4,8



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
AXE Bodyspray Unite Love is Love 6x 150ml Deo Deospray ohne Aluminium Limited Edition
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
307,23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
255,99 zł-51,24zł
1 706,60 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Energy Deo Stick1 446,67 zł/1l
108,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Pour Femme DEO 50ml1 890,40 zł/1kg
189,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nivea Men Sensitive Protect Anti Transpirant Roll On 50ml 6er Pack542,30 zł/1l
162,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CD Deospray Wasserlilie 150 ml, opakowanie 6 sztuk (6 x 150 ml)101,43 zł/1l
91,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Axe Bodyspray Anarchy dla niej (6 x 150 ml) opakowanie zbiorcze
511,10 zł/1l
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Dezodorant Bodyspray Herren
1 220,33 zł/1l
260,26 zł
-77,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Black 6 x 150 ml Dezodorant w sprayu Dezodorant w sprayu Dezodorant w sprayu Dezodorant w sprayu Dezodorant w sprayu nowy design zestaw
284,43 zł/1l
255,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe, Excite, Dezodorant, 150 ml
122,88 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Metler

AXE 8712561249119, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
105,07 zł/1l
15,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Axe Dezodorant W Aerozolu 150 Ml Wild Mojito
1 948,00 zł/1l
102,57 zł
-5,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

AXE Deo Spray Gold, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, 150 ml, 48 h, Wanilia
478,87 zł/1l
71,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Axe, Miłość to miłość, dezodorant, 150 ml
727 176,47 zł/1kg
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Black Night Dezodorant w sprayu do ciała (150 ml)
290,00 zł/1l
14,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

AXE Purple Patchouli, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 72 h, Paczula
2 472,40 zł/1l
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Dark Temptation dezodorant spray do ciała 150 ml
136,87 zł/1l
20,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

AXE Collision Leather + Cookies, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
392,87 zł/1l
58,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Axe Dezodorant Bodyspray Musk 150ml dla mężczyzn
276,93 zł/1l
41,54 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

AXE Black , Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
124,53 zł/1l
18,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Axe, Alaska, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
333,29 zł/1kg
56,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Axe, Magnum, Dezodorant, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 472,40 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AXE Bodyspray Unite Love is Love dezodorant bez aluminium edycja limitowana, 6x 150ml
- Tylko przez ograniczony czas: AXE Bodyspray Unite Love is Love Limited Edition
- Dezodorant w sprayu ze skuteczną ochroną przed nieprzyjemnym zapachem ciała - dla doskonałego samopoczucia i pewnego siebie wyglądu
- Dezodorant bez aluminium o świeżych nutach pomarańczy i drzewa sandałowego
- AXE Bodyspray Love is Love to zapach unisex dla każdego
- Aluminium w puszce dezodorantu nadaje się do recyklingu. Prosimy o recykling po użyciu
- Spray do ciała AXE Love is Magic - Miłość to Magia - Miłość to Miłość
W parkach, na ulicy, w mieście: wierzymy, że najlepszą rzeczą, jaką możesz być, jesteś Ty sam. Możesz kochać, kogo tylko chcesz. Właśnie dlatego powstała limitowana edycja AXE Unite Love is Love - ponieważ miłość jest dla każdego. Świeży zapach unisex jest dla każdego. Nieważne, na kogo masz ochotę, liczy się tylko to, że się kochacie. Zwłaszcza gdy robi się gorąco, potrzebujesz niezawodnego dezodorantu. Takiego, który skutecznie chroni przed nieprzyjemnymi zapachami i zapewnia atrakcyjną, przyjemną woń świeżości. AXE Bodyspray Unite Love is Love łączy skuteczną ochronę AXE przed nieprzyjemnym zapachem ciała z cudownym, dynamicznym zapachem. Został opracowany przez doświadczonych ekspertów zapachowych. Najlepsze, kim możesz być, to Ty sam. Dzięki AXE Love is Love celebrujemy odmienność i wspieramy ludzi w byciu tym, kim są. Dezodorant bez aluminium AXE Love is Love to zapach unisex dla każdego. AXE angażuje się w zrównoważony rozwój - naszą ambicją jest, aby do 2025 r. wszystkie opakowania AXE nadawały się do recyklingu lub zawierały materiały pochodzące z recyklingu. Aluminium puszki dezodorantu nadaje się do recyklingu w nieskończoność. Prosimy o recykling pustej puszki. Spray do ciała AXE to Magia - Miłość to Magia - Miłość to Miłość
- Model
- Unite Love is Love
- Waga
- 900 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Ethylhexylglycerin, Citral, Coumarin, Limonene
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8710847892967
- Numer producenta
- 8710847892950
- Model
- Unite Love is Love
- Waga
- 900 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Ethylhexylglycerin, Citral, Coumarin, Limonene
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8710847892967
- Numer producenta
- 8710847892950
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 488,00 zł/1l
111,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
315,20 zł/1l
47,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Vichy Homme dezodorant 24H Ultra-Refreshing Deodorant 2 x 100 ml
690,55 zł/1l
138,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gosh DNA 4 Dezodorant w sprayu, 150ml
163,20 zł/1l
24,48 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Thierry Mugler Alien Dezodorant w sprayu, 100 ml
2 146,60 zł/1l
214,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Marbert Man Classic Natural Deospray 125ml
217,60 zł/1l
71,27 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,20 zł
Sprzedawca: Glampact

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
1 779,70 zł/1l
177,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alpa - Alpa Francovka Lesana Alcoholic herbal solution 1000ml
56,90 zł/1l
56,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

NIVEA Dezodorant w kulce dla mężczyzn Cool Kick – 50 ml
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

BAC Cool Energy DEO ve spreji 150 ml
118,47 zł/1l
17,77 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Driclor antyperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
2 598,50 zł/1l
51,97 zł
Sprzedawca: VISO

Tabac Original antyperspirant 200 ml M
135,05 zł/1l
27,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster Eau de Deodorante in crema, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w kremie, Tubka, 125 ml, Skóra uniwersalna
373,36 zł/1l
46,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DSQUARED2 Wood Pour Homme 75ml
926,67 zł/1l
69,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

6 szt. dezodorantu w sprayu Axe – Black Dry 150 ml
5 290,60 zł/1l
315,77 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Mięta
953,27 zł/1l
142,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, Unisex, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Uniwersalne
1 721,87 zł/1l
132,58 zł
-3,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent La Collection In Love Again woda toaletowa dla kobiet 80 ml
11 737,38 zł/1l
938,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Parfums, Blue Stratos, Spray do ciała, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
48,07 zł/1l
7,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.
261,38 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dior Sauvage, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Uniwersalne
1 239,33 zł/1l
185,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
376,20 zł/1l
56,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - 73 g - Drzewo sandałowe i cyprys - Antyperspirant - Linia Timber - Męska pielęgnacja
725,89 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fa Dezodorant w sprayu 150ml Karaibskie Cytryny
1 831,80 zł/1l
91,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

butelka o pojemności 200 ml
87,85 zł/1l
17,57 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Adidas Ice Dive 200ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 48 h
67,60 zł/1l
13,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Payot, Optimale, Anti-Perspirant, Deodorant Roll-On, For Men, 75 ml
708,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HIDROFUGAL 9705 HIDROFUGAL CLASSIC ATOMIZER Dezodorant w sprayu 75,0 ml
788,40 zł/1l
59,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Hydrosis Control Cr 50 ml
1 452,00 zł/1l
72,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
i szybka dostawa
Oceniono dnia 30 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie
Dziękuję za mój ulubiony dezodorant.
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Wspaniały zapach.
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Artykuł jest świetny
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Mexx Life is Now for Him Woda toaletowa, 50ml
197,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 946,40 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Arm & Hammer - Bezzapachowy Dezodorant w Sztyfcie 71g - Essentials Unscented - Bez Aluminium
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
309,72 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 454,20 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l