5,0



Na podstawie 2 opinii
Crossmen Dezodorant do ciała w sprayu 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,73 zł
364,87 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g364,92 zł/1l
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Vagisil Intim Dezodorant w sprayu 125ml609,20 zł/1l
76,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley Musk Dezodorant 75ml708,67 zł/1l
53,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tesori D'Oriente Ayurveda Deo Spray 150ml125,67 zł/1l
18,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Malizia Uomo, Gold, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
82,47 zł/1l
14,02 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Silver, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
82,47 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Borotalco Original, Unisex, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
143,73 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: VISO

INTESA antyperspirant 24h dezodorant 150ml
95,60 zł/1l
14,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Intesa, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna
92,50 zł/1l
9,92 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Marbert Dezodorant do kąpieli i ciała w sprayu 125 ml
601,68 zł/1l
75,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lactovit Dezodorant Sensitive Spray 200ml
289,05 zł/1l
57,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Shahd DEO Spray 200 ml W
125,90 zł/1l
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Odorex Dezodorant w sprayu 0% (150 ml)
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Brut Musk Dezodorant w sprayu, 200ml
245,95 zł/1l
49,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Jovan Musk For Men Dezodorant do ciała w sprayu 150ml
111,53 zł/1kg
16,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lactovit Original Dezodorant w sprayu 200ml
260,85 zł/1l
52,17 zł
Sprzedawca: somnia24

syNeo ANTITRANSPIRANT PUMPSPRAY (30 ml)
1 699,00 zł/1l
50,97 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Hydrothelial Nanos Dezodorant w sprayu 75ml
643,87 zł/1l
54,35 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,29 zł
Sprzedawca: Scentist

Chique For Women, Dezodorant w sprayu, 150ml
144,00 zł/1l
21,60 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Spray do ciała i dezodorant Lowkey, 120 ml
643,17 zł/1l
77,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Crossmen Dezodorant w sprayu 150 ml
CROSSMEN DEO SPRAY, 150mlDezodorant w sprayu Crossmen to wysokiej jakości i skuteczny dezodorant, który został opracowany specjalnie dla mężczyzn. Dezodorant w sprayu zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, jednocześnie otulając skórę orzeźwiającym i męskim zapachem. Nie pozostawia białych śladów na ubraniach i pozostawia uczucie świeżości i pewności siebie przez cały dzień.
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- butan-izobutan-propan, alkohol denat, glikol propylenowy, parfum/fragrance, cytrynian trietylu, farnezol, jonon alfa-izometylu, kumaryna, limonen, geraniol.
- Producent
- Liczba sztuk
- 99
- EAN
- 3614227186675
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- butan-izobutan-propan, alkohol denat, glikol propylenowy, parfum/fragrance, cytrynian trietylu, farnezol, jonon alfa-izometylu, kumaryna, limonen, geraniol.
- Producent
- Liczba sztuk
- 99
- EAN
- 3614227186675
Pasuje również do tego

Crossmen Original Woda Toaletowa Dla Mężczyzn 200ml
164,30 zł/1l
32,86 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Vrtyver, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
85,87 zł/1l
12,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Urban Life, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
94,53 zł/1l
14,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Wild, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
94,53 zł/1l
14,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Antyperspirant Deodorante Spray Uomo Skyline 150ml - Malizia
94,53 zł/1l
14,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Gold, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
82,47 zł/1l
14,02 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Silver, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
82,47 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

INTESA antyperspirant 24h dezodorant 150ml
95,60 zł/1l
14,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Intesa Sexextreme Unisex Dezodorant Perfumy Spray 125ml
375,28 zł/1l
46,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Intesa Unisex Ambra D'Arabia Parfum Deodorant 125 ml
375,28 zł/1l
46,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Borotalco Original, Unisex, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
143,73 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: VISO

Lacoste Essential 75ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 393,33 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Malizia Uomo, Musk, Dezodorant dla mężczyzn, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
94,53 zł/1kg
14,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
861,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Elektryczna leżanka FLEXISPOT z funkcją odchylania 105°-155°, regulowany telewizor i leżanka do salonu, oparcie i podnóżek (ciemnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Legowisko dla dużego psa Kanapa wodoodporna Posłanie XXL - 118x78 cm
229,00 zł
Sprzedawca: ModesteSHOP

10 cm ergonomiczny topper do materaca, 90x200 cm - topper z pianki termoelastycznej, twardość H2/H3 - nakładka na materac
359,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Yves Saint Laurent Black Opium Woda perfumowana, 30ml
8 880,00 zł/1l
266,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Cuba Original Cuba Roya Dezodorant w sprayu, 200ml
64,30 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Herbal Essences 8700216212847 Herbal Essences Arganöl Shampoo 350 ml
158,54 zł/1l
55,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Vaseline Protecting Jelly, Balsam, Kobiety, Skóra sucha, Szorstka skóra, 50 ml, Pudełko, White Petrolatum Usp (100%)
40,20 zł/100ml
20,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics o zapachu kokosa i truskawki - 10-częściowy zestaw upominkowy w zabytkowej wannie
127,35 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 3 3900 Czarna + Biała Dwupak
3 029,56 zł/1kg
1 196,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Kenzo Amour Woda perfumowana, 100ml
2 516,20 zł/1l
251,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

torba podróżna travelite Trolley Basics Fresh na kółkach czarny czarny 73 cm
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,00 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l