4,7



Na podstawie 12 opinii
Liczba sztuk:
1- 1
- 43
Bioderma Sensibio Gel Moussant, Żel, 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,60 zł
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Hialuronowy balsam oczyszczający Babor161,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Biodroga Bioscience Institute Cleansing Mleczko oczyszczające (200 ml)132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Avène Antirougeurs Clean Łagodzące mleczko oczyszczające, 200 ml Mleczko101,25 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sébium Active Żel, 200 ml
60,12 zł
Sprzedawca: VISO

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
153,59 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sensibio Micellar Cleansing Oil Olejek do demakijażu oczyszczający, 150 ml
103,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
112,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uriage Gel Hyséac Gel Nettoyant
108,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ducray Keracnyl, Żel pieniący, 400 ml
76,02 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Synchroline Terproline Gel Łagodny żel oczyszczający, 200 ml Żel
71,76 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Avene Cleanance, Żel oczyszczający, 200 ml
73,30 zł
Sprzedawca: apohealth

BIRETIX CLEANSER żel oczyszczający 400 ml
127,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Noreva Sensidiane kojący żel oczyszczający 200 ml
74,03 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
82,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Avène Cleanance oczyszczający żel do twarzy Cleansing Gel 2 x 400 ml
190,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioderma Sensibio Mleczko oczyszczające do skóry wrażliwej 250 ml
58,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Institut Esthederm OSMOCLEAN – żel oczyszczający, 150 ml
179,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
DZIAŁANIE:
- Delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy i okolic oczu
- Nawilża*
- Łagodzi i działa kojąco na podrażnienia
- Doskonale tolerowany przez skórę i okolicę oczu - Nie zatyka porów - Nie zawiera mydła - Formuła bezzapachowa - Fizjologiczne pH
Wszystkie formuły produktów BIODERMA są oparte na ekobiologii, która znajduje się w centrum podejścia NAOS - po to, aby lepiej chronić ekosystem skóry i wzmaniać jej naturalne mechanizmy. Na długi czas.
Specjalnie opracowana formuła dermatologiczna to połączenie składników aktywnych, które wzmacniają próg tolerancji skóry. Preparat ma właściwości nawilżające i przywracające skórze równowagę hydrolipidową, dzięki formule wzbogaconej o poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, aktywny składnik naśladujący strukturę skóry.
Sposób użycia:
Rano i/lub wieczorem
ETAP 1
Nałóż żel na zwilżoną skórę twarzy.
ETAP 2
Masuj, aż do utworzenia się piany.
ETAP 3
Dokładnie spłucz.
ETAP 4
Delikatnie osusz skórę.
Jeżeli podrażnienia nie ustępują, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Micelární gel
Bioderma Sensibio Gel Moussant Ten delikatnie pieniący się żel oczyszczający został opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej. Żel oczyszczający łagodzi i nawilża skórę i jest odpowiedni zarówno do twarzy, jak i oczu. Stosowanie Nałożyć żel na wilgotną skórę, a następnie dokładnie spłukać
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla skóry wrażliwej
- Żel do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: NAOS Deutschland GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 12346206
SENSIBIO moussant gel micelarny żel oczyszczający 200 ml
Bioderma Sensibio Gel Moussant Żel oczyszczający 200 ml - Prezentacja: Żel
Bioderma Sensibio pieniący się żel 200ml
- Waga
- 275 g
- Zawartość
- 0.2 l
- Składniki
- Ekstrakt z lukrecji, gliceryna, kwas cytrynowy, pantenol, olejek ze skórki cytryny, guma ksantanowa, ekstrakt z szałwii lekarskiej, wyciąg z owsa, kwas hialuronowy, woda.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 340138150756503401381507565
- Numer producenta
- 12346206
- Waga
- 275 g
- Zawartość
- 0.2 l
- Składniki
- Ekstrakt z lukrecji, gliceryna, kwas cytrynowy, pantenol, olejek ze skórki cytryny, guma ksantanowa, ekstrakt z szałwii lekarskiej, wyciąg z owsa, kwas hialuronowy, woda.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 340138150756503401381507565
- Numer producenta
- 12346206
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
111,24 zł/1l
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Bioderma Sensibio AR+ Creme 40 ml
1 728,00 zł/1kg
103,68 zł
Sprzedawca: MANADA

Bioderma Sensibio AR+ BI-SERUM 30 ml
15 949,00 zł/100ml
159,49 zł
Sprzedawca: MANADA

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 144,56 zł/1l
283,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dual Barrier Skin Wearable Cream rewitalizująco-nawilżający krem do twarzy 50ml
198,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

ma:nyo - Bifida Biome Ampoule Toner, 400 ml - tonik do twarzy
123,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Bioderma Sensibio Żel oczyszczający, 500 ml
17,86 zł/100ml
89,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Sensibio Defensive Serum przeciwstarzeniowe, 30 ml
3 613,00 zł/1kg
144,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma - Sensibio Defensive Rich Active Soothing Cream (sensitive skin) 40ml
65,99 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Bioderma Sensibio Defensive, Krem na dzień i na noc, Skóra wrażliwa, Twarz, Szyja, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, 40 ml, 1 szt.
160,12 zł/100ml
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Mgiełka nawilżająca do twarzy Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 60ml
46,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Bioderma Sensibio H2O AR, Kobiety, 250 ml, Skóra wrażliwa, Kojąca, AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS..., 1 szt.
48,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dual Barrier Creamy Toner kremowy tonik z ceramidami 150ml
69,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum 30ml
3 137,00 zł/1l
97,35 zł
-3,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,11 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
977,90 zł/1l
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
130,32 zł/100ml
52,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
115,30 zł/100ml
57,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Liczba sztuk 1
Jestem bardzo zadowolony z produktu
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość.
Liczba sztuk 1
Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Liczba sztuk 1
Dobrze, dobrze, dobrze
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 5 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.


5% zniżki

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Pureté Thermale Pianka oczyszczająca Radiance Revealer 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
491,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
409,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
204,99 zł/100ml

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
78,95 zł
Sprzedawca: apohealth

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu
64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep