4,6



Na podstawie 79 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Perfumy Tesori D'oriente Persian Dream 100 Ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,39 zł
203,90 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Molinard - Rose EDP 75ml2 846,00 zł/1l
213,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Spray do ciała NIGHT JASMINE445,40 zł/1l
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
YLANG TUBEROSE - perfumy w kremie5 047,33 zł/1l
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX4 767,50 zł/1l
476,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Perfumy Egipt, 100 ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
298,30 zł/1l
29,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
370,10 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d’Oriente Japanese Rituals, Unisex, 100 ml, Nawilżający, Kwiat pomarańczy
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 357,00 zł/1l
81,42 zł
Sprzedawca: Tersorte

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
975,71 zł/1l
102,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy Tesori d'Oriente Persian Dream 100 ml
CARUNO
️
PERFUMY TESORI D'ORIENTE PERSIAN DREAM 100 ML
Odkryj magiczny świat Orientu z perfumami Tesori d'Oriente Persian Dream. Ta wyjątkowa kompozycja, inspirowana perskimi ogrodami i zmysłowymi wieczorami, przeniesie Cię w krainę pełną tajemniczości i luksusu. Zanurz się w aromacie granatu i czerwonej herbaty, które otulą Cię świeżością i dodadzą pewności siebie.
Tesori d'Oriente to włoska marka, która od lat tworzy wyjątkowe kosmetyki inspirowane tradycjami i rytuałami piękna z różnych zakątków świata. Ich produkty to połączenie wysokiej jakości składników, zmysłowych zapachów i eleganckich opakowań, które przenoszą nas w egzotyczne podróże. Perfumy Persian Dream to esencja orientalnego luksusu, która podkreśli Twój wyjątkowy styl i doda Ci pewności siebie.
Perfumy Persian Dream to idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie oryginalne i zmysłowe zapachy. Możesz nosić je na co dzień, aby dodać sobie energii i świeżości, lub na specjalne okazje, aby podkreślić swój wyjątkowy charakter. Zapach granatu i czerwonej herbaty to połączenie, które uwodzi i intryguje, pozostawiając niezapomniane wrażenie.
Granat, symbol płodności i obfitości, dodaje kompozycji słodkiego i owocowego akcentu, który idealnie komponuje się z delikatnym aromatem czerwonej herbaty. Czerwona herbata, znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i relaksujących, wprowadza do zapachu nutę ciepła i spokoju. Połączenie tych dwóch składników tworzy wyjątkową i harmonijną całość, która otula Cię zmysłową aurą.
- ️
Eleganckie opakowanie perfum Persian Dream, zdobione orientalnymi motywami, to prawdziwe dzieło sztuki, które będzie ozdobą Twojej toaletki. Flakon wykonany z wysokiej jakości szkła, zamykany złotym korkiem, podkreśla charakter perfum i sprawia, że są one idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Odkryj magię Orientu z perfumami Tesori d'Oriente Persian Dream i poczuj się wyjątkowo każdego dnia.
Składniki perfum Persian Dream zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość zapachu. Kompozycja zawiera naturalne ekstrakty z granatu i czerwonej herbaty, które są znane ze swoich ch właściwości dla skóry. Perfumy są delikatne i nie powodują podrażnień, dzięki czemu możesz cieszyć się ich pięknym zapachem przez cały dzień. Tesori d'Oriente dba o to, aby ich produkty były bezpieczne dla Ciebie i dla środowiska.
PERFUMY TESORI D'ORIENTE PERSIAN DREAM 100 ML
- Uwodzicielski zapach granatu i czerwonej herbaty
- Długotrwała trwałość zapachu
- Wyjątkowe, orientalne nuty zapachowe
- Eleganckie i stylowe opakowanie
- Pojemność 100ml - idealna na co dzień
- Kompozycja idealna na wieczór i codzienne chwile
- Podkreślają Twoją indywidualność
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 290917
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 290917
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Perfumy Tesori d'Oriente Persian Dream 100 ml
CARUNO Numer: 8008970052038, PGD-843B-290917. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Damskie (wody perfumowane, toaletowe)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Perfumy Tesori d'Oriente Persian Dream 100 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Wspomnienie perskiego ogrodu, gdy pierwsze promienie słońca lśnią na czystej wodzie tysiąca fontann. Arabeska perfum, w której zmysłowe nuty jaśminu oraz słodkie i pikantne nuty granatu łączą się z zapachem czerwonej herbaty i ciepłymi odcieniami bursztynu, aby ustąpić miejsca świetlistej i czarującej esencji, która celebruje odrodzenie natury.
Perfumy EDT Persian Dream 100ml - Tesori d'Oriente włoskie Szukasz niezwykłego zapachu, który przeniesie Cię w autentyczną podróż do Persji? Perfumy EDT Persian Dream 100ml od Tesori d'Oriente to właśnie to, czego potrzebujesz! Ta mistyczna kompozycja zapachowa otuli Cię nutami orientalnych przypraw, egzotycznego drzewa sandałowego i delikatnych kwiatów, tworząc niezapomniany aromat, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. Tesori d'Oriente Perfumy EDT Persian Dream 100ml to nie tylko zwykły zapach, to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów. Zamknięty w eleganckim flakonie o pojemności 100ml, ten wybór sprawi, że poczujesz się jak w krainie tysiąca i jednej nocy. Dodaj swojej codzienności odrobinę magii i luksusu, sięgając po te perfumy, które rozpalią Twą wyobraźnię i oczarują otoczenie. Odkryj tajemniczy świat Persji z Perfumy EDT Persian Dream od Tesori d'Oriente. Idealne na każdą okazję, niezastąpione w kolacji z przyjaciółmi czy romantycznej randce. Pozwól sobie na chwilę luksusu i zapach, który podkreśli Twą indywidualność. Zamów teraz i zamień swój codzienny rytuał w wyjątkowe przeżycie dla zmysłów.
Woda perfumowana Tesori d'Oriente Persia Dream to ciepły, zmysłowy zapach. Persian Dream to wyjątkowo intensywny i elegancki zapach, który kusi zmysły i poprawia samopoczucie. Wyrafinowana mieszanka ekstraktu z owocu granatu i czerwonej herbaty.
Persian Dream - EDP - Pojemność: 100 ml
Tesori d'Oriente Persian Dream Aromatic Parfum Woda toaletowa 100 ml
- Waga
- 0 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- AS Discount
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8008970052038
- Numer producenta
- B5
- Waga
- 0 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- AS Discount
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8008970052038
- Numer producenta
- B5
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Perfumy Egipt, 100 ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
298,30 zł/1l
29,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krem Do Ciała Tesori D'oriente Byzantium Rosa Nera & Labdano 300 Ml
130,72 zł/1kg
32,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
370,10 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d’Oriente Japanese Rituals, Unisex, 100 ml, Nawilżający, Kwiat pomarańczy
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Krem pod prysznic, 500 ml, Dorosły, Mężczyźni/Kobiety, Ciało, Uniwersalne
48,56 zł/1l
24,28 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żel Pod Prysznic Tesori D'oriente Persian Dream 250 Ml
46,96 zł/1l
12,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori Perfumy 100ml Orchidea
22,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dezodorant spray Muschino Bianco 150ml - Tesori d'Oriente
200,73 zł/1l
30,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Aegyptus 500 Ml
45,94 zł/1l
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Odżywczo-Regenerujący Krem Do Ciała Tesori D'oriente Ayurveda Amla I Paczuli 300 Ml
115,20 zł/1kg
28,80 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Bateria umywalkowa Aihom, chromowana, do łazienki, bateria jednouchwytowa, armatura do umywalki, wykonana ze stali nierdzewnej SUS304
158,00 zł
-9,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,00 zł
Sprzedawca: Homelody

Bomann KH 3077, Radiator, Podłoga, Biały, 2000 W, 750 W, 230 V
208,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lustro kosmetyczne AIORBER, z haczykiem, lustro składane o 360 stopniach, składane lustro do makijażu, trzy boczne lustra, do golenia i makijażu, czarne
169,79 zł
-62,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 440,80 zł/1l
344,08 zł
Sprzedawca: Glampact

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Jestem bardzo zadowolona, to mój ulubiony zapach
Oceniono dnia 11 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Wszystko super!
Znałem ten przedmiot, dlatego go zamówiłem.
Oceniono dnia 20 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Piękny, długotrwały zapach, bardziej męskie nuty
Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Jestem zadowolony ...
Oceniono dnia 11 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 11 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tesori di oriente
Super
Oceniono dnia 6 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Piękny zapach, szybka wysyłka, dobrze zapakowane Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 934,70 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 061,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 612,80 zł/1l