1,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Bańki mydlane 60 ml Kubuś Puchatek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
108,84 zł
1 814,00 zł / 1l
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do robienia baniek 668-5044,99 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki mydlane35,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,27 zł
Sprzedawca: MATFEL

MGM Toys 47709, 3 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
74,33 zł/1l
4,46 zł
Sprzedawca: Bambule

Mega Bublifuk Frozen 2 mix motywów 300 ml
102,20 zł/1l
30,66 zł
Sprzedawca: VISO

Bańki mydlane 60ml Minions 611008 /36
207,33 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bańki mydlane 60ml Sonic (36szt)
44,67 zł/1l
2,68 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Bublifuk WD Cars 300 ml (display 12 szt.)
80,90 zł/1l
24,27 zł
Sprzedawca: VISO

Bańki mydlane 60 ml Spiderman
283,00 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: VISO

Szklane bańki mydlane 300 ml Color Bubbles
88,17 zł/1l
26,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Moulage Général Méridional 047006, 3 lat(a)
39,17 zł/1l
2,35 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Bańki mydlane display 36 szt 60 ml Księżniczki
6,38 zł
Sprzedawca: Katomix

Pustefix Bańki Mydlane Classic 42ml Happy Birthday - Urodziny
689,25 zł/1l
27,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
41,02 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: somnia24

1 x bańki mydlane 60ml
739,67 zł/1l
46,44 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,38 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bańki mydlane 60 ml Auta Cars
64,17 zł/1l
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Bańki mydlane Bluey 60 ml
169,83 zł/1l
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bańki mydlane 60 ml Bing
84,90 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: VISO

Bańki mydlane 36 ml Jednorożec My Bubble
3,90 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,05 zł
Sprzedawca: Shan

Maszyna do baniek mydlanych Pszczoła 118 ml 28 cm
5,99 zł
Sprzedawca: HARDAT_toys
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Bańki mydlane ucieszą nie tylko bawiące się dziecko ale i wszystkich wokół.
- Idealne również do wykorzystywania podczas różnego rodzaju imprez plenerowych, przyjęć urodzinowych czy festynów
- Pojemniczki wypełnione są specjalnym płynem do robienia baniek.
- Należy zamoczyć końcówkę w gotowym płynie, a po wyjęciu podmuchać.
- Na zakrętce znajduję się również gra zręcznościowa labirynt z kuleczką.
- Bańki o pojemności 60 ml
- Przeznaczony dla dzieci w wieku: 3+
- Wielkość pojemnika: 11,5x4 cm
- Wyprodukowane we Włoszech
- Wysyłamy dostępne wzory z danej kolekcji.
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
- {COLOR_LABEL}: {COLOR}
- {MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
- {DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
- {WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
- {MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
Dmuchawa do baniek z motywem Kubusia Puchatka o pojemności 60 ml. Kolorowa nakładka zawiera grę i dmuchawę. Można również kupić jako cały zestaw, który zawiera 36 elementów.
- Zakres dostawy: 1 sztuka
Dostępne są różne warianty, wybór zależy od dostępności. W zależności od zamówionej ilości, przygotujemy dla Ciebie kolorowy wybór.
Zawartość: 1 bańka mydlana (60 ml) z puzzlami w wieczku Materiał: płyn do baniek mydlanych, wykonany z materiałów pochodzenia naturalnego Wymiary: 11,2 cm x 3,7 cm
bańki mydlane 60 ml Kubuś Puchatek, z puzzlami w wieczku.
Wysokość: 11,5 cm
Średnica: 4 cm
Art. Nr art. 1034422
1sztuka odpowiada butelce baniek mydlanych o pojemności 60 ml.
Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo zadławienia z powodu małych części, które mogą zostać odłamane i połknięte. Uwaga: Ten produkt jest w różnych wzorach i kolorach. Niestety nie ma możliwości wybrania konkretnej wersji lub koloru podczas składania zamówienia.
Mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu z ulubionymi postaciami z Kubusia Puchatka. Bańki mydlane o pojemności 60 ml, idealne na prezent i nie tylko. Idealne do użytku domowego, na przyjęcia i inne okazje zachęcające do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Łatwe w użyciu, zapewniają świetną rozrywkę dla całej rodziny.
- EAN
- 8007315442206
- Numer producenta
- WINLBUBBK
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Model
- undefiniert
- Producent
- Dulcop
- Waga
- 0.08 kg
- Liczba sztuk
- 36
- Zawartość
- 60 ml
- Wersja
- niezdefiniowany
- Wymiary
- niezdefiniowany
- EAN
- 8007315442206
- Numer producenta
- WINLBUBBK
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Model
- undefiniert
- Producent
- Dulcop
- Waga
- 0.08 kg
- Liczba sztuk
- 36
- Zawartość
- 60 ml
- Wersja
- niezdefiniowany
- Wymiary
- niezdefiniowany
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Disney Kubuś Puchatek Flopsies, 20 cm Brak możliwości wstępnego wyboru
44,81 zł
Sprzedawca: MATFEL

Bańki mydlane 60ml Minions 611008 /36
207,33 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bańki mydlane 60 ml Spiderman
283,00 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: VISO

MGM Toys 47709, 3 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
74,33 zł/1l
4,46 zł
Sprzedawca: Bambule

Bańki mydlane 60ml Sonic (36szt)
44,67 zł/1l
2,68 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Pustefix Bańki Mydlane Classic 42ml Happy Birthday - Urodziny
689,25 zł/1l
27,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mega Bublifuk Frozen 2 mix motywów 300 ml
102,20 zł/1l
30,66 zł
Sprzedawca: VISO

Moulage Général Méridional 047006, 3 lat(a)
39,17 zł/1l
2,35 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Bańki mydlane 60 ml Kraina Lodu Frozen II
169,83 zł/1l
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moulage Général Méridional 985910, 3 lat(a)
321,17 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Dulcop International Maxi Paw Patrol, 175 ml, Paw Patrol, 3 lat(a), Hipoalergiczny, Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
87,89 zł/1l
15,38 zł
Sprzedawca: VISO

Bańki mydlane 60 ml Hot Wheels
8,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bańki mydlane 60 ml Auta Cars
64,17 zł/1l
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Moulage Général Méridional 47597, Peppa Pig, 3 lat(a)
95,00 zł/1l
5,70 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Bublifuk WD Cars 300 ml (display 12 szt.)
80,90 zł/1l
24,27 zł
Sprzedawca: VISO

DAM 4869310, Pustefix, 4 lat(a)
403,14 zł/1l
28,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

PEZ Bonbons Fruit Mix do dozownika PEZ bez laktozy i glutenu 68g
117,65 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Katomix

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Bańki mydlane display 36 szt 60 ml Księżniczki
6,38 zł
Sprzedawca: Katomix

Dulcop Bublif Bublifuk Bing Maxi 175 ml (16 szt.)
56,30 zł/1l
16,89 zł
Sprzedawca: VISO

Kojec 180 x 150 cm dla niemowląt kojec składany barierka ochronna namiot do zabawy kojec szary
262,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Samochód elektryczny dla dzieci Mercedes Gtr, z pilotem 2.4G, reflektorami LED, MP3, klaksonem i muzyką, czarny
566,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Erzi zabawka do ściskania Kiba od Fruchtbar
54,17 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Bing Maxi 175 ml (16 szt.)
78,29 zł/1l
13,70 zł
Sprzedawca: Bambule

Pistolet na bańki - Paw Patrol
49,33 zł
Sprzedawca: VISO

Dodo Bańki Mydlane Peppa Pig 450Ml - Gigantyczne Bąble, Zabawa Dla Dzieci
15,53 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Maksik

Bublifuky - wytwornica baniek, niebieska
416,55 zł/1l
47,07 zł
Sprzedawca: VISO

Bańki mydlane 60 ml Bing
84,90 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie wyświetlacz, ale puszka
Sprzedawana jest tylko jedna puszka, bez wyświetlacza
Oceniono dnia 8 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
78,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 974,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
78,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
69,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla