5,0



Na podstawie 1 opinii
Clarins Cleansing Micellar Water, Balsam oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Kojąca, Butelka, INGREDIENTS : AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAMER 184. GLYCERIN. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,71 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Toniki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Babor Doctor Babor Pro, płyn do oczyszczania twarzy z AHA, (100 ml)151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Elizabeth Arden Ceramide Purifying Toner, Tonik do twarzy, Kobiety, 200 ml, Uniwersalne, Oczyszczający, Butelka542,80 zł/1l
108,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lancaster Comforting Perfecting Toner, Tonik oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Nawilżający, Zmiękczający, Butelka, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, 1,2-HEXANEDIOL,...85,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Soothing Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Kojąca, Butelka, Alkohol
125,69 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Hydrating Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Nawilżający, Zmiękczający, Butelka, Alkohol
95,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clarins Purifying Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Zwężanie porów, Oczyszczający, Tonizujący, Butelka, Alkohol
477,80 zł/1l
95,56 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Purifying Toning Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Butelka
477,80 zł/1l
95,56 zł
Sprzedawca: VISO

Bioderma Sebium H2O Micellar Water, Kobiety, 500 ml, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Butelka, AQUA/WATER/EAU PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES SODIUM CITRATE ZINC GLUCONATE COPPER SULFATE...
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sisley Grapefruit Toning Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 250 ml, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Wygładzający, Tonizujący, Butelka
369,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Embryolisse 3350900000448, Tonik do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra uniwersalna, Zmiękczający, Różowy
77,81 zł
Sprzedawca: MANADA

Melvita Bouquet Floral, Kobiety, 200 ml, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Nawilżający, Orzeźwiający, Butelka, 1 szt.
89,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Valmont Vital Falls, Tonik do twarzy, Kobiety, 150 ml, Uniwersalne, Odżywiający, Zmiękczający, WATER (AQUA), ALCOHOL DENAT., BUTYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ANTHEMIS NOBILIS...
227,00 zł/100ml
340,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma - Hydrabio Moisturizing Toning Lotion Tonique (skóra wrażliwa i odwodniona) - Tonik nawilżający 250ml
57,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Bioderma Sébium H2O Purifying Micellar Water 500 ml
65,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lierac płyn micelarny do demakijażu The Micellar Water 400 ml
84,83 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bioderma Hydrabio H2O Moisturising Micellar Water 500 ml
66,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PostQuam HYALURONIC ACID, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
116,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

Clinique Acne Solutions, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra tłusta, Skóra problemowa, Matujący, Butelka, Paraben, Ftalan
89,42 zł
Sprzedawca: VISO

Rodial 5060027068112, Tonik do twarzy, Kobiety, 100 ml, Skóra uniwersalna, Pouczający, Rozjaśniający, Buteleczka z pompką
90,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Balsam oczyszczający
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Uniwersalne
- Efekt pielęgnacji:
- Kojąca
- Typ dozownika:
- Butelka
- Skład:
- INGREDIENTS : AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAMER 184. GLYCERIN. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE. METHYLPROPANEDIOL. PPG-26-BUTETH-26. ETHYLHEXYLGLYCERIN. MARIS AQUA/SEA WATER/EAU DE MER. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PARFUM/FRAGRANCE. CAPRYLYL GLYCOL. D
- Pojemność:
- 200 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Przyjazny dla skóry, bezalkoholowy dezodorant zapewnia niezawodną ochronę przez cały dzień.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Clarins zalicza się do kategorii balsamów oczyszczających i został stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Opakowanie zawiera 200 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Wykwintny,
Clarins Oczyszczająca woda micelarna 200ml
Clarins Cleansing Micellar Water Sensitive Skin 80062047 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 200 ml
- Zawartość
- 0.2 l
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3380810378771
- Numer producenta
- 80062047
- Zawartość
- 0.2 l
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3380810378771
- Numer producenta
- 80062047
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(236)Liczba wystawionych ocen: 236




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2412)Liczba wystawionych ocen: 2412




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(86)Liczba wystawionych ocen: 86





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(147)Liczba wystawionych ocen: 147




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(251)Liczba wystawionych ocen: 251




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(579)Liczba wystawionych ocen: 579




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66

Clarins Soothing Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Kojąca, Butelka, Alkohol
125,69 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Velvet Cleansing Milk, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra normalna, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Zmiękczający, Buteleczka z pompką, AQUA/WATER/EAU. DICAPRYLYL CARBONATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. C14-22...
146,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clarins Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate 50+ Jahr(e) 75 ml
360,95 zł/100ml
270,71 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Clarins White Plus Pure Translucency, Kobiety, 50 ml, Żelowy, Uniwersalne, Noc, Przeciw otępieniu, Rozjaśniający, Clarity, Nawilżający, Orzeźwiający
457,24 zł/100ml
228,62 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Clarins Hydrating Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Nawilżający, Zmiękczający, Butelka, Alkohol
95,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
10 059,33 zł/1l
754,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins, Pick & Love, Cleansing, Micellar Water, All types, 100 ml
208,38 zł/1kg
28,50 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Clarins Soothing Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Kojąca, Butelka, Alkohol
529,50 zł/1l
105,90 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Clarins Velvet Cleansing Milk, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Zmiękczający, Butelka, AQUA/WATER/EAU. DICAPRYLYL CARBONATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. C14-22...
140,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Gentle Foaming Soothing Cleanser, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra wrażliwa, Bardzo sucha skóra, Oczyszczenie, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. SQUALANE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE....
722,64 zł/1l
90,33 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins - Double Eye Serum 20ml
8 437,50 zł/1kg
337,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Acqua Micellare Detergente, Kobiety, 200 ml, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Orzeźwiający, Kojąca, Butelka, AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAMER 184. GLYCERIN. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
82,23 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Super Restorative SPF 15, Krem na dzień, Kobiety, Skóra dojrzała, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Liftingujący, Nawilżający, Ochrona, Wygładzający, 50+ lat(a)
710,10 zł/100ml
355,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 610,40 zł/1l
161,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 750,20 zł/1l
375,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung NZ64M3NM1BB, Czarny, Wbudowany, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło ceramiczne, 4 stref(y), 4 stref(y)
1 295,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Paco Rabanne Paco woda toaletowa unisex 100 ml
1 450,50 zł/1l
145,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 499,33 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 642,20 zł/1l
164,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bagażnik rowerowy EUFAB: Bagażnik na hak "Poker-F" składany, na 2 rowery
2 664,68 zł
Sprzedawca: TR8

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Creed Acqua Fiorentina EDP 75 ml W
12 844,93 zł/1l
963,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 207,50 zł/1l
320,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210ml
58,22 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SC Rose & Traube – produkt do oczyszczania skóry twarzy
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
366,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Tonik TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
823,95 zł/1l

Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner tonik złuszczający z kwasem glikolowym 240ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Woda micelarna Mary Kay Woda micelarna do oczyszczania twarzy
117,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
420,00 zł/1l

MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
732,11 zł/1l

Instalash Lash & Face 2w1 pianka do mycia rzęs i twarzy, 100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Haruharu Wonder - Black Rice Hyaluronic Toner - Nawilżający tonik do skóry wrażliwej 300ml
77,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Tonik do twarzy o działniu nawilżającym i łagodzącym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
81,18 zł/100ml

Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty Elixir balsam i spray dla kobiet 100 - Caudalie
187,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 877,10 zł/1l

Jeanne Piaubert Tonique Vegetal 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
295,00 zł/1l

Thayers Astringent Lemon 355ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista