5,0



Na podstawie 2 opinii
60 sztuk Przemysłowa igła dozująca z tępą końcówką. Precyzyjny aplikator. Strzykawka dozująca
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,46 zł
+ 22,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:59 500,00 zł/1l
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FEROTRADE

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf – krem do końcówek włosów Bondfinity Fibre Sealer 150 ml338,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Grzebień z aplikatorem do skóry głowy Mesen na porost i pielęgnację włosów198,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
INF Naklejki na brwi fałszywy tatuaż Czarne 11 par4 676,67 zł/1kg
42,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Butelka Comair z aplikatorem i grzebieniem, pojemność 150 ml
99,40 zł/1l
14,91 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

PŁYN DO WYTRYSKIWANIA WŁOSÓW 30 u
7 068,33 zł/1l
212,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Butelka z dozownikiem Knijpfles 10 ml z otworem igłowym – 6 sztuk do precyzyjnego dozowania
152,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Objętość Proszek 10 g
2 145,45 zł/1kg
70,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alkohol etylowy, czystość 99% - 500 ml
88,00 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

mix kolorów wyróżników PH (10 sztuk)
18,25 zł
Sprzedawca: VISO

M:C Utrwalacz szybki 1:9 bez czasu reakcji Utrwalacz bezpośredni
85,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

FRUTTI – Chusteczki do usuwania farby ze skóry – 100 sztuk
71,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Pojemność: 1000 ml
373,30 zł/1l
373,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tattoo your Hair - Zestaw szablonów 3 szt.
1 270,83 zł/1kg
76,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Środek do usuwania koloru, chusteczki do usuwania barwnika ze skóry, 20 sztuk x 5 ml
1 036,00 zł/1l
103,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babyliss 35806600 Nasadka grzebieniowa 6 mm do maszynek do strzyżenia włosów FX660E i FX660SE
5 310,00 zł/1kg
75,09 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oway Środek przeciwłupieżowy – tłusta skóra głowy 50 ml
4 274,40 zł/1l
213,72 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

X-Pression Ultra Braid # 2
127,58 zł/1l
21,05 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Curlsmith - Żel-pianka do definiowania loków - 237 ml
1 095,61 zł/1l
259,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pędzelek do farbowania koloryzacji włosów nakładania mieszania farby
29,95 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: ENZO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
60 sztuk Przemysłowa igła dozująca z tępym końcem. Precyzyjny aplikator. Strzykawka dozująca
60 przemysłowych igieł dozujących z tępym końcem. Precyzyjny aplikator. Strzykawka dozująca długość 5,5 cm
Opisy produktów
14 g 15 g 16 g 18 g 19 g 20 g 21 g 22 g 23 g 25 g długość 5,5 cm igły z tępym końcem do eksperymentów, zastosowań przemysłowych (modele 10 sztuk)
Może być również stosowana do klejów przemysłowych oraz do odmierzania płynów elektronicznych, klejów do drewna, klejów, spoiw, olejów lekkich. Nadaje się również do olejków eterycznych, laboratoriów naukowych, kryształów strassowych z płaskim tyłem, rękodzieła hobbystycznego, domowych lub przemysłowych zastosowań klejów CA, atramentów, perfum, smarów, uszczelniaczy itp.
Uwaga:
1: Różnica w kolorze modelu
2: Może być stosowany wyłącznie w przemyśle (nie sterylne igły dozujące)
- Producent
- Alaaeddin
- Liczba sztuk
- 60
- EAN
- 957790251490095779025149
- Numer producenta
- 95779
- Producent
- Alaaeddin
- Liczba sztuk
- 60
- EAN
- 957790251490095779025149
- Numer producenta
- 95779
Pasuje również do tego

BaByliss FXFS2GE, Golarka foliowa, Złoto, Metal, AC/Bateria, Wbudowana bateria, 180 min
394,31 zł/1l
394,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Artègo Touch Beauty Primer Restoring Equaliser Fluid rewitalizujący krem zwiększający objętość 200 ml
210,35 zł/1l
42,07 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
59 500,00 zł/1l
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FEROTRADE

Mocno utrwalająca pomada do włosów (Blue Strong Hold Water Soluble), 95 g
45,09 zł/1l
44,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Blondor Plex 9, Proszek, 800 g, Słoik
505,75 zł/1kg
404,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml
918,96 zł/1kg
273,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

FRUTTI – Chusteczki do usuwania farby ze skóry – 100 sztuk
71,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw Natryskowy Rea Luis Brush Copper
125,80 zł/1kg
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rea

The Helper Bees 764302215844, Kobiety, Kręconych włosów, Włosy puszące się, 326 g, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
182,35 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Redken Extreme Play Safe 230°C Krem ochronny do stylizacji na ciepło 250 ml
487,17 zł/1kg
141,28 zł
Sprzedawca: Scentist

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g
4 464,18 zł/1l
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

GLOVIS Thickener Spray zagęszczający włosy 100 ml - BARDZO CIEMNY BRĄZ
672,00 zł/1kg
84,00 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design
1 156,70 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Krem do stylizacji GARD z wysokiej jakości olejem kokosowym i woskiem carnauba 100ml
163,10 zł/1l
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vip's Prestige Color Off Zmywacz do trwałej farby do włosów 245 ml
94,00 zł/1l
24,50 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,50 zł
Sprzedawca: Naturalne

Montibello Smart Touch Reset My Hair Treatment Plus Odżywka odbudowująca w sprayu 12w1, 150 ml
233,33 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Efalock Wózek eNOBILE czarny
1 798,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Selective Now Flexi Touch 100 ml
304,80 zł/1l
35,23 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Herbal Time Naturalna Henna Naturalny Brąz 75 ml
578,67 zł/1l
43,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Styling Leave-In Foam, 250 ml
925,40 zł/1l
231,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kaminomoto - Aktualizacja przyspieszacza wzrostu włosów II, 180 ml
938,89 zł/1l
169,00 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Klej do przedłużania włosów Liquid Gold 29,94 ml
1 953,45 zł/1l
56,65 zł
Sprzedawca: hair2heart

American Crew Matte Clay modelująca glinka dla uzyskania matowego efektu 85 g
764,71 zł/1kg
65,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

AENO Multifunctional Hair Dryer, 220V-240V~50-60Hz, 1200W, Ionizer, 4 temperature modes, 3 speed modes, 98000RPM, less than 85dB
618,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

IMPERIO root powder - korektor do włosów pogrubiający włosy dla kobiet i mężczyzn, wodoodporny makijaż włosów ukrywający odrosty - 4g (średni brąz)
8 018 800,20 zł/1l
200,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sibel Hair Sculptor – włókna zagęszczające do włosów, jasnobrązowe, 25 g
3 880,00 zł/1l
97,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Elzusha - Przedłużanie włosów, 40 cm - Pasemko kręconych włosów - Przedłużki na klipsach - Niezauważalne przedłużki - Miękkie włókna - Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów
165,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AveliraMarket

African Pride Moisture Miracle Detangle & Condition Pre-Shampoo 355ml
42,32 zł/1kg
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Relaxer System Dark & Lovely Regular
46,57 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
715,10 zł/1l

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Pasemka do przedłużania włosów, 100% włosy Remy, 35 cm, średni brąz/jasny blond
295,44 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
11 817,60 zł/1kg

Włosy syntetyczne do nadania objętości
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
5 793,15 zł/1kg

Topik – włókna do włosów, zapewniające pełniejszy wygląd
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
378,89 zł/1l

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72 990,00 zł/1l

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 063,09 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,85 zł
Sprzedawca: apohealth
918,96 zł/1kg

PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer krem do stylizacji do włosów falowanych i kręconych 178 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 325,79 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 464,18 zł/1l

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
42,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
119,97 zł/1l

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
9 997,50 zł/1l