5,0



Na podstawie 1 opinii
Isdin Isdinceutics K Ox Eyes 15g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
192,80 zł
1 285,33 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml579,90 zł/100ml
173,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml962,67 zł/100ml
144,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
La Mer – odmładzający krem pod oczy5 004,00 zł/100ml
750,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml4 642,73 zł/100ml
696,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Isdin Isdinceutics Hyaluronic Eyes Gel 15 g
176,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Rodial Retinol Eye Serum
2 643,20 zł/100ml
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Matis Reponse Regard Micell-Eyes
92,53 zł/100ml
138,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Vitalizing Eye Cream
1 069,80 zł/100ml
160,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SkinCeuticals Aox+ żel pod oczy
3 215,27 zł/100ml
482,29 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Clinique All about Eyes All about Eyes (30 ml)
986,67 zł/100ml
296,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Remescar Night Repair Eye Contour 20ml
260,70 zł/100ml
114,31 zł
-62,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,14 zł
Sprzedawca: WR-Products

Rilastil Multirepair Eye & Lip Contour 15ml
1 047,47 zł/100ml
157,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Cerave Augencreme odnawiający skórę 15 ml
511,33 zł/100ml
76,70 zł
Sprzedawca: VISO

Kruterhof krem pod oczy 20 ml
482,55 zł/100ml
96,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g
13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Guinot Lifting Youth Eye Cream 15ml
2 071,47 zł/100ml
310,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Erborian Yuza Sorbetowe serum pod oczy
1 304,73 zł/100ml
195,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

The Ordinary – Roztwór kofeiny 5% + EGCG
296,67 zł/100ml
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Medik8 Eyelift – Peptydy
1 938,07 zł/100ml
290,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Isdin Isdinceutics K Ox Eyes 15G
- Waga
- 33 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- Składniki: Aqua (woda), gliceryna, izohexadekan, izopropylowy myrystynian, PPG-15 stearylowy eter, PEG-30 dipoliydroksystearynian, epoksyd fitynonu, siarczan magnezu, fenoksyetanol, wosk mikrokrystaliczny, parfum (kompozycja zapachowa), CI 77891 (dwutlenek tytanu), siarczan sodu dekstranu, kopolimer akrylanów/metakrylanów C12-22, Steareth-20, metylowy chalcon hesperydyny, disod EDTA, hydrolizowany kwas hialuronowy, etyloheksylogliceryna, PEG-8, glikol pentylenowy, tokoferol, diglukonian chlorheksydyny, N-hydroksukcynimid, sorbinian potasu, BHT, dipeptyd-2, palmitynian askorbylu, palmitylowy tetrapeptyd-7, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, chrysyna, palmitylowy tripeptyd-1, cytrynian sodu, biotyna.
- Producent
- Isdin
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8470001769183
- Waga
- 33 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- Składniki: Aqua (woda), gliceryna, izohexadekan, izopropylowy myrystynian, PPG-15 stearylowy eter, PEG-30 dipoliydroksystearynian, epoksyd fitynonu, siarczan magnezu, fenoksyetanol, wosk mikrokrystaliczny, parfum (kompozycja zapachowa), CI 77891 (dwutlenek tytanu), siarczan sodu dekstranu, kopolimer akrylanów/metakrylanów C12-22, Steareth-20, metylowy chalcon hesperydyny, disod EDTA, hydrolizowany kwas hialuronowy, etyloheksylogliceryna, PEG-8, glikol pentylenowy, tokoferol, diglukonian chlorheksydyny, N-hydroksukcynimid, sorbinian potasu, BHT, dipeptyd-2, palmitynian askorbylu, palmitylowy tetrapeptyd-7, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, chrysyna, palmitylowy tripeptyd-1, cytrynian sodu, biotyna.
- Producent
- Isdin
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8470001769183
Pasuje również do tego

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

KIKO Milano Silky Glow Baked Bronzer 02 | Pieczony bronzer o jedwabistej konsystencji 02 Terracotta
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

krem przeciwzmarszczkowy HSR Lifting (krem przeciwzmarszczkowy) 50ml
601,22 zł/100ml
300,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa w sprayu 100 ml
3 090,00 zł/1l
309,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Medik8 crystal retina 6
1 230,77 zł/100ml
369,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Plecak Protector Air Lvl1
176,44 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

Dolce & Gabbana Dolce Peony Edp Spray
4 342,80 zł/1l
217,14 zł
Sprzedawca: somnia24

ZWILLING 53106-001-0, Przelewowy ekspres do kawy, 1,25 l, 1860 W, Czarny
1 017,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

LauraStar LIFT, 2200 W, Stopa aluminiowa, 3,5 bar, 1,1 l, Biały, 2 m
2 133,08 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jeżyna, Magnolia, Paczula
3 656,00 zł/1l
365,60 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Day, Krem na dzień, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, 50 g
582,64 zł/100ml
304,75 zł
-13,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
291,32 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
1 053,50 zł/100ml
526,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Bugatti Buty Bonifacio, 311A0A3241006400
557,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
1 866,70 zł/1l
186,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
2 819,60 zł/1l
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Oryginalna Cejlońska Herbata Czarna Liściasta Mevlana Goran Tee 1000G
83,00 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

SVR Ampoule Anti-Ox, antyoksydacyjne serum C w ampułce, 30 ml
98 150,00 zł/1l
98,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Funko Pop! Harry Potter – Dumbledore z Fawkesem
431,14 zł
Sprzedawca: VinylCave_PL

SAMSUNG SM-A037GZKNEUB SAMSUNG Galaxy A03s Dual-SIM-Smartphone schwarz 32 GB
Używany
289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phonespot

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Spray
9 377,40 zł/1l
468,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TOM FORD Grey Vetiver, Mężczyźni, 100 ml, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alpha-Isomethyl...
5 358,50 zł/1l
535,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Remington HC5880, Czarny, Poliwęglan (PC), 1,5 mm, 2,5 cm, 120 min, 4 h
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH

Versace Bright Crystal Perfumy, 90 ml
5 858,33 zł/1l
527,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,20 zł/100ml

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
173,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
579,90 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 959,13 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 868,93 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
891,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 945,40 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 975,50 zł/100ml

V-FIRM eye 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
865,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 769,20 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 642,73 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 562,53 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 004,00 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml