5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Selective Professional Now Curl Design Curl 250ml - Lockendefinitionsgel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
190,31 zł
761,24 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4






4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2







4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.






Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml109,97 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
ACTIVILONG Acticurl Żel aktywator loków - 260 ml465,87 zł/1kg
186,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml284,95 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Selective Now Extreme Gel 200 ml
158,85 zł/1l
35,75 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sachajuan Pasta do włosów 80 ml
1 678,25 zł/1l
143,59 zł
-9,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
471,30 zł/1l
47,13 zł
Sprzedawca: VISO

Lakmé K.Finish Curls Curl Activator Gel – żel do włosów falowanych 150 ml
274,53 zł/1l
41,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

BARBERTIME Żel do stylizacji włosów 300ml Keratyna
145,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Inebrya Up To You Liss Smoothing Cream 200 ml
236,65 zł/1l
47,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Linseed Style&Care Twisted Curls 150 ml
461,47 zł/1kg
78,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Selective Professional Cemani Żel do stylizacji „Back to Black” 150 ml
183,07 zł/1l
27,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sebastian Texturizer – żel w płynie zwiększający objętość włosów, 145 ml
878,90 zł/1l
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Stylesign Smooth Schwereloses Glanz-Öl 50 ml
1 321,60 zł/1l
66,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
386,40 zł/1l
57,96 zł
Sprzedawca: VISO

IMMORTAL Haarpuder STYLING POWDER - 20g
2 099,00 zł/1l
41,98 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Kativa Curly Plex Żel do stylizacji włosów 850
210,97 zł/1kg
69,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Kallos Perfection, Żel do włosów, Kobiety, 250 ml
72,08 zł/1l
18,02 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pomada do włosów (Fiber Pomade) 95 g
297,47 zł/1kg
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Beaver Argan Oil & Keratin Curl Cream 250 ml
210,36 zł/1l
52,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Selective Professional Now Curl Design Curl 250ml - Żel definiujący loki
Płyn modelujący, idealny do perfekcyjnego definiowania loków przy zachowaniu naturalnego efektu sprężystości.
Definiuje, usuwa puszenie i dodaje blasku.
Idealny do stosowania z suszarką, prostownicą, lokówką lub dyfuzorem.
Sposób użycia
Nałożyć odpowiednią ilość produktu w zależności od rodzaju i długości włosów.
Rozprowadź równomiernie na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach, a następnie przystąp do stylizacji.
Aby dodać fryzurze wyrazistości, nałożyć ponownie po stylizacji.
właściwości techniczne
PANTHENOL: Witamina B5 wnika we włosy, zapewniając im nawilżenie, elastyczność i objętość. Przywraca blask, objętość i witalność suchym, matowym i zniszczonym włosom.
GLICERYNA: nawilża skórę głowy, dodaje blasku, zwalcza puszenie się włosów i nadaje im elastyczność i miękkość.
POLIMER UTRWALAJĄCY: nadaje fryzurze trwałość i wytrzymałość.
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- WODA, ALKOHOL DENAT, KWAS POLIAKRYLAMIDOMETYLOPROPANOSULFONOWY, TRIETANOLOAMINA, GLICERYNA, BIS(C13-15 ALKOKSY)PG-AMODIMETIKON, PANTENOL, OCTAN TOKOFERYLU, EKSTRAKT Z HIMANTHALIA ELONGATA, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, KOPOLIMER VP/VA, DIMETIKON PEG/PPG-18/18, PARFUM, METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU, KWAS ETIDRONOWY, TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, NIKOTYNIAN METYLU
- Producent
- Selective Professional
- EAN
- 8027483825007
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- WODA, ALKOHOL DENAT, KWAS POLIAKRYLAMIDOMETYLOPROPANOSULFONOWY, TRIETANOLOAMINA, GLICERYNA, BIS(C13-15 ALKOKSY)PG-AMODIMETIKON, PANTENOL, OCTAN TOKOFERYLU, EKSTRAKT Z HIMANTHALIA ELONGATA, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, KOPOLIMER VP/VA, DIMETIKON PEG/PPG-18/18, PARFUM, METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU, KWAS ETIDRONOWY, TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY, NIKOTYNIAN METYLU
- Producent
- Selective Professional
- EAN
- 8027483825007
Pasuje również do tego

Selective Professional Curllover Curly Hair Conditioner odżywcza odżywka do włosów kręconych 275 ml
135,20 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pilot SAMSUNG BN59-01315B
69,99 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

Selective Now Power Circle, pojemność 150 ml
228,80 zł/1l
34,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SELECTIVE PROFESSIONAL Super Curl 100 ml
296,80 zł/1l
34,30 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Selective Professional OnCare Repair Restructuring Mask maska wzmacniająca do włosów słabych i zniszczonych 200 ml
176,79 zł/1kg
47,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Włókno drzewne 0,5 kg – naturalny materiał wypełniający do pakowania, dekoracji i rękodzieła, do prezentów, wysyłek i prac ogrodniczych
21,30 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Selective Professional Alpha Keratin Maintenance Shampoo szampon odżywczy z keratyną 250 ml
114,16 zł/1l
28,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kompletna szafka RTV z frontami w kolorze białym połyskującym - szer. 201 cm
2 837,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Selective Professional NoYellow Anti Yellow Conditioner odżywka neutralizująca żółte odcienie 275 ml
192,65 zł/1l
52,98 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Biurko VASAGLE Biurko komputerowe w kształcie litery L Biurko narożne z 2 półkami LWD72X
456,13 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Houseland

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

SONGMICS Markiza boczna aluminiowa, 160 x 300 cm, 280 g/m², wysuwana, osłona przeciwwiatrowa, ochrona przed słońcem, idealna na balkon i taras, kolor antracyt, model GSA160G
766,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lumarko

Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml
151,50 zł/1l
27,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SoBuy – Blat kuchenny, stół jadalny, bar z 3 półkami, stół stojący do małych pomieszczeń, wysoki blat do kuchni, salonu, kolor biały, model FWT17-II-W
408,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

COSTWAY Fontanna ogrodowa z pompą wodną, ozdobna fontanna Fontanna do dekoracji ogrodu, tarasu, trawnika, podwórka 45,5 x 41 x 68 cm
152,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Selective Professional OnCare Daily Hydrating Balm nawilżająca odżywka do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
130,00 zł/1l
36,69 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Selective Professional OnCare Refill Instant Densifier pianka do stylizacji do włosów bez objętości 200 ml
216,84 zł/1kg
44,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

VASAGLE szafka z lustrem, półką i 2 drzwiczkami Szafka łazienkowa
160,38 zł
Sprzedawca: Houseland

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
961,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
488,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
1 362,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Doniczka z wkładem antracytowa FURU CASE TOWER DFC600T-S433
102,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Relaxdays 10039505, 1 szt.
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Prześcieradło 100% bawełny bez gumki, 180x275 cm, białe
225,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mnóstwo loków
Super produkt! Jeśli twoje włosy mają tendencję do kręcenia się, to jest to świetny sposób, aby pomóc. Daje wspaniałe fale lub loki, a co najlepsze... są trwałe!
Oceniono dnia 7 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller





Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
109,97 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
67,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
406,60 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Toppik Włókna Budujące do Włosów 27,5 g Ciemny Brąz
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 723,27 zł/1kg