4,6



Na podstawie 49 opinii
Ice Bär syrop Slush cola 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
112,31 zł
22,46 zł / 1l
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Ice Bär syrop Slush smak jeżyna 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Vorselaars – Syrop do slushu – Cola – 5 litrówJednorazowe
67,59 zł/1l
348,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
337,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
83,07 zł/1l
36,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ya!&So Koncentrat Do Sodastream O Smaku Coli 500MlJednorazowe
50,64 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vorselaars – Syrop do slushu – Cytryna – 5 litrówJednorazowe
64,79 zł/1l
334,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
323,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop FruttaMax Cola 500mlJednorazowe
57,98 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Ananasowy 500Ml Piwniczka BabuniJednorazowe
48,72 zł/1l
24,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SYROP O SMAKU LAWENDY500 ml - HOLLINGERJednorazowe
57,74 zł/1l
28,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop owocowy Raak o smaku malinowym bez cukru (6 x 750 ml)Jednorazowe
57,99 zł/1l
271,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Imbirowy 250ml BacówkaJednorazowe
50,24 zł/1l
12,56 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Ten syrop slush cola jest koncentratem do przygotowywania napojów slush.
Nadaje się do przygotowania schłodzonych napojów w maszynach slush.
Dzięki płynnej konsystencji syrop można równomiernie dozować i przetwarzać.
Odpowiedni do gastronomii oraz użytku domowego.
Najważniejsze cechy
• Smak cola
• Bez barwników AZO i bez gliceryny
• Kanister 5 l – do 30 l gotowego napoju przy proporcji 1:5
• Wyprodukowano z cukrem
• Kanister z możliwością ponownego zamknięcia
Zastosowanie
Proporcja mieszania 1:5 (1 część syropu, 5 części wody).
Mieszanka jest przetwarzana w maszynie slush.
W przypadku mniej słodkiego efektu proporcję można zmienić np. na 1:6.
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
Informacja
Różne smaki można ze sobą łączyć.
Pozwala to tworzyć różne warianty smakowe.
Informacja o AI
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy użyciu AI.
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: E150d
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna: 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 12 g w tym cukry: 11,9 g Białko: 0,1 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 6860 g
- Firma spożywcza
- Hopser FunFood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7426995149532
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Cukier, woda, kwas: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: E150d
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 ml (gotowy do spożycia) Wartość energetyczna: 204 kJ / 48 kcal Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 12 g w tym cukry: 11,9 g Białko: 0,1 g Sól: 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 6860 g
- Firma spożywcza
- Hopser FunFood
- Nazwa handlowa
- Syrop Slush
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 7426995149532
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

125 sztuk słomek do lodu słomki papierowe kompostowalne bez plastiku 200 MM X 8 MM łyżka do kawy mrożonejJednorazowe
127,92 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush arbuz 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush truskawka 5 litrów koncentrat 1:5 do napojów slushJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 AZO bez bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku coli, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop slush truskawka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush smak jabłko kiwi 1 l 1:5 bez AZO bez glicerynyJednorazowe
39,05 zł/1l
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Fisher-Price 62018, Kosz rowerowy, Czarny, 25 kg
203,12 zł
Sprzedawca: Green_Country

Magilano SKYJO, Gra karciana, Zrzucanie, 8 lat(a), 30 min
127,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Ergonomiczne materace 140x200 zapewniające spokojny sen – wygodny materac z pianki komfortowej
399,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush cytryna 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Scheppach system natryskowy do malowania bezpowietrznego ACS3000 750 W max.207 bar promień 7,6 m, przepływ 1,1 l/min, pistolet natryskowy z systemem malowania
811,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
22,46 zł/1l
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

Apple AirTag, Element, Wyszukiwarka, Srebrny, Biały, Odporny na kurz, IP67, CR2032
222,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko tapicerowane Flieks 140x200cm ze stelażem listwowym i LED, łóżko na sprężynach skrzyniowych dwuosobowe funkcjonalne łóżko z miejscem do przechowywania, łóżko młodzieżowe z imitacji skóry bez materaca
1 187,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

HOMCOM Nadmuchiwany Mikołaj na saniach – dekoracja świąteczna, 1,3 m, odporna na warunki atmosferyczne
352,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Seeger SuperSlush, Maszyna do mrożonych napojów, Czarny, 2 l, Frappé, Frozen cocktail, Koktajl mleczny, Granita, 200 W, 220–240
979,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMARQT
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży, owocowy smakołyk, który ugasi pragnienie......
Ten zakup na długo pozostanie w mojej pamięci. Syrop jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Ponieważ szczególnie lubię smak wiśniowy. Sama mogę ustalać i zmieniać proporcje mieszania z wodą. Mogę używać wody z kranu i różnych rodzajów wody gazowanej. Mam możliwość szybkiego przygotowania lodu wodnego. To, co mnie absolutnie przekonuje, to podstawowa idea producenta i jego zrównoważony rozwój. Ludzie, którzy są zaangażowani, kupują 5 litrów koncentratu. W przypadku 5-litrowych pojemników jest mniej opakowań niż w przypadku mniejszych butelek itp. Mogę nadal używać kanistra. Bardzo dziękuję za tę ofertę w waszym sklepie.
Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop brzoskwiniowy
Pachnie bardzo dobrze... należy uważać na małe użycie, bardzo słodki... Mieszam wcześniej, aby zrobić kostki lodu. Ale mało używany jako mrożony napój, grozi silnym przeziębieniem... Tylko z doświadczenia. Super komunikacja ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy. Wielkie dzięki. Gorąco polecam
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ice Bär syrop do slushu o smaku pomarańczowo-niebieskim „błękit oceanu”, 5 litrów, proporcja 1:5, bez AZO, bez gliceryny
Jestem bardzo zadowolona, syrop jest przepyszny, dotarł dość szybko, a opakowanie było bardzo starannie przygotowane. Bardzo dziękuję sprzedawcy.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ice.bar – syrop do slushów o smaku wiśniowym
Jestem bardzo zadowolona z syropu. Bardzo dobry produkt, przesyłka dotarła szybko, opakowanie było bardzo solidne. Bardzo dziękuję sprzedawcy.
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Smakuje wyśmienicie
Oceniono dnia 16 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Zrobiłam slush ice za pomocą thermomixa. Poszło dobrze.
Oceniono dnia 11 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszna breja
Moje wnuki są zachwycone*****
Oceniono dnia 13 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Bardzo owocowy smak
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l