5,0



Na podstawie 4 opinii
Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,24 zł
43,24 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukier i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba39,64 zł/1kg
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy Hellma 9200g30,56 zł/1kg
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej37,58 zł/1kg
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g24,82 zł/1kg
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Mix Kolorowy Smakowy Cukier Do Waty Cukrowej Zestaw 8X 400G
719,90 zł/1kg
71,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kolorowy Smakowy Cukier Do Waty Cukrowej Niebieski O Smaku Gumy Balonowej 5Kg
869,90 zł/1kg
86,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Kolorowy Cukier Do Waty Cukrowej Czerwony O Smaku Naturalnym 5Kg
869,90 zł/1kg
86,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kolorowy Cukier Do Waty Cukrowej Zielony O Smaku Jabłkowym 1Kg
309,90 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g
61,98 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier extra gruby do waty cukrowej biały – cukier specjalny 700 g
61,77 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hellma 60000060, 100 szt., 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
0,50 zł/1kg
50,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 60000056 Porcje cukru - Sugar Balls "Happy"
115 869,99 zł/1kg
115,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
28,94 zł/1kg
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Oetker Cukier Wanilinowy 1 kg
32,49 zł/1kg
43,68 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CUKIER WANILINOWY BEZGLUTENOWY 32 g - CELIKO
531,87 zł/1kg
17,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Cukier Trzcinowy 1 kg
14,49 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Aromatyzowany cukier do waty cukrowej o smaku borówkowym przeznaczony do przygotowywania waty cukrowej.
Gotową do użycia mieszankę można wsypać bezpośrednio do maszyny do waty cukrowej i stosować bez dodatkowego przygotowania.
Dozowanie można dostosować do rodzaju urządzenia oraz żądanej wielkości porcji.
Praktyczne opakowanie nadaje się do przechowywania i magazynowania cukru do waty cukrowej.
Produkt odpowiedni zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.
Najważniejsze cechy
• Smak borówkowy
• Bez barwników AZO
• Gotowy do użycia cukier do waty cukrowej
• Wyprodukowano w Niemczech
• Praktyczne opakowanie 1 kg
• Opakowanie chroniące przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi
• Może być również do wzbogacania smaku deserów i wypieków
• Odpowiedni do wielu maszyn do waty cukrowej
Zastosowanie
Cukier do waty cukrowej należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi maszyny do waty cukrowej.
W zależności od typu maszyny zazwyczaj stosuje się około 10–20 g cukru na jedną porcję.
Mieszanka jest gotowa do użycia i nie wymaga dodatkowego przygotowania.
Informacja o AI
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy użyciu AI.
- Lista składników
- Składniki: cukier, aromat, barwnik: błękit FCF (E133).
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Wata cukrowa
- Producent
- Hopser Funfood
- Zakres dostawy
- 1 KG
- EAN
- 7426995149150
- Lista składników
- Składniki: cukier, aromat, barwnik: błękit FCF (E133).
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Wata cukrowa
- Producent
- Hopser Funfood
- Zakres dostawy
- 1 KG
- EAN
- 7426995149150
Pasuje również do tego

Gourmetmaxx 07329, Czerwony, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
196,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Maszyna do waty cukrowej z 10 patyczkami Maszyna do waty cukrowej 500W Miarka do cukru Maszyna do waty cukrowej Przyjęcie urodzinowe dla dzieci Retoo
59,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak wiśniowy worek 1 kg
43,59 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Urządzenie do waty cukrowej Gadgy Gadgy w stylu retro, z 10 patyczkami i miarką - Urządzenia do waty cukrowej - Słodycze
337,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Clatronic ZWM 3478, Biały, 500 W, 230 V
237,39 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Mix Kolorowy Smakowy Cukier Do Waty Cukrowej Zestaw 8X 400G
719,90 zł/1kg
71,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

HOMCOM Maszyna do waty cukrowej Urządzenie do waty cukrowej Maszyna do waty cukrowej 450–550 W
133,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg
43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Relaxdays 10023273, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg
43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

HOMCOM Maszyna do waty cukrowej Urządzenie do waty cukrowej Maszyna do waty cukrowej 450 W
133,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

GOURMETmaxx Maszyna do waty cukrowej dla domu z akcesoriami Retro Maszyna do waty cukrowej Nostalgia Patyczki do waty cukrowej Łyżeczka do odmierzania waty cukrowej Przyjęcie dla dzieci
170,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Drewniane patyczki, 600 sztuk drewnianych patyczków do lizaków, gładkie patyczki, idealne do rękodzieła
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

100 patyczków do waty cukrowej 30 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe
125,91 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Przezroczysty, Czerwony, Biały, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
474,69 zł
Sprzedawca: Sotel

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO worek 1 kg
43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak waniliowy 1 kg worek
43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

100 patyczków do waty cukrowej 40 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe
103,65 zł/1kg
41,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,85 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hulajnoga miejska AREBOS różowa | koła LED, regulowana wysokość i składana
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Hangtong-DE

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Relaxdays 4052025238544, Czerwony, Biały, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
115,66 zł
Sprzedawca: TR8

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Mobilna Maszyna Do Waty Cukrowej Z Wózkiem
1 698,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

VidaXL 50510, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 480 W, 220-240 V, 260 mm, 280 mm
136,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GiDeli Erytrytol 3x5kg Doypack Substytut Cukru Naturalny Niskokaloryczny Zestaw Premium
345,19 zł
Sprzedawca: Posh
23,01 zł/1kg

Cukier trzcinowy 25kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,70 zł/1kg

Hellma w Krümmelkand
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy Hellma 9200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,56 zł/1kg

Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,64 zł/1kg

Rioba cukier trzcinowy w kostkach 1kg
47,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,28 zł/1kg

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,82 zł/1kg

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,94 zł/1kg

Rioba Cukier Trzcinowy nierafinowany saszetki
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,90 zł/1kg

GiDeli Erytrytol 1kg wiaderko Substytut cukru Naturalny Niskokaloryczny Odpowiedni dla wegan Słodzik premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,05 zł
Sprzedawca: Posh
56,05 zł/1kg

Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
37,58 zł/1kg

Hellma 60000083, 500 szt., 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,12 zł/1kg

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,98 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak malinowy worek 1 kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukierki z miękiszu
133,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,30 zł/1kg