3 sztuki á 12,5 cm - Garden Bites Fruity Friends - wegetariańskie gryzaki dentystyczne z kawałkami owoców
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
42,65 zł
152,32 zł / 1kg
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pedigree Mega Box Schmackos 790g155,49 zł/1kg
122,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Mersjo Dental Sticks Przysmak dla Psów Królik Algi Żurawina Papaja 7 sztuk39,90 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Pedigree przysmaki dla psów Chrupiące plasterki z wołowiną 155 g9,40 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pedigree Dog Snack Mini Bites z serem i wołowiną 140g10,27 zł/1kg
10,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bones Dental Delights do żucia M 1 szt
306,20 zł/1l
30,62 zł
Sprzedawca: VISO

(DLA PSA) PRZYSMAK DENTYSTYCZNY - PAŁECZKI ROŚLINNE(7 szt.) 180 g - YARRAH
109,44 zł/1kg
19,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Pedigree Dentastix Gryzak Przysmak Dentystyczny Dla Psów Średnich Ras 168 szt
167,19 zł
Sprzedawca: Unizoo

Vitakraft Dental 3w1 - Przekąska dentystyczna dla psów do 5 kg - 12 sztuk, po 7 sztuk w opakowaniu
1 375,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

BRIT Premium Dog Snack Dental L - przysmak dla psów - 250g
25,52 zł
Sprzedawca: VISO

Przekąska 8in1 Delights Dental skręcone pałeczki do żucia 10szt
470,36 zł/1kg
25,87 zł
Sprzedawca: VISO

Paluszki mięsne z łososiem 250 g
71,12 zł/1kg
17,78 zł
Sprzedawca: palkar

Serowa kość dentystyczna z mięsem z kurczaka-250g
24,60 zł
Sprzedawca: palkar

Brit Care Dog Functional Snack dla szczeniąt 150g
13,38 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Denties z Indykiem i jabłkiem 180g
55,50 zł/1kg
10,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dentystyczny dla psów – Himalajska pałeczka – M
38,99 zł
Sprzedawca: Easytoys

Pedigree DentaStix, Szczenięta, Kurczak
147,40 zł/1kg
7,87 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Galaretki dla papug Mix smaków 24 sztuki
54,99 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Przysmak Perrito jagnięcina, paluszki 100g
121,51 zł/1kg
12,88 zł
Sprzedawca: STREFA

Whimzees WHZ2007EU, Gryzaki, Pies, Szczenięta, Warzywo, 210 g, Bezglutenowe
199,05 zł/1kg
50,68 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,80 zł
Sprzedawca: TR8

Pedigree Dentastix 70szt. 10x110g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem Dla Psów Małych Ras
180,64 zł/1kg
252,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Doskonały przysmak dla psów cierpiących na alergie, ponieważ jest w 100% bezglutenowy i lekkostrawny. Dzięki specjalnym kształtom pomaga czyścić i masować zęby. Naturalny ekstrakt z olejku miętowego zapewnia świeży oddech. Składniki: warzywa (55% słodkie ziemniaki), owoce (4% banan, 4% brzoskwinia, 4% gruszka), produkty uboczne pochodzenia roślinnego, minerały, drożdże, oleje i tłuszcze (0,1% naturalny olejek miętowy).Składniki analityczne: białko surowe 1,5%, tłuszcz 0,5%, włókno 2,5%, popiół 6,5%, wilgotność 15%, wapń 2,4%, fosfor 0,3%, magnez 0,1%. Dodatki: zawiera barwniki i konserwanty dozwolone w UE. Zalecane dzienne spożycie jest podane na opakowaniu. Nie dla szczeniąt poniżej 6 miesiąca życia. Zawsze należy zapewnić psu dużą ilość wody pitnej. Nie do spożycia przez ludzi.
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 0.45 l
- Zawartość wilgoci
- 15%
- Nazwa handlowa
- Psy - żuć
- Skład paszy
- Warzywa (55% słodki ziemniak), owoce (4% banan, 4% brzoskwinia, 4% gruszka), roślinne produkty uboczne, minerały, drożdże, oleje i tłuszcze (0,1% naturalny olejek miętowy). Składniki analityczne: 1,5% białka, 0,5% tłuszczu, 2,5% włókna surowego, 6,5% substancji nieorganicznych, 15% wilgotności, 2,4% wapnia, 0,3% fosforu, 0,1% magnezu.
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki sensoryczne: z barwnikiem UE.
- Liczba sztuk
- 3
- Uwaga dotycząca stosowania
- W zależności od wielkości psa do 1-3 sztuk dziennie. Zawsze należy zapewnić świeżą wodę pitną.
- EAN
- 5414365365288
- Numer producenta
- 12712
- Producent
- Laroy Group
- Numer zezwolenia
- -
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 0.45 l
- Zawartość wilgoci
- 15%
- Nazwa handlowa
- Psy - żuć
- Skład paszy
- Warzywa (55% słodki ziemniak), owoce (4% banan, 4% brzoskwinia, 4% gruszka), roślinne produkty uboczne, minerały, drożdże, oleje i tłuszcze (0,1% naturalny olejek miętowy). Składniki analityczne: 1,5% białka, 0,5% tłuszczu, 2,5% włókna surowego, 6,5% substancji nieorganicznych, 15% wilgotności, 2,4% wapnia, 0,3% fosforu, 0,1% magnezu.
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki sensoryczne: z barwnikiem UE.
- Liczba sztuk
- 3
- Uwaga dotycząca stosowania
- W zależności od wielkości psa do 1-3 sztuk dziennie. Zawsze należy zapewnić świeżą wodę pitną.
- EAN
- 5414365365288
- Numer producenta
- 12712
- Producent
- Laroy Group
- Numer zezwolenia
- -
Pasuje również do tego

28 sztuk Garden Bites Dental Twisters - rozmiar: ok. 13x1 cm każdy - w torebce świeżości
118,95 zł/1kg
49,96 zł
Sprzedawca: VISO

18 sztuk á 7 cm - Garden Bites Fruity Friends - wegetariańskie gryzaki dentystyczne - kawałki owoców
174,22 zł/1kg
47,04 zł
Sprzedawca: VISO

DUVO+ Garden Bites fruity Tonya - pasta do zębów L 13,5cm/90g fruity 1szt, 65365479
342,58 zł
Sprzedawca: VISO

Legowisko dla dużego psa Kanapa wodoodporna Posłanie XXL - 118x78 cm
229,00 zł
Sprzedawca: ModesteSHOP

WISFOR ortopedyczne legowisko dla psa sofa dla psa kanapa dla psa poduszka dla dużych psów miejsce do spania, wodoodporny, zmywalny pokrowiec zdejmowany L: 100x75x19cm
290,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

DUVO+ Garden Bites fruity Tonya - pasta do zębów L 13,5cm 3szt / 270g fruity, 65365325
157,96 zł/1kg
42,65 zł
Sprzedawca: VISO

DUVO+ Garden bites - owocowe paluszki dentystyczne S 13cm 30szt / 230g worek, 65365349
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EINFEBEN ogrodzenie oczka wodnego ogrodzenie ogrodowe z siatki drucianej zestaw ogrodzenie ogrodowe metalowe proste 11szt zestaw 5x
364,37 zł/1m
296,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Dokas 200g piersi kaczki w kawałkach
455,00 zł/1kg
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
107,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Przysmaki dla psów - Kabanosy z kaczką i ryżem, zdrowy suplement diety, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
29,98 zł/1kg
19,98 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
112,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Sucha karma dla psa BOSCH Active dla psów aktywnych 15kg
10,50 zł/1kg
158,01 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Przysmak Rinti Bitties Puppy kurczak i kaczka 75g
244,93 zł/1kg
18,37 zł
Sprzedawca: STREFA

WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
193,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przekąska dla psów Tubidog, kiełbasa z wątróbki, 75 g, Kerbl
2 241,00 zł/1kg
201,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SWANEW legowisko dla psa poduszka dla psa LUXURY legowisko dla kota pluszowe miejsce do spania legowisko dla zwierzaka ciemnoszare 60cm
116,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

vidaXL Sofa dla psa ciemnoszara 72x45x30 cm pluszowa
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

BELCANDO® Wołowina ze szpeclami i cukinią 6x 300g
143,40 zł/1kg
258,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Elastyczny wąż ogrodowy TRESKO® 7,5 m elastyczny wąż do wody z możliwością rozciągania
35,18 zł/1m
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Panini FIFA 365–2026 – naklejki kolekcjonerskie – 10 torebek
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Stelaż WKŁAD drewniany ROLOWANY do ŁÓŻKA 120 x 200 cm (20 listew) – Wyjątkowo stabilny-Naturalny- Lite drewno- Stelaż z listew- Stelaż łóżka, Drewniane listwy
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lermowood

Trendyplants - Yucca Rostrata - Hardy - Roślina ogrodowa - Wysokość 40-60 cm - Rozmiar doniczki Ø21cm
213,50 zł
Sprzedawca: Trendyplants

VidaXL 48012, Lounge, Szkło, Stal, Tkanina, Czarny, 580 mm, 2000 mm, 320 mm
566,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,29 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com