4,5



Na podstawie 12 opinii
Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,90 zł
22,45 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood38,54 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu22,07 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
62,79 zł/1kg
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg
28,99 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

PopCorn - pikantny 50g
178,60 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Bio popcorn, kukurydza, 1 kg
79,15 zł/1kg
79,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Torba do podgrzewania popcornu 100 sztuk 4,3 litra
121,52 zł/1kg
121,52 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Jimmy's Popcorn Original - 12 sztuk, po 100 gram
153,17 zł
Sprzedawca: Candyspot

Kukurydza Popcorn 1 kg Ziarno do Prażenia
7,99 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Popcorn - słodki 50g
178,60 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Felix Popcorn Solony Do Mikrofalówki 90 G
60,78 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Kukurydza do popcornu Jumbo firmy Hopser Funfood to nieprażona kukurydza do produkcji dużych, okrągłych płatków popcornu.
Kukurydza nadaje się do przygotowywania słodkiego lub pikantnego popcornu w domu oraz w gastronomii.
Najważniejsze cechy
- Kukurydza do popcornu Jumbo o okrągłym kształcie płatków
- Nadaje się do słodkiego i pikantnego popcornu
- Nadaje się do użytku domowego i gastronomicznego
- Pakowany w torebkę świeżości o wadze 1 kg
️ Proporcje mieszanki
3 części kukurydzy do popcornu
1 część oleju do popcornu
1 część cukru
Wskazówka dotycząca przygotowania popcornu typu mushroom/jumbo
Popcorn typu Mushroom lub Jumbo wymaga podczas przygotowywania wyższej i możliwie równomiernej temperatury niż klasyczny popcorn typu Butterfly.
W przypadku przygotowywania na kuchence lub w kuchence mikrofalowej może się zatem zdarzyć, że tylko część płatków popcornu uzyska typowy okrągły kształt.
Aby uzyskać lepsze i bardziej równomierne rezultaty, zaleca się przygotowywanie popcornu w urządzeniu do prażenia gorącym powietrzem (Air Popper) lub w odpowiednich maszynach do popcornu, ponieważ zapewniają one stały dopływ ciepła.
Równomierne ciepło jest szczególnie odpowiednie do uzyskania charakterystycznego kształtu grzybka lub jumbo.
Całkowita ilość dla 1 kg kukurydzy do popcornu
Kukurydza do popcornu: 1 kg
Olej: ok. 350 ml
Cukier: ok. 350 g
Wydajność
Około 28 porcji popcornu po 1 litrze.
Odpowiednie produkty i akcesoria
Składniki: olej do popcornu, cukier do popcornu.
Akcesoria: torebki do popcornu (1 litr), kubki do popcornu.
ℹ️ Uwaga: Składniki i akcesoria nie są zawarte w zestawie.
Opakowanie i zawartość
1 kg woreczek strunowy.
Kraj pochodzenia
USA.
Składniki
Kukurydza.
Wartości odżywcze na 100 g (nieprażona)
| Wartości odżywcze | Ilość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tłuszcz | 2,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 74 g |
| w tym cukry | 11,9 g |
| Białko | 10 g |
| Błonnik | 20 |
| Sól | 0 g |
Informacja B2B
Prosimy najpierw zarejestrować się, zakładając konto klienta, a następnie skontaktować się z nami.
Po pomyślnej weryfikacji można aktywować dostęp do obszaru B2B.
Informacja dotycząca sztucznej inteligencji
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy pomocy sztucznej inteligencji.
- Zawartość
- 29 l
- Lista składników
- Ale
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g (nieprażone) Wartość energetyczna 1507 kJ / 360 kcal Tłuszcz 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 74 g w tym cukry 11,9 g Białko 10 g Błonnik 20 g Sól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1020 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Popcorn Mais
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7427088781172
- Zawartość
- 29 l
- Lista składników
- Ale
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g (nieprażone) Wartość energetyczna 1507 kJ / 360 kcal Tłuszcz 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 74 g w tym cukry 11,9 g Białko 10 g Błonnik 20 g Sól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1020 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Popcorn Mais
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7427088781172
Pasuje również do tego

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,07 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Princess 292986, Czarny, Biały, 3 min, 60 g, 1100 W, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
126,89 zł
Sprzedawca: M_plus_L

4 sztuki silikonowej formy do kostek lodu Tacka na kostki lodu z pokrywką Tacka na lód
72,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
240,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 500 g | Hopser Funfood
38,20 zł/1kg
19,10 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Amerykańska kukurydza popcornowa Butterfly 200 g Popcorn kinowy
21,60 zł/1kg
4,32 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza popcorn 25 KG - Ziarna kukurydzy - Niesolone - Duża objętość - Świeża jakość - Do maszyny do popcornu
5,70 zł/1kg
142,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Kino Mushroom Popcorn plus 500 g bez GMO
38,10 zł/1kg
19,43 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
62,79 zł/1kg
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy
11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kino Premium Popcornmais 500 g – bez GMO
38,10 zł/1kg
19,43 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg
28,99 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
272,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy
47,50 zł/1kg
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Popcorn grzybowy 10 kg
11,04 zł/1kg
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn wiaderko Zabawa o słodkim smaku 250g
88,24 zł/1kg
22,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
38,54 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Candy Pop Popcorn M&M's minis 149g
14,24 zł/1kg
33,25 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
31,65 zł/1kg
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie to, czego szukałem
Okrągły popcorn jak w kinie, tylko dużo tańszy.
Oceniono dnia 8 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło idealnie
Jak zawsze szybka dostawa i towar zgodny z oczekiwaniami. Wszystko idealnie
Oceniono dnia 23 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Koronka
Szybka dostawa i dołączony prezent. Dziękujemy
Oceniono dnia 6 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Grzybowy popcorn jak w kinie
Zrobiłam ten popcorn w Sokany Popcorn Maker i muszę przyznać, że smakuje jak w kinie. Piękne, duże płatki popcornu w kształcie grzybków - czego chcieć więcej?
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,07 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
62,79 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg