5,0



Na podstawie 2 opinii
Bioderma Pigmentbio Foaming Cream Brightening Cleanser 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,54 zł
65 540,00 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 30 ml116,63 zł/100ml
37,11 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Retinol 1% w skwalan3 300,00 zł/1l
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Anti-Pigment Targeted Areas Krem do ciała 200ml53,93 zł/100ml
107,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma - Pigmentbio Sensitive Areas Targeted Brightening Care Body Cream 75ml
112 039,99 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Pigmentbio Krem rozjaśniający na dzień SPF50+ 40 ml
1 768,00 zł/1kg
88,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Hydrabio Sérum, Kobiety, Skóra wrażliwa, 40 ml
198,87 zł/100ml
79,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sébium Pore refiner, Krem oczyszczający, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Wygładzający, Tubka, AQUA/WATER/EAU, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE,..., 30 ml
221,13 zł/100ml
66,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Bioderma Creme Atoderm Crme Nourrissante
33,93 zł/100ml
169,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Dermalogica, Intensive Moisture, Exfoliating, Cleansing Cream, 150 ml
395,46 zł/1kg
197,73 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Topicrem Ultranawilżające mleczko do ciała 500 ml
11,06 zł/100ml
55,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Milk, 400 ml
191,26 zł/1kg
95,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Balneum Intensive Cream 75 ml
828,69 zł/1kg
82,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Dexeryl Emollient Creme 500 g
215,32 zł/1kg
107,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Sesderma Azelac żel nawilżający 50ml
240,44 zł/100ml
120,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
90,87 zł/100ml
90,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Cerave nawilżający żel-krem matujący 52 ml
181,81 zł/100ml
94,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Esthederm Intensive Vitamine C, Cream, 50 ml
801,08 zł/100ml
400,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 701,00 zł/100ml
47,01 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozjaśniający, nawilżający preparat oczyszczający, który eliminuje ciemne plamy i zapobiega powstawaniu nowych. Delikatnie oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenia powierzchniowe, wyrównuje koloryt i przywraca blask.
Składniki
AQUA/WATER/EAU CITRIC ACID BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL MAGNESIUM LAURETH SULPHATE SODIUM HYDROXIDE CELLULOSE ACETATE SODIUM COCOAMPHOACETATE METHYLPROPANEDIOL ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER COCO-GLUKOZYD GLICEROLU OLEINIAN SODU GLUTAMINIAN KOKOILOWY GUMA KSANTANOWA CYTRYNIAN SODU KWAS BENZOESOWY PROPANEDIOL AKRYLANY/ROZPUSZCZALNIK IZODEKANIANU WINYLU MANNITOL KSYLITOL RAMNOZA TOKOFEROL HELIANTHUS ANNUUS (SŁONECZNIK) OLEJ Z NASION LIZYNA KWAS AZELAINOWY EKSTRAKT Z LIŚCI ANDROGRAPHIS PANICULATA FRUKTOOLIGOSACHARYDY TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY UWODORNIONE GLICERYDY PALMOWE CYTRYNIAN LAMINARIA OCHROLEUCA EKSTRAKT ZAPACH (PARFUM). [BI 672]
Swiss Image Soothing Micellar Water delikatnie oczyszcza i łagodzi wrażliwą skórę.
- Delikatne oczyszczanie: skutecznie usuwa zanieczyszczenia bez podrażnień.
- Komfort dla skóry: Łagodzi i nawilża skórę, pozostawiając uczucie odświeżenia.
- Formuła bez spłukiwania: Wygodny i szybki w użyciu, idealny do codziennego użytku.
Bioderma Pigmentbio Piankowy złuszczający krem oczyszczający 200 ml
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt marki Bioderma znajduje się w kategorii żele i pianki oczyszczające i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 200 ml wybranego produktu. Oczyszczanie i złuszczanie skóry jest o krok łatwiejsze!
Bioderma Pigmentbio Foaming Cream to krem oczyszczający, który pomaga zmniejszyć istniejące plamy pigmentacyjne i zapobiega pojawianiu się nowych. Unikalne połączenie składników aktywnych przeciwdziała pojawianiu się ciemnych plam. Formuła jest wzbogacona o AHA (kwas cytrynowy) i mikrogranulki, które delikatnie złuszczają skórę. Cera jest jaśniejsza i bardziej jednolita. Zanieczyszczenia są usuwane.
Bioderma Pigmentbio Foaming Cream Brightening Cleanser Rozjaśniający krem oczyszczający
Bioderma Pigmentbio Cleansing Tube 200 ml - Temat: Oczyszczanie skóry
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 370112980054603701129800546
- Numer producenta
- 19226037
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 370112980054603701129800546
- Numer producenta
- 19226037
Pasuje również do tego

Bioderma - Pigmentbio Sensitive Areas Targeted Brightening Care Body Cream 75ml
112 039,99 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: apohealth

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bioderma Pigmentbio Night Renewer, Krem na noc, Kobiety, Skóra problemowa, Twarz, Przeciw wągrom, Rozjaśniający, Regeneracja, 50 ml
231,52 zł/100ml
115,76 zł
Sprzedawca: VISO

Bioderma Pigmentbio Krem rozjaśniający na dzień SPF50+ 40 ml
1 768,00 zł/1kg
88,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
431,60 zł/100ml
64,74 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream kremowy zel oczyszczajaco-zluszczajacy wspomagajacy redukcje przebarwien 500ml
20,20 zł/100ml
100,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Bioderma - Pigmentbio C-Concentrate Facial Serum - Vitamin C Pigment Spot Corrector 15ml
139 799,99 zł/1l
139,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Intensywnie pielęgnujące mleczko do ciała Cocoa Radiant 400 - Vaseline
241,82 zł/1l
96,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Bioderma, Pigmentbio H2O, Plyn micelarny, rozjasniajacy, 250 ml
49,96 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafitowy
1 350,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Kremowy, Kobiety, Przeciw rozciąganiu, Elastyczność, Skóra uniwersalna, 125 g, Tubka
27,19 zł/100ml
33,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 710,00 zł/1l
179,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg