4,7



Na podstawie 23 opinii
Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui EDP 50 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
150,96 zł
3 019,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Aroosat al Emarat woda perfumowana spray 100ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Al Bashiq 100 ml1 940,00 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rasasi Daarej pour Femme 100ml EDP
490,10 zł/1l
53,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
835,50 zł/1l
83,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi La Yuqawam Orchid Prairie woda perfumowana dla kobiet 75 ml
2 066,67 zł/1l
167,61 zł
-12,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 096,00 zł/1l
109,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RASASI FS249004, Mężczyźni, 90 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Frezja, Różowy, Liście pomidora, Drzewo cedrowe, Jaśmin, Różowy, Drzewo sandałowe
780,00 zł/1l
72,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rasasi La Yuqawam Pour Homme Woda perfumowana, 75 ml
2 777,20 zł/1l
208,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Fattan Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Rasasi - Qasamat Rasana EDP 65ml
1 522,31 zł/1l
98,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana dla mężczyzn
ananas, limonka, bergamotka, cytryna, śliwka, pieprz, gruszka
jaśmin, frezja, konwalia
bursztyn, drzewo cedrowe, piżmo, gałązka śliwy (mech dębowy), paczula
Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Lui to szyprowo-owocowy zapach dla mężczyzn o bogatym składzie. Świeżą owocową nutę głowy uzupełniają akordy czarnego pieprzu, a czysto kwiatowe serce zawiera konwalię, frezję i jaśmin. Skóra, mech dębowy, cedr, paczula, szary bursztyn i białe piżmo dopełniają kompozycję.
Woda perfumowana Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui marki Rasasi została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Rumz Al Rasasi Zebra Pour Lui 50 ml to zapach dla mężczyzn. Nuty m.in. bergamotki, jaśminu i mchu dębowego tworzą owocowy, świeży zapach. Jego nowoczesny i ponadczasowy zapach sprawia, że jest odpowiedni dla mężczyzn do codziennego użytku. Lekka formuła sprawia, że zapach nie jest przytłaczający. Flakon ma elegancki design i dlatego idealnie nadaje się na prezent.
RASASI RUMZ AL ZEBRA DLA NIEGO 1.69 WODA PERFUMOWANA SPRAY
Rasasi Pour Lui Eau De Parfum 50ml spray
- Model
- Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui
- Waga
- 0.42 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 6145142290190614514229019
- Numer producenta
- https://www.brasty.cz/images/w320/102809-1.jpg
- Model
- Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui
- Waga
- 0.42 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 6145142290190614514229019
- Numer producenta
- https://www.brasty.cz/images/w320/102809-1.jpg
Pasuje również do tego

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
995,83 zł/1l
59,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
835,50 zł/1l
83,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 609,50 zł/1l
160,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 096,00 zł/1l
109,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
87,19 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 429,80 zł/1l
242,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
164,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 321,50 zł/1l
132,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 507,60 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Interesujący
Ciekawe perfumy z orientalnymi aromatami, które ujawniają swój aromat mimochodem. Świeży do słodkiego zapach. Bardzo fajny!
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach, szybka dostawa
Zapach jest wspaniały i spełnia obietnice. Dostawa była szybka i bezproblemowa
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze!
Jestem zadowolony z jakości i szybkiej dostawy! Jak Creed Aventus!
Oceniono dnia 20 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Witam, jestem bardzo zadowolony, jest to bardzo dobry telefon. Polecam. Dziękuję bardzo
Witam jestem bardzo zadowolony, jest to bardzo dobry telefon. Polecam. Bardzo dziękuję
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny zapach
Najwyższa jakość – wspaniały zapach – szybka dostawa – na piątkę! – chętnie kupię ponownie
Oceniono dnia 18 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prezent
odbiorca jest zachwycony zapachem
Oceniono dnia 14 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Jest bardzo ładny
Oceniono dnia 14 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE