4,6



Na podstawie 51 opinii
Ice Bär syrop Slush arbuz 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
112,31 zł
22,46 zł / 1l
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop barmański arbuzowy 700ml - RiobaJednorazowe39,70 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak arbuz 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Profesjonalny syrop Monin o smaku kwiatowej lawendy 700mlJednorazowe
91,69 zł/1l
65,76 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,18 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Syrop Różowy Grejpfrut 2x440ml bez cukru Witaminy E B3 B6 DJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Vorselaars – Syrop do slushu – Cytryna – 5 litrówJednorazowe
64,79 zł/1l
323,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Monin Puree truskawkowe (1 litr) + pompkaJednorazowe
302,95 zł/1l
302,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Vorselaars – Syrop do slushu – Cola – 5 litrówJednorazowe
67,59 zł/1l
348,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
337,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Sweetbird, smak ananasa, 1 litrJednorazowe
102,78 zł/1l
51,39 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Syrop Sweetbird Mojito Mint, 1 litrJednorazowe
102,78 zł/1l
51,39 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)Jednorazowe
57,99 zł/1l
271,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Monin Puree z marakui (1 litr) + pompkaJednorazowe
302,95 zł/1l
302,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop FruttaMax Brzoskwinia 500mlJednorazowe
53,98 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Monin Truskawka + MarakujaJednorazowe
220,68 zł/1l
308,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Monin o smaku karmelowo-dynnymJednorazowe
218,54 zł/1l
305,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop żurawinowy 500ml GórWitJednorazowe
42,18 zł/1l
21,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Ten syrop slush arbuz jest koncentratem do przygotowywania napojów slush.
Nadaje się do przygotowania schłodzonych napojów w maszynach slush.
Dzięki płynnej konsystencji syrop można równomiernie dozować i przetwarzać.
Odpowiedni do gastronomii oraz użytku domowego.
Najważniejsze cechy
• Smak arbuz
• Bez barwników AZO i bez gliceryny
• Kanister 5 l – do 30 l gotowego napoju przy proporcji 1:5
• Wyprodukowano z cukrem
• Kanister z możliwością ponownego zamknięcia
Zastosowanie
Proporcja mieszania 1:5 (1 część syropu, 5 części wody).
Mieszanka jest przetwarzana w maszynie slush.
W przypadku mniej słodkiego efektu proporcję można zmienić np. na 1:6.
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
Informacja
Różne smaki można ze sobą łączyć.
Pozwala to tworzyć różne warianty smakowe.
Informacja o AI
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy użyciu AI.
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas cytrynowy, aromat, barwniki: E162, E163.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna: 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 12 g w tym cukry: 11,9 g Białko: 0,1 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 6860 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7426995153164
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas cytrynowy, aromat, barwniki: E162, E163.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna: 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 12 g w tym cukry: 11,9 g Białko: 0,1 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 6860 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7426995153164
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 AZO bez bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush truskawka 5 litrów koncentrat 1:5 do napojów slushJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku coli, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush cytryna 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush jabłko 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop slush truskawka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush cola 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Vevor Komercyjna Maszyna Do Lodów Błotnych 6L 25 Filiżanek 705W Stal
2 287,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Granitor Maszyna Do Napojów Slush Sorbetów Smoothies Potrójna 800 W 3 X 10 L
6 849,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: QIKtech

LEGO City Ekspresowy pociąg pasażerski, Zabawka dla Dziecka do Budowania Zdalnie Sterowanej Kolejki dla Dzieci, Lokomotywa, Wagony, 24 odcinki torów i 6 minifigurek, Prezent dla 7-latka, 60337
552,26 zł
Sprzedawca: KITSTORE

VEVOR komercyjna maszyna do lodów soft, wydajność 21-31 l/h, wolnostojąca maszyna do lodów soft z 3 smakami, 2 x 5,5 l cylindry ze stali nierdzewnej, panel LED, automatyczne chłodzenie wstępne, do barów restauracyjnych
16 242,65 zł
Sprzedawca: BlissShopping

Bestway 58486, Filtr do piasku, Czarny, Pomarańczowy, Biały, Nad basenem naziemnym, 9800 l, 1100 l, 66600 l
933,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
98,34 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,18 zł
Sprzedawca: TR8

Bestway 58475, Media filtracyjne, Biały, Polietylen, 780 g, Pudełko, 366 mm
1 257,61 zł/1m²
80,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: QIKtech

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Intex 28000, Skimmer powierzchniowy, Niebieski, Szary, PCW, Polipropylen (PP), Chiny, 2,13 kg, 1 szt.
103,99 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży, owocowy smakołyk, który ugasi pragnienie......
Ten zakup na długo pozostanie w mojej pamięci. Syrop jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Ponieważ szczególnie lubię smak wiśniowy. Sama mogę ustalać i zmieniać proporcje mieszania z wodą. Mogę używać wody z kranu i różnych rodzajów wody gazowanej. Mam możliwość szybkiego przygotowania lodu wodnego. To, co mnie absolutnie przekonuje, to podstawowa idea producenta i jego zrównoważony rozwój. Ludzie, którzy są zaangażowani, kupują 5 litrów koncentratu. W przypadku 5-litrowych pojemników jest mniej opakowań niż w przypadku mniejszych butelek itp. Mogę nadal używać kanistra. Bardzo dziękuję za tę ofertę w waszym sklepie.
Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop brzoskwiniowy
Pachnie bardzo dobrze... należy uważać na małe użycie, bardzo słodki... Mieszam wcześniej, aby zrobić kostki lodu. Ale mało używany jako mrożony napój, grozi silnym przeziębieniem... Tylko z doświadczenia. Super komunikacja ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy. Wielkie dzięki. Gorąco polecam
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ice Bär syrop do slushu o smaku pomarańczowo-niebieskim „błękit oceanu”, 5 litrów, proporcja 1:5, bez AZO, bez gliceryny
Jestem bardzo zadowolona, syrop jest przepyszny, dotarł dość szybko, a opakowanie było bardzo starannie przygotowane. Bardzo dziękuję sprzedawcy.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ice.bar – syrop do slushów o smaku wiśniowym
Jestem bardzo zadowolona z syropu. Bardzo dobry produkt, przesyłka dotarła szybko, opakowanie było bardzo solidne. Bardzo dziękuję sprzedawcy.
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Smakuje wyśmienicie
Oceniono dnia 16 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Zrobiłam slush ice za pomocą thermomixa. Poszło dobrze.
Oceniono dnia 11 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszna breja
Moje wnuki są zachwycone*****
Oceniono dnia 13 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Bardzo owocowy smak
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Tri Top Orange Mandarine 600ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l