5,0



Na podstawie 2 opinii
Mauboussin, Discovery, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
165,76 zł
1 657,60 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray2 859,90 zł/1l
285,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Sedley Men Woda perfumowana 75 ml12 334,53 zł/1l
925,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Safanad EDP 75 ml W15 858,67 zł/1l
1 189,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Castley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml8 114,32 zł/1l
1 014,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mauboussin, Une Historie d'Homme Irresistible, Eau De Parfum, For Men, 90 ml
1 155,56 zł/1l
104,00 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mauboussin, A La Folie, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 035,50 zł/1l
103,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mauboussin Elixir Pour Elle, Kobiety, 100 ml, Jagody, Pomarańczowy, Irys, Jaśmin, Różowy, Agar (oud), Pralina, Wanilia, Spray
1 119,50 zł/1l
111,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mauboussin Promise Me EDP 90 ml W
1 282,22 zł/1l
115,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 622,00 zł/1l
162,20 zł
Sprzedawca: Sykz

Mauboussin Cristal Oud woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 479,10 zł/1l
147,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mauboussin, Promise Me Intense, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 322,22 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nishane, B-612, Extrait De Parfum, For Men, 50 ml
10 359,20 zł/1l
517,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Histoires de Parfums Spray 1740 Eau de Parfum
5 622,33 zł/1l
337,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Histoires de Parfums Spray 1828 Eau de Parfum
5 438,33 zł/1l
326,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Scalpers Her y Her Eau De Parfum 100 Spray
3 034,20 zł/1l
303,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Boucheron, Singulier, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 639,00 zł/1l
163,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Nabeel Ajoob Eau De Parfum 100ml
124,64 zł/100ml
124,64 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mauboussin - Eau de Parfum Homme (Men) - Discovery - drzewny, aromatyczny i świeży zapach - 100ml Składniki / Ingredients Mauboussin
Mauboussin dla mężczyzn
Produkty kosmetyczne Mauboussin Homme dla mężczyzn czerpią z dziedzictwa marki w sztuce jubilerskiej i są zarówno eleganckie, jak i wyrafinowane
Kolekcja Pour Lui
Mauboussin Pour Lui to zapach, który opisuje męskość poprzez subtelne połączenie intensywności i wrażliwości.
Kolekcja Pour Lui
Kolekcja Pour Lui
Kolekcja "Classic Men"
Mauboussin Original Homme to pierwszy męski zapach od Mauboussin.
Kolekcja "Classic Men"
Cytrusowo-aromatyczna woda perfumowana Mauboussin Discovery to seksowny zapach dla współczesnego mężczyzny, entuzjastycznego odkrywcy natury i nowych możliwości życiowych. Wyrusz na przygodę, uwolnij się od ograniczeń codzienności i żyj w ekscytującym rytmie swoich pragnień. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.
Mauboussin Eau De Parfum for Men Odkrywczy drzewny, aromatyczny cytrusowy zapach
Mauboussin, Discovery, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Woda perfumowana Discovery marki Mauboussin została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda perfumowana Discovery marki Mauboussin została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
Mauboussin Discovery Edp 100 ml
Mauboussin Discovery woda perfumowana spray 100ml
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3760048796927
- Numer producenta
- MBCAT120
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3760048796927
- Numer producenta
- MBCAT120
Pasuje również do tego

Mauboussin, Une Historie d'Homme Irresistible, Eau De Parfum, For Men, 90 ml
1 155,56 zł/1l
104,00 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 792,50 zł/1l
143,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ard Al Zaafaran Mousuf Ramadi EDP 100ml
652,90 zł/1l
70,00 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Mauboussin, A La Folie, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 035,50 zł/1l
103,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
968,50 zł/1l
96,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 539,30 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 191,50 zł/1l
119,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Tres Nuit Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Irys, Cytryna, Werbena, Lawenda, Przyprawy, Fioletowy, Drzewo sandałowe, Spray
792,40 zł/1l
79,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Club De Nuit Precieux Extrait De Parfum 55ml
3 422,00 zł/1l
188,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Winners Trophy Silver, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 299,90 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
897,10 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Hayaati Al Maleky, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Bergamot and Ginger, Cedar, Woody Notes, Labdanum and Incense, Musk, Amber and Ambergris
654,60 zł/1l
65,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Emaan, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Blackcurrant, Orange blossom, Jasmin,Pot marigold Tuberose, Cedarwood. Patchouli, Vanilla, White musk
1 085,00 zł/1l
108,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Missoni Wave, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Mandarynka, Morski, Szałwia muszkatołowa, Rozmaryn, Lawenda, Mech dębowy, Orchidea, Wetiwer, Paczula
2 976,80 zł/1l
148,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Asdaaf Parfum Ameer Al Arab Imperium EDP 100ml
902,40 zł/1l
90,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 095,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Kaffee Weiß e Blumen Extrait De Parfum 50 ml
515,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 303,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89
175,75 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 757,50 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo
5 777,67 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l