5,0



Na podstawie 2 opinii
Cocosolis Choco Suntan amp Body Oil 110 ml Organic Tan
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,75 zł
92,50 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml38 846,00 zł/100ml
388,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse Beauty Oil Multi-Usage 100ml117,89 zł/100ml
117,89 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml164,15 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml325,89 zł/1kg
146,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

COCOSOLIS GLOW Shimmer Oil 110 ml
99,32 zł/100ml
109,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COCOSOLIS 3800500519050, 110 ml, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Przeciwstarzeniowy, Odżywiający, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający,..., Buteleczka z pompką, Owocowy
92,66 zł/100ml
101,93 zł
Sprzedawca: GUGITA

Institut Esthederm Tanning Prolonging Body Lotion 200 ml
1 051,90 zł/1l
210,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Isdin Acniben Body 150 ml
906,00 zł/1l
135,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Bio-Oil, Bio-Oil, Hydrating, Body Lotion, 175 ml
403,77 zł/1l
70,66 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Redumodel After Sun Firming 200ml
618,10 zł/1l
123,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
341,10 zł/1l
136,44 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Mizon Niacinamide Wygadzajcy balsam do ciaa 300 ml
435,40 zł/1l
130,62 zł
Sprzedawca: VISO

Caudalie Vinotherapist™ Replenishing Vegan Body Butter 250 ml
586,04 zł/1l
146,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lierac Body Sculpt żel krioaktywny koncentrat 150 ml
72,39 zł/100ml
108,58 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Jurlique, Comforting, Lavander, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
430,73 zł/1l
129,22 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Idc Institute Idc Wegaskie maso do ciaa Aloe 400 99624
128,05 zł/1l
51,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Bepanthol Repairing Lotion 400ml
304,72 zł/1l
121,89 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 1000 ml
13,40 zł/100ml
134,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grown Alchemist, Grown Alchemist, Allantoin, Soothing, Body Gel, After Sun, 120 ml
252,20 zł/1kg
126,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Olej do szybkiego, intensywnego i długotrwałego opalenizny
- Sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka i miękka
- Nawilża i nadaje promienny blask
- Nieodparty aromat czekolady
Cocosolis CHOCO Suntan & Body Oil to naturalny olej do szybkiego i długotrwałego czekoladowego opalenizny – na plaży i w solarium. Odżywia i intensywnie nawilża skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką, miękką i promienną. Specjalna formuła zawiera organiczne oleje bio wzbogacone naturalnym witaminą E. Cocosolis CHOCO Suntan & Body Oil jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i jest produktem bogatym w witaminy, minerały, substancje biologicznie czynne i przeciwutleniacze. A aromat czekolady jest kuszący i nie da się go opisać słowami – jest po prostu nieodparty!
Olej nie zawiera filtra UV chroniącego przed słońcem. Podczas ekspozycji na bezpośrednie światło słoneczne zaleca się stosowanie go w połączeniu z produktem chroniącym przed słońcem. Produkt nie jest autobronzantem.
Cocos Nucifera Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Tocopherol, Persea sima Oil*, Aroma (Coconut Oil*, Sweet Almond Oil*, Cacao Seed Butter*, Jojoba Oil*, Natural Vitamin E, Avocado Oil*, Chocolate Aroma).
Sposób użycia: - Jako olej do opalania: Pod słońcem i na plaży nakładaj na skórę ciała i twarzy. - Jako nawilżający i odżywczy olej: Nakładaj codziennie niewielką ilość oleju na skórę ciała i twarzy.
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
Olejek do opalania zapewnia skórze idealną opaleniznę, nawilżenie, jedwabistą miękkość i doskonały czekoladowy zapach. Olejek zawiera w 100% naturalną mieszankę wysokiej jakości olejów tłoczonych na zimno. Ta mieszanka nadaje skórze czekoladową opaleniznę, jednocześnie nawilżając ją i odżywiając. Ponieważ nie zawiera czynnika UV, zalecamy połączenie go z odpowiednim kremem SPF.
Stosowanie: Stosuj olejek przed wyjściem na plażę lub do solarium. Olejek może być również stosowany w miesiącach zimowych w celu utrzymania opalenizny. Nakładać okrężnymi ruchami. Produkt nie zawiera ochrony przed promieniowaniem UV. Producent zaleca stosowanie kremów/olejków z filtrem UV. Produkt wzmacnia opaleniznę, nie zapobiega poparzeniu skóry.
Składniki: Kokos*, kakao*, jojoba*, konopie*, słodkie migdały*, awokado*, naturalna witamina E i aromat czekoladowy. *Certyfikowane składniki organiczne
Cocosolis Choco Tanning Accelerator z witaminą E krem do opalania z masłem kakaowym
Odkryj tajemniczy, czekoladowy kolor skóry z Cocosolis Choco Suntan & Body Oil! Ten wyjątkowy olejek do opalania, wzbogacony o naturalne składniki, to sekret głęboko bronowanego i nawilżonego ciała. Idealny do używania na plaży lub w salonie solarium, zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie, pozostawiając skórę aksamitnie gładką, miękką, silną i promienną. Kluczowe cechy Cocosolis Choco Suntan & Body Oil: - Naturalny skład: Formuła oparta na sześciu wysokiej jakości, organicznych, zimnotłuszczowych olejach, wzbogacona o witaminę E. - Intensywne nawilżenie i odżywienie: Regularne stosowanie zapewnia skórze niezbędne składniki odżywcze. - Idealny do salonu solarium i plaży: Szybko zapewnia głęboki, jednolity kolor opalenizny. - Delikatny zapach: Zmysłowo przyjemny aromat czekolady. - Dla delikatnej i wrażliwej skóry: Formuła została zaprojektowana z myślą o skórze, która potrzebuje szczególnej troski. Ważna informacja: Olejek nie zawiera filtrów UV. W przypadku długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, zaleca się stosowanie go w połączeniu z innymi produktami chroniącymi przed słońcem. Produkt nie jest samodzielnym rozświetlaczem. Nadmierne narażenie na słońce stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Nie wkładaj do lodówki. Produkt stwardnie w niskich temperaturach. Aby przywrócić płynną konsystencję, pozostaw na temperaturze pokojowej.
Cocosolis Choco Sun Tan & Body Oil (110 ml) to lekki olejek nadający skórze blask nawet w chłodniejszych miesiącach. Olejek również intensywnie nawilża skórę. Preparat może być stosowany na całe ciało. Nakłada się go po oczyszczeniu skóry. Zaleca się wcześniejsze złuszczenie skóry, aby uzyskać naturalny, równomierny efekt.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt COCOSOLIS jest sklasyfikowany pod słońcem i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 110 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
CHOCO olejek do opalania i ciała 110 ml
Cocosolis Choco Sun Tan & Body Oil olejek do opalania i ciała 110ml
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 110 ml
- Składniki
- Not specified
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3800500519012
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 110 ml
- Składniki
- Not specified
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3800500519012
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Carroten Gold Tanning Gel - przyspieszacz opalania z mieniącymi się perełkami - żel opalający Carotten do szybkiej opalenizny, 150 ml
646,20 zł/1l
96,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Cocosolis Mango Suntan & Body Oil 110 ml
86,59 zł/100ml
95,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COCOSOLIS GLOW Shimmer Oil 110 ml
99,32 zł/100ml
109,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Żel intensywnie opalający CARROTEN 150ml
622,73 zł/1l
93,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
652,64 zł
-110,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
542,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
463,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
2 249,00 zł
-190,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 059,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Szary
1 885,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dywan dziecięcy do pokoju dziecięcego, kolor pastelowy niebieski i szary, motyw: góry, księżyc, gwiazdy, wytrzymały, rozmiar 120x170 cm
244,11 zł/1m²
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Trampolina dla dzieci KINETIC SPORTS JUMPER 140 cm – amortyzacja za pomocą gumowych linek, siatka zabezpieczająca z zamkiem błyskawicznym – trampolina do użytku w pomieszczeniach
967,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kesser K-KA-2068, pojemność 40 kg, szary
1 281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Krzesło gamingowe SENSE7 Spellcaster z ekologicznej skóry, czarne – ergonomiczne krzesło biurowe, krzesło do biurka komputerowego, krzesło dla graczy, nośność 150 kg, podłokietniki z regulacją 2D, odchylenie oparcia 160°, fotel szefa
549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

essence Lipgloss The Rare Bears Box
339 847,82 zł/1l
468,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fotel gamingowy GTPLAYER Ergonomiczny fotel gamingowy Krzesło do biurka Fotel wyścigowy dla graczy PC z materiałową powierzchnią, poduszką z pierza i podnóżkiem w kolorze czarnym
589,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

COCOSOLIS 3800500519074, Olejek do masażu, 110 ml, Antycellulitowy, Blueberry muffin, Buteleczka z pompką, 1 szt.
92,66 zł/100ml
101,93 zł
Sprzedawca: GUGITA

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 040,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

MGA Entertainment GrossMos Flying Style 3 (Orange), 4 lat(a), Wielobarwny, Plastik
66,15 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml
15,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

COCOSOLIS 3800501636374, 100 ml, Kobiety, Lśniące, Nawilżający, Nawilżający, Malina, 1 szt.
112,98 zł
Sprzedawca: GUGITA

HOME DELUXE - zadaszenie tarasowe SOLIS - szary - szer./gł./wys.: 496 / 503 x 300 / 303 x 278 / 226 cm - w komplecie podwójne ścianki, materiał montażowy I Carport Pavilion Pergola
5 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Robot kuchenny Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH
1 367,53 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

COCOSOLIS 3800500519838, Olejek do masażu, 110 ml, Odżywiający, Nawilżający, Gardena, Buteleczka z pompką, 1 szt.
96,53 zł/100ml
106,18 zł
Sprzedawca: GUGITA

COCOSOLIS 3800500519050, 110 ml, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Przeciwstarzeniowy, Odżywiający, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający,..., Buteleczka z pompką, Owocowy
92,66 zł/100ml
101,93 zł
Sprzedawca: GUGITA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Acqua di Parma Barbiere, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Kwas hialuronowy, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
201,94 zł
-5,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
196,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 968,20 zł/1l

Aveda 18084885017, Lotion (substancja), Kobiety, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 500 ml, Buteleczka z pompką
647,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Australian Gold Moisture Lock Po Opalaniu 473ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
96,57 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,11 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
182,90 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
740,49 zł/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 160 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
628,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 926,00 zł/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
2 774,00 zł/1kg

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
320,15 zł
-16,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
304,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 027,67 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 318,04 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 400,30 zł/1l

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
303,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 515,50 zł/1l

REVIVAL Wygładzające mleczko do ciała 250ml
65,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
260,00 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
287,27 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 866,67 zł/1l