4,6



Na podstawie 9 opinii
Tolérance Delikatne mleczko oczyszczające (ekstremalnie delikatne mleczko oczyszczające) 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,51 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Anua 8 Hyaluronic Acid Nawilżający delikatny żel oczyszczający39,33 zł/100ml
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
AntiPigment Brightening Cleansing Gel (żel oczyszczający), 200 ml9 582,00 zł/100ml
95,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Biodroga Bioscience Institute Cleansing Mleczko oczyszczające (200 ml)132,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Delikatny tonik oczyszczający Dr. Grandel132,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avene Essentiel Reinigungsschaum, Balsam do zmywania makijażu, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Nawilżający, 150 g, 150 ml
63,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,56 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Tolérance Reinigungslotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie
78,41 zł
Sprzedawca: MANADA

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avène - Cleanance Hydra Soothing Cleansing Cream 200ml
65,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Tolérance Delikatne mleczko oczyszczające (ekstremalnie delikatne mleczko oczyszczające) 400 ml
100,40 zł
Sprzedawca: VISO

L'Erboristica Antieta Globale Żel do oczyszczania twarzy delikatny, 150 ml
43,66 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,25 zł
Sprzedawca: MANADA

Diadermine Delikatne mleczko oczyszczające 200ml
54,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Hauschka Łagodzące mleczko oczyszczające 145 ml
71,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hildegard Braukmann Institute Delikatne mleczko oczyszczające (200 ml)
59,02 zł/100ml
118,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Delikatne oczyszczanie twarzy i oczu 200 ml
100,38 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ziaja Demakijaż, Mleczko micelarne, nawilżające, 200 ml
23,47 zł
Sprzedawca: VISO

Bioderma Sensibio Mleczko oczyszczające do skóry wrażliwej 250 ml
56,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nivea Delikatne mleczko oczyszczające 200 ml
29,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

ANUA Rice 70 Mleczko intensywnie nawilżające 150 ml
610,33 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dexeryl Dexeclear oczyszczający preparat nawilżający 200 ml
51,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Sebamed Delikatny żel oczyszczający do twarzy, 150ml
66,52 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam oczyszczający do skóry nietolerancyjnej oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust bez nadmiernego podrażniania skóry. Pozostawia skórę czystą i komfortową bez uczucia ściągnięcia.
Właściwości:
- lotion oczyszczający,
- delikatnie oczyszcza skórę,
- usuwa makijaż,
- nie podrażnia skóry,
- odpowiedni dla skóry wrażliwej.
Sposób użycia
Nakładać rano i wieczorem na płatek kosmetyczny lub opuszki palców i delikatnie wmasować. Delikatnie przetrzeć bez pocierania.
Składniki
woda termalna avene (avene aqua). alkohol cetearylowy. filtrat ekstraktu z dolomii wodnej (aquaphilus dolomiae). arginina. glikol kaprylowy. glukozyd kokosowy. fosforan disodowy. kwas hydroksycytrynowy. tlenek magnezu. fosforan potasu. benzoesan sodu. cetearylosiarczan sodu. wodorotlenek sodu. trometamina. woda (aqua).
AVENE Tolerance Cleansing Lotion to płyn do demakijażu dla skóry wrażliwej i reaktywnej.
Delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust.
Usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na twarzy w ciągu dnia, nie podrażniając i nie wysuszając skóry.
Bezzapachowy płyn do oczyszczania i demakijażu wykonany w 99% z naturalnych składników.
Płyn nie wymaga spłukiwania.
Jego gładka i zapobiegająca podrażnieniom żelowa konsystencja zapewnia komfort i gładkość po aplikacji.
Specjalnie zaprojektowany dla najbardziej wrażliwej i reaktywnej skóry.
Avene Tolerance Control Cleanser Płyn oczyszczający 400 ml
Bezzapachowa formuła Tolerance Cleansing Gel Lotion usuwa zanieczyszczenia i syntetyczne pozostałości makijażu z twarzy, oczu i ust. Uwalnia skórę od zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia, nie powodując uczucia ściągnięcia skóry. Lekka, galaretowata konsystencja tego płynu do demakijażu, który nie spłukuje się, natychmiast pozostawia wrażliwą skórę komfortową i delikatnie ją rozjaśnia. Kluczowe korzyści - OCZYSZCZA I USUWA MAKIJAŻ z twarzy, oczu i ust bez nadmiernego podrażniania skóry. -ZAPEWNIA WYSOKĄ TRWAŁOŚĆ dzięki syntetycznej formule i łagodnym składnikom oczyszczającym. - 99% NATURALNY.
Płyn oczyszczający Avene Tolérance (400 ml) delikatnie usuwa ostatnie ślady makijażu i czynników zewnętrznych. Oczyszcza i nawilża skórę. Delikatna formuła chroni równowagę skóry i jednocześnie odświeża. Skóra jest optymalnie przygotowana do dalszej pielęgnacji. Balsam oczyszczający jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i pozostawia ją miękką w dotyku.
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 0.4 l
- Składniki
- Woda termalna Avene (avene aqua), alkohol cetearylowy, filtrat wyciągu z dolomii wodnej (aquaphilus dolomiae), arginina, glikol kaprylowy, glukozyd kokosowy, fosforan disodowy, kwas hydroksycytrynowy, tlenek magnezu, fosforan potasu, benzoesan sodu, cetearylosiarczan sodu, wodorotlenek sodu, trometamina, woda (aqua).
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3282770142273
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 0.4 l
- Składniki
- Woda termalna Avene (avene aqua), alkohol cetearylowy, filtrat wyciągu z dolomii wodnej (aquaphilus dolomiae), arginina, glikol kaprylowy, glukozyd kokosowy, fosforan disodowy, kwas hydroksycytrynowy, tlenek magnezu, fosforan potasu, benzoesan sodu, cetearylosiarczan sodu, wodorotlenek sodu, trometamina, woda (aqua).
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3282770142273
Pasuje również do tego

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
2 118,00 zł/1kg
105,90 zł
Sprzedawca: MANADA

Avene Tolérance Control Creme, Krem BB do ciała, 40 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
218,62 zł/100ml
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

(FR) Avene, Woda termalna, 300 ml (3282779003131)
58,01 zł
Sprzedawca: MANADA

Avene Tolérance Control Balsam, Krem BB do ciała, 40 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
259,47 zł/100ml
103,79 zł
Sprzedawca: MANADA

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Słoik
131,56 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
280,25 zł/1l
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Essentiel Reinigungsschaum, Balsam do zmywania makijażu, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Nawilżający, 150 g, 150 ml
63,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,56 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene HYDRANCE, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 40 ml, Tubka
242,50 zł/100ml
97,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avène kojący krem pod oczy dla wrażliwych oczu, 15 ml krem
10 724,00 zł/100ml
107,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
100,03 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Zmiękczający, tonizujący balsam 200 ml
82,88 zł
Sprzedawca: apohealth

CURAPROX 73340444 CURAPROX Interdentalbürste Prime Start GR.011, 1 Set
49,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

CURAPROX 73340419 CURAPROX Interdentalbürsten-Aufsätze CPS 011 Prime, 8 St.
47,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Cicalfate+, Oczyszczający żel do mycia, 200 ml
101,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avene Hydrance Krem nawilajcy SPF30 40 ml
377,57 zł/100ml
151,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

XERACALM ADrelipidierende Creme 400 ml
35,06 zł/100ml
140,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Avene Hyaluron Activ B3, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 30 ml
169,13 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Cold Cream Krem do bardzo suchej skóry, 40 ml
657,00 zł/1kg
59,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Wentylator wieżowy TZS First Austria z pilotem | Wentylator stojący 102 cm | Ościlacja 50° z funkcją timera i 3 stopniami prędkości | Bardzo cichy wentylator z wyświetlaczem | Szary *Towar z wady*
753,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Avene Mineralny Fluid Barwiący SPF50+
199,57 zł/100ml
79,83 zł
Sprzedawca: VISO

Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
56,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Eau Thermale Avene Cicalfate+ Krem regenerująco-ochronny 100 ml
71,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Tolérance Reinigungslotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie
78,41 zł
Sprzedawca: MANADA

Avène - XeraCalm Nutrition Cleansing Gel 500ml
7 288,00 zł/100ml
72,88 zł
Sprzedawca: VISO

ROSAMED chronic rötungen koncentrat 30 ml
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

SOOTHING ILLUMINATING MASK 50 ml
9 056,00 zł/100ml
90,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zadowolony! Dziękuję bardzo!
Liczba sztuk 1
Produkt jest idealny dla mojej skóry! Po pierwszej aplikacji skóra jest zrelaksowana! Zaczerwienienia zniknęły! Zimą - must have!!! Bez - niemożliwe!
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecam również dla skóry wrażliwej.
Liczba sztuk 1
Tak, bardzo podoba mi się ten produkt, kupowałem go już kilka razy.
Oceniono dnia 8 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Inny typ pojemnika
Liczba sztuk 1
Niestety, nie dostarczono przedmiotu przedstawionego na zdjęciu, ale inny rodzaj butelki. Jest to również trudne w obsłudze. Jestem rozczarowany.
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 24 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 4% od 2 szt.


Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.


Rabat 3% od 2 szt.



La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
104,22 zł
Sprzedawca: apohealth

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Purete Thermale Oczyszczająca pianka przywracająca blask, 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
147,92 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
487,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
410,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
205,06 zł/100ml

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,45 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 370,00 zł/1kg

Anua 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,99 zł
Sprzedawca: ISEI
386,60 zł/1l

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
311,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Medi-Peel - Peptide 9 Mela Stick - Sztyft ujednolicający i wygładzający koloryt skóry 10g
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

celimax Prawdziwy środek przeciwtrądzikowy z noni
65,99 zł
Sprzedawca: ISEI