5,0



Na podstawie 1 opinii
Nutella&Go T1 (12 x 52 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
152,95 zł
254,92 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane447,76 zł/1kg
94,03 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado79,98 zł/1l
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello88,28 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Ferrero orzechowy krem nugatowy nutella, w kartoniku
120,67 zł/1kg
217,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Nutella mini porcja 15g - Ferrero
98,50 zł/1kg
1,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
144,58 zł/1l
27,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - NUSCOBIO
35,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
262,60 zł/1l
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nutella Krem Orzechowo-Czekoladowy 25 g
224,50 zł/1kg
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - BIONELLA
109,50 zł/1kg
43,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem z borowików/truflowych 85 g - Calugi
647,18 zł/1kg
55,01 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PASTA SŁONECZNIKOWA Z PAPRYKĄ185 g - NATURAVENA
61,73 zł/1kg
11,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Primavika ... Migdałowe prażone 185 g
94,18 zł/1kg
31,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

TAHINI (PASTA SEZAMOWA)180 g - BIOFOOD
117,50 zł/1kg
21,15 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KREM PISTACJOWO - KAKAOWY 340 g - AGRISICILIA
35,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nutella to go. nutella&GO! jest dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić swojego orzechowego nugatowego klasyka w podróży. Ta maczana przekąska z połączeniem chrupiących paluszków chlebowych i popularnego kremu nutella nie wymaga żadnych sztućców i oferuje pyszne przekąski w wyjątkowy sposób.
- Lista składników
- Orzechowy krem nugatowy:Składniki: Cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), odtłuszczone mleko w proszku (8,7%), kakao o niskiej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina.Paluszki chlebowe:Składniki: MĄKA PSZENNA, olej palmowy, sól, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO W PROSZKU, drożdże piekarskie.Może zawierać SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energy / Brennwert / Energy21: 39 kJ (511 kcal) Vet / Fett / Fat: 25,4 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates: 9,1 g Koolhydraten / Kohlenhydraten / Total Carbohydrates: 61,7 g Suikers / Zucker / Sugars: 43,4 g Eiwit / Eiweiß / Protein: 7,4 g Zout / Salz / Salt: 0,641 g
- Waga
- 600 g
- Firma spożywcza
- Foodworld
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Nutella
- Zakres dostawy
- 12
- EAN
- 8000500037577
- Lista składników
- Orzechowy krem nugatowy:Składniki: Cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), odtłuszczone mleko w proszku (8,7%), kakao o niskiej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyny (SOJA), wanilina.Paluszki chlebowe:Składniki: MĄKA PSZENNA, olej palmowy, sól, EKSTRAKT SŁODU JĘCZMIENNEGO W PROSZKU, drożdże piekarskie.Może zawierać SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energy / Brennwert / Energy21: 39 kJ (511 kcal) Vet / Fett / Fat: 25,4 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates: 9,1 g Koolhydraten / Kohlenhydraten / Total Carbohydrates: 61,7 g Suikers / Zucker / Sugars: 43,4 g Eiwit / Eiweiß / Protein: 7,4 g Zout / Salz / Salt: 0,641 g
- Waga
- 600 g
- Firma spożywcza
- Foodworld
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Nutella
- Zakres dostawy
- 12
- EAN
- 8000500037577
Pasuje również do tego

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Nutella & GO, 52 g, Czekolada, 1 szt., CE, Szwajcaria, 511 kcal
119,09 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
153,99 zł/1kg
198,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
118,59 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,90 zł/1kg
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

czekoladowe jajko z niespodzianką dla dzieci maxi 100g
272,90 zł/1kg
27,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Duplo White 40s (40x18,2g)
104,49 zł/1kg
76,07 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
75,03 zł/1kg
59,42 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka Bonbons Confetti Alpine mleczna czekolada z nadzieniem z mlecznego kremu 86g
187,10 zł/1kg
18,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
134,56 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

funny fresh Ringli chrupiące krążki ziemniaczane o smaku papryki 35g
119,32 zł/1kg
5,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetnie
Jestem naprawdę zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg

Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l

Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
94,03 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
447,76 zł/1kg

Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l

SUPERSONIC Krem Orzechowy Czekolada i Karmel z Kawałkami Orzechów 160 g – Bez Cukru, Bez Oleju Palmowego, Wegański, Pyszna Przekąska
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
273,13 zł/1kg

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l

Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l

Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l

Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l

Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l

Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,95 zł/1l

Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l

Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l