogólne
Do gardła, krtani i oskrzeli.
Cechy szczególne
bez alkoholu, bez konserwantów, bez laktozy
Wskazówki dotyczące przechowywania
Lek należy przechowywać w miejscu niem dla dzieci, Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C, Okres ważności po otwarciu: co najmniej 4 tygodnie, Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym, ciemnym miejscu, Nie stosować produktu leczniczego po upływie terminu ważności (data po "Termin ważności") zamieszczonego na pudełku składanym (kartonik zewnętrzny) i pojemniku (etykieta/blister).
Przeciwwskazania
"Kiedy nie należy przyjmować leku BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP?
Nie należy przyjmować leku BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP w przypadku nadwrażliwości (alergii) na anyż, anetol, koper włoski i eukaliptus lub którykolwiek z pozostałych składników leku.
"
Interakcje z innymi produktami
"Nie są znane.
Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie lub ostatnio, nawet tych, które wydawane są bez recepty.
"
Instrukcje dotyczące dawkowania
"Poniższe informacje mają zastosowanie, chyba że lekarz przepisał BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP inaczej.
Należy przestrzegać instrukcji dotyczących dawkowania, w przeciwnym razie BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP może nie działać prawidłowo!

Przed użyciem wstrząsnąć.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze przyjmują 15 ml 3 do 5 razy dziennie za pomocą załączonego dzbanka z miarką i pozwalają, aby syrop na kaszel BRONCHIAL powoli rozpuścił się w ustach przed połknięciem.

Nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Droga podania:
Podanie doustne.

Czas stosowania:
Bez ograniczeń.
W razie pytań dotyczących czasu stosowania należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Uwaga dla diabetyków: 15 ml odpowiada ok. 0,9 BE
"
Działania niepożądane
"Jak każdy lek, BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Możliwe działania niepożądane:
Ze względu na zawartość anyżu, kopru włoskiego i olejku eukaliptusowego, w indywidualnych przypadkach możliwe są reakcje alergiczne skóry i dróg oddechowych.

Zgłaszanie działań niepożądanych:
W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Dotyczy to również działań niepożądanych niewymienionych w ulotce dla pacjenta.
Zgłaszając działania niepożądane, można przyczynić się do udostępnienia większej ilości informacji na temat bezpieczeństwa stosowania tego leku.

"
Wskazania
"Tradycyjny produkt leczniczy roślinny.
Działa odkażająco na błony śluzowe górnych dróg oddechowych; zapobiega przeziębieniom, takim jak kaszel, przeziębienie, ból gardła, zapalenie oskrzeli i infekcje grypopodobne.
Stymuluje wydzielanie śluzu; zapobiega kaszlowi palacza.
Tradycyjnie stosowany w celu wspomagania funkcji narządów.
"
Jakość
Który standard jest spełniony: konwencjonalny
Informacje specyficzne dla grupy produktów
Status prawny: lek bez recepty
Wartości odżywcze i wyniki analiz na podstawie 100 ml
Energia kJ / kcal:
Jednostki chleba: 4.700 BE
Informacje opoliuretan (jednostka spożycia / pojedyncza)
Rodzaj opakowania: pudełko składane
Inne
Lek bez recepty: tak
Właściwości sensoryczne, konsystencja
Smak: miodowo-słodki
Informacje o LMIV
Firma farmaceutyczna: SALUS Haus Dr. med.med. Otto Greither Nachf. , Bahnhofstr. 24, D-83052 Bruckmühl


Informacje prawne Suplement: Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety.
Należy prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci.


Dla dróg oddechowych i układu odpornościowego. Z tymiankiem, kwiatem lipy, babką lancetowatą, innymi ziołami i cynkiem.

Sposób użycia i przechowywania:
3-5 razy dziennie 15 ml
Nie przechowywać nieotwartej butelki w temperaturze powyżej 25°C. Zamknąć szczelnie natychmiast po otwarciu i przechowywać w lodówce w pozycji pionowej. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Okres trwałości po otwarciu: 3 miesiące.

Zawartość
250 ml
Lista składników
Miód, cukier, ekstrakt ziołowy (31%) (z tymianku, kwiatów lipy, liści żebrowca, kwiatów brusznicy, anyżu, owoców kopru włoskiego, ziela rdestu ptasiego), woda, ekstrakt z korzenia lukrecji, Substancja zagęszczająca - alginian sodu, olejek z sosny górskiej, regulator kwasowości - difosforany, olejek cytrynowy, tlenek cynku, olejek z kopru włoskiego, regulator kwasowości - fosforany wapnia, olejek eukaliptusowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek z anyżu gwiazdkowatego, olejek tymiankowy. Alergeny: brak
Informacja o wartościach odżywczych
Tabela wartości odżywczych
Waga
319 g
Firma spożywcza
SALUS
Nazwa handlowa
Sirup oskrzelowy
Producent
SALUS
Model
Alpenkraft Bronchial Sirup
Zakres dostawy
Kubek pomiarowy
Liczba sztuk
250
Zalecany sposób podawania
Roztwór doustny
Numer producenta
16897156
EAN
4004148344374
04004148344374

Zawartość
250 ml
Lista składników
Miód, cukier, ekstrakt ziołowy (31%) (z tymianku, kwiatów lipy, liści żebrowca, kwiatów brusznicy, anyżu, owoców kopru włoskiego, ziela rdestu ptasiego), woda, ekstrakt z korzenia lukrecji, Substancja zagęszczająca - alginian sodu, olejek z sosny górskiej, regulator kwasowości - difosforany, olejek cytrynowy, tlenek cynku, olejek z kopru włoskiego, regulator kwasowości - fosforany wapnia, olejek eukaliptusowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek z anyżu gwiazdkowatego, olejek tymiankowy. Alergeny: brak
Informacja o wartościach odżywczych
Tabela wartości odżywczych
Waga
319 g
Firma spożywcza
SALUS
Nazwa handlowa
Sirup oskrzelowy
Producent
SALUS
Model
Alpenkraft Bronchial Sirup
Zakres dostawy
Kubek pomiarowy
Liczba sztuk
250
Zalecany sposób podawania
Roztwór doustny
Numer producenta
16897156
EAN
4004148344374
04004148344374
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Syrop Salus Alpenkraft na problemy z układem oddechowym, 500 ml
Syrop Salus Alpenkraft na problemy z układem oddechowym, 500 ml
140,12 zł/1l
70,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Zestaw pościeli dla dzieci z Myszką Miki - poszwa na kołdrę 140x200 cm i poszewka na poduszkę 63x63 cm
Zestaw pościeli dla dzieci z Myszką Miki - poszwa na kołdrę 140x200 cm i poszewka na poduszkę 63x63 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
96,99 zł
Sprzedawca: POPventure
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Mata piankowa MOVIT do jogi i gimnastyki 190 x 60 x 1,5 czarna
Mata piankowa MOVIT do jogi i gimnastyki 190 x 60 x 1,5 czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
109,00 zł
-43,60 zł
65,40 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 791
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
150,00 zł
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
199,00 zł
-30,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Czarny, Stal nierdzewna
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Czarny, Stal nierdzewna
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
509,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cecotec_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Herbion Naturals, syrop na kaszel z miodem, łagodzi ból gardła, zielony, miód, 5 fl oz
Herbion Naturals, syrop na kaszel z miodem, łagodzi ból gardła, zielony, miód, 5 fl oz
16,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Herbion
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Frytkownica na gorące powietrze 5 litrów, 1500 W, 8 w 1 Airfryer, Air fryer, kosze nadające się do mycia w zmywarce, 8 programów, grillowanie, pieczenie, utrzymywanie ciepła, energooszczędna Retoo
Frytkownica na gorące powietrze 5 litrów, 1500 W, 8 w 1 Airfryer, Air fryer, kosze nadające się do mycia w zmywarce, 8 programów, grillowanie, pieczenie, utrzymywanie ciepła, energooszczędna Retoo
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 84
139,89 zł
-30,90 zł
108,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
2 046,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY
Zdjęcie produktu dla Stojak na hantle 610866, udźwig 300 kg, antypoślizgowy, czarny, 100 x 53 x 102,5 cm
Stojak na hantle 610866, udźwig 300 kg, antypoślizgowy, czarny, 100 x 53 x 102,5 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
377,99 zł
-8,99 zł
369,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla SONNI szafki do salonu komody z oświetleniem led biały wysoki połysk kredens z 3 drzwiami 116x35x93cm
SONNI szafki do salonu komody z oświetleniem led biały wysoki połysk kredens z 3 drzwiami 116x35x93cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
751,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Zdjęcie produktu dla CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
623,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
299,00 zł
Sprzedawca: Konsimo
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla MonsterShop, 20 płytek dywanowych, 50 x 50 cm, do powierzchni 5 m² – kolor: szary
MonsterShop, 20 płytek dywanowych, 50 x 50 cm, do powierzchni 5 m² – kolor: szary
45,87 zł/1m²
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
229,37 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Szafka Keter Planet High
Szafka Keter Planet High
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
395,00 zł
Sprzedawca: PENTA
Zdjęcie produktu dla marQus Solingen zestaw do manicure i pedicure - 12 elementów w poręcznym i miękkim etui z prawdziwej skóry - kompletny zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp, zestaw do paznokci
marQus Solingen zestaw do manicure i pedicure - 12 elementów w poręcznym i miękkim etui z prawdziwej skóry - kompletny zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp, zestaw do paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
599,98 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Miękka listwa przypodłogowa 20 × 20 mm biała 5 m samoprzylepna listwa przypodłogowa z PVC kąt gięcia listwy giętkiej
Miękka listwa przypodłogowa 20 × 20 mm biała 5 m samoprzylepna listwa przypodłogowa z PVC kąt gięcia listwy giętkiej
5,89 zł/1m
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
29,46 zł
10% zniżki
Sprzedawca: CocosLTD
Zdjęcie produktu dla zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply
Zdjęcie produktu dla Nike Sneakers AH8050-002 in Black color size 43
Nike Sneakers AH8050-002 in Black color size 43
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
878,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sportwear
Zdjęcie produktu dla Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
637,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,31 zł
Sprzedawca: apohealth
1 697,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,20 zł
Sprzedawca: apohealth
114 199,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
203,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 886,39 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
389,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
2 510,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
239,79 zł
Sprzedawca: apohealth
2 694,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg