Kąpiel intensywnie pielęgnująca z olejkiem z awokado i masłem shea 200ml
Daj swojemu ciału chwilę wytchnienia dzięki intensywnie pielęgnującej kąpieli z olejkiem i pianką Fenjal. Cenny, naturalny olejek z awokado i bogate masło shea pozostawiają skórę aksamitnie miękką. Delikatna piana i kremowe nuty zapachowe zapewniają wyjątkowe doznania podczas kąpieli.
Wegańska formuła bez parabenów, olejów mineralnych, mikroplastików i silikonów
Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie
Dzięki fenjal możesz przekształcić każdą kąpiel w rozpieszczającą chwilę troski o skórę i duszę.
200 ml = do 16 pełnych kąpieli
Odpowiedni typ skóry: normalna / sucha do bardzo suchej
fit GmbH Am Werk 9 02788 Zittau
Podaruj sobie chwile wyjątkowego relaksu z kremowym olejkiem do kąpieli fenjal Intensive. Dobroczynny olejek z awokado i odżywcze masło shea rewitalizują skórę i pozostawiają ją aksamitnie miękką, a puszysta piana i delikatny kremowy zapach pomagają stworzyć uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Natural...
Fenjal Oil and Foam Bath Intensive olej z awokado i masło shea 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,68 zł-3%
178,40 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 1 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil - Dry Body Oil 100ml
1 632,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
72,06 zł
Sprzedawca: MANADA
Fenjal Olejek do ciała Intensywna pielęgnacja z olejkiem z awokado i masłem shea 145ml
258,00 zł/1l
37,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
NACOMI - Olej avocado z pipetą ECO, 50ml
565,40 zł/1l
28,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Dr Scheller czysty olejek arganowy 30 ml
1 084,33 zł/1l
32,53 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kąpiel intensywnie pielęgnująca z olejkiem z awokado i masłem shea 200ml
Daj swojemu ciału chwilę wytchnienia dzięki intensywnie pielęgnującej kąpieli z olejkiem i pianką Fenjal. Cenny, naturalny olejek z awokado i bogate masło shea pozostawiają skórę aksamitnie miękką. Delikatna piana i kremowe nuty zapachowe zapewniają wyjątkowe doznania podczas kąpieli.
Wegańska formuła bez parabenów, olejów mineralnych, mikroplastików i silikonów
Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie
Dzięki fenjal możesz przekształcić każdą kąpiel w rozpieszczającą chwilę troski o skórę i duszę.
200 ml = do 16 pełnych kąpieli
Odpowiedni typ skóry: normalna / sucha do bardzo suchej
fit GmbH Am Werk 9 02788 Zittau
Podaruj sobie chwile wyjątkowego relaksu z kremowym olejkiem do kąpieli fenjal Intensive. Dobroczynny olejek z awokado i odżywcze masło shea rewitalizują skórę i pozostawiają ją aksamitnie miękką, a puszysta piana i delikatny kremowy zapach pomagają stworzyć uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Naturalny olej z awokado zmiękcza, regeneruje i zwiększa elastyczność skóry, a masło shea odżywia, chroni i zmiękcza skórę.
Właściwości:
zmiękcza i regeneruje skórę,
odżywia skórę,
zwiększa elastyczność skóry.
Sposób użycia
W zależności od pożądanej intensywności zapachu i efektów pielęgnacyjnych, wlać jedną do trzech pełnych nakrętek olejku do wanny z wodą o temperaturze 35-38°C. W przypadku bardzo suchej skóry zalecamy powtarzanie tego zabiegu pielęgnacyjnego 2-3 razy w tygodniu. Po użyciu spłukać nakrętkę.
FENJAL_Intensive Oil & Care Foam Bath olejek do kąpieli z awokado i masłem shea 200ml
INF Selfie stick/statyw z bezprzewodowym pilotem remote
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
76,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Gilde Dekoobjekt, rund, "Baum", Baummotiv, Kunstharz, naturfarben, silberfarben, L. 4.5 cm, B. 19 cm, H. 17.5 cm 36804 4063387368046 2 Stück (2-fach sortiert)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
234,19 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Nakładka na mopa Leifheit Profi XL micro duo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(88)Liczba wystawionych ocen: 88
45,16 zł
Sprzedawca: Lumarko
Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
175,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
COSTWAY 3 w 1 łuk wspinaczkowy kryty, trójkąt wspinaczkowy z poduszką i odwracalną zjeżdżalnią z drewna, rama wspinaczkowa do zjeżdżania, wspinaczki i rockingu dla dzieci 1 + natura
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
624,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65
289,00 zł
Sprzedawca: homerci
Schuhschrank >Magione< in Weiß Hochglanz - 121x108x26.5cm (BxHxT)
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
1 486,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando
Rozkładany fotel z oparciem regulowanym w 5 stopniach, rozkładana sofa z podłokietnikami i poduszkami (niebieska)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
322,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GIANTEX
Fotel materac składany z zagłówkiem 200x70x10 cm - 009, przenośny, wygodny, turystyczny, na kemping, dla gości, praktyczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL
10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
BRUBAKER świeczki choinkowe z wosku - świeczki choinkowe do piramid świątecznych i łuków świecowych - świeczki piramidki choinkowe, 20 sztuk, różowe złoto
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
40,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
135,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Blackview Wave8C 6,56" bez umowy Smartfon 6GB+64GB, telefon komórkowy Dual SIM 4G, bateria 4700mAh, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, żelazny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(148)Liczba wystawionych ocen: 148
445,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: BVODEShop
Zestaw: trójkąt wspinaczkowy + bujak + zjeżdżalnia dla dzieci | Rama wspinaczkowa i zjeżdżalnia dziecięca minimalistyczny design | Trójkąt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
854,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAMOI
Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(223)Liczba wystawionych ocen: 223
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno
Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(489)Liczba wystawionych ocen: 489
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2781)Liczba wystawionych ocen: 2781
297,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
32,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8%
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix
Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l
OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej