5,0



Na podstawie 1 opinii
Rimmel London Lasting Finish 8h konturówka do ust 705 cappuccino
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,78 zł
29 780,00 zł / 1l
+ 16,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Konturówki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Konturówka do ust Sweed105 897,20 zł/1kg
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MAC Kredka do ust (kamień) 1,45 g73 062,07 zł/1kg
105,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb.59Y16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Paese The Kiss Lips konturówka do ust 03 Lovely Pink, 0.3 g5 665,00 zł/1kg
56,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vivienne Sabo - Kredka do ust Jolies Levres, Typ:różany nude
156 899,99 zł/1l
156,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MAX FACTOR Colour Elixir LipLiner kolor 05
16 507,50 zł/1kg
66,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Rimmel London Lasting Finish 8h konturówka do ust 850 Underground
5 000,00 zł/1kg
22,00 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Rimmel London Lasting Finish 8h konturówka do ust 725 Tiramisu
77 670,00 zł/1l
77,67 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Rimmel London Lasting Finish Exaggerate konturówka do ust 024
58,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Konturówka do ust Dior Rouge Dior Contour Lipliner
6 867,00 zł/1kg
137,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RIMMEL LONDON | LASTING FINISH | Usta
47 841,66 zł/1kg
57,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Wibo Nude Lips Konturówka do ust 6
1 798,00 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

RIMMEL LONDON | LASTING FINISH | Usta
49 400,00 zł/1kg
59,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Rimmel London Lasting Finish Lipstick 077 Asia
48,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

konturówka do ust #03 Mahogony Dr Hauschka
61 154,55 zł/1kg
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Maybelline Lifter Liner Konturówka do ust 005 On It, 1.2 g
1 735,50 zł/1kg
34,71 zł
Sprzedawca: MANADA

Loreal Konturówka do ust Color Riche 124 1.2
15 971,67 zł/1kg
95,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal Konturówka do ust Color Riche 126 1.2
10 770,00 zł/1kg
43,08 zł
Sprzedawca: Tersorte

Christian Dior, Dior, konturówka do ust, 665, 1,2 g
93 391,66 zł/1kg
112,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oréal Paris BLURFILLER Konturówka do ust #530-Bordeaux Bisous, 1 sztuka.
1 116,90 zł/1kg
111,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rimmel London Lasting Finish 8H konturówka do ust 705 cappuccino
Rimmel London Lasting Finish 8h Lip Liner No. 705 Cappuccino 1,2 g to długotrwała i odporna na ścieranie konturówka zapewniająca perfekcyjne podkreślenie ust i do 8 godzin trwałości. Wyjątkowo trwała formuła pozwala w mgnieniu oka wyczarować piękne, całuśne usta, podkreślając ich kontur i tworząc bazę dla pomadki. Kremowa konturówka jest wyjątkowo precyzyjna i gładko rozprowadza się na ustach. Zawiera również substancje odżywcze i jest dostępna w wielu odcieniach.
- Waga
- 0.001 kg
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Składniki: uwodorniony olej palmowy
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3616301237013
- Numer producenta
- 350057615
- Waga
- 0.001 kg
- Zawartość
- 1 ml
- Składniki
- Składniki: uwodorniony olej palmowy
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3616301237013
- Numer producenta
- 350057615
Pasuje również do tego

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SoBuy FRG258-SCH Stolik nocny Szafka nocna z 2 szufladami i 2 półkami Stolik nocny wąski Stolik nocny czarny WD ok: 45x55x38cm
184,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Vivienne Sabo - Kredka do ust Jolies Levres, Typ:różany nude
156 899,99 zł/1l
156,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 3 3900 Czarna + Biała Dwupak
3 029,56 zł/1kg
1 196,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Kompletna szafka RTV z frontami w kolorze białym połyskującym - szer. 201 cm
2 837,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Krem Do Ciała Tesori D'oriente Byzantium Rosa Nera & Labdano 300 Ml
130,72 zł/1kg
32,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Elektryczna szczotka do włosów, szczotka do suszenia włosów, szczotka do prostowania i zwiększania objętości włosów, suszarka do włosów, 1000 W, szczotki do włosów - STYLOOM
49,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

Kondela Szafka półkowa dwudrzwiowa Servo Typ 1 - kolor biały
470,00 zł
Sprzedawca: nabbi

Wanna anatomiczna 102 cm sowa szara
139,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
9 214,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Konturówka do ust Sweed
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
105 897,20 zł/1kg

MAC Kredka do ust (kamień) 1,45 g
105,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
73 062,07 zł/1kg

Maybelline Colour Drama Lip Liner - Love My Pink 130 Kredka Do Ust
14,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Konturówka Do Ust Maybelline Color Drama Intense Pencil 510 Red Essential
14,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
2 128,57 zł/1kg

Gosh, Velvet Touch, Vegan, Waterproof, Contour, Lip Liner, 016, The Red, 1.2 g
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
116 658,33 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 18
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
167 700,00 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 24
17,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
170 200,00 zł/1kg

Paese The Kiss Lips konturówka do ust 03 Lovely Pink, 0.3 g
56,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 665,00 zł/1kg

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb.59Y
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb. 45
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manhattan Lasting Perfection Lipliner Fb.70
16,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
167,70 zł/1kg

Artdeco Mineral Lip Styler 07 0,4g
51,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
129 125,00 zł/1kg