5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Ultradex/retardex antybakteryjna pasta do zębów 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,95 zł
367,71 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml57,16 zł/1kg
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Sensodyne Proglasur Junior 6–12 (50 ml)3 494,00 zł/1l
174,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Oralactin pre- & postbiotyczna pasta do zębów 75 ml29,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
nenedent® 5971008002 nenedent® Kinderzahnpasta 50 ml469,80 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: apohealth

Wybielająca pasta do zębów Sensodyne 75 ml
1 762,13 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pasta do zębów BIONIQ REPAIR, 75 ml
896,13 zł/1l
67,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Pasta do zębów Retterspitz, 75 ml Pasta do zębów
308,15 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: apohealth

HALITA pasta do zębów z fluorem 75 ml
928,40 zł/1l
69,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Parodontax pasta do zębów bez fluoru 75 ml
695,47 zł/1l
52,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Pasta do zębów Elmex przeciwpróchnicowa, tubka 75 ml
1 278,90 zł/1l
166,32 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

miradent Mirafluor Kids pasta do zębów, 75 ml ZCR
194,80 zł/1l
19,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Miradent Mirafluor C Pasta do zębów, 100 ml ZCR
151,10 zł/1l
15,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pasta do zębów SENSILACER, 3 sztuki po 75 ml
1 350,80 zł/1l
119,67 zł
-18,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Salviagalen F Madaus pasta do zębów z fluorem, 75 ml
311,64 zł/1kg
38,02 zł
Sprzedawca: apohealth

Pasta do zębów Colgate Herbal (2 x 75 ml)
365,48 zł/1kg
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pasta do zębów Sensodyne Proglasur Fresh & Clean (75 ml)
1 762,13 zł/1l
170,59 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

MARVITA Pasta do zębów 125 ml ziołowa
224,80 zł/1l
28,10 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Rebaschen - Pasta do zębów z ziołami, 75 ml Pasta do zębów
806,13 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ultradex/retardex pasta do zębów antybakteryjna 75 ml - Dozowanie: Pasta do zębów - Temat: Pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, płyny do płukania jamy ustnej
Activeoxi Ultradex Pasta do zębów o niskiej ścieralności 75ml
Activeoxi Ultradex Pasta do zębów o niskiej ścieralności 75ml
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 144 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Producent
- Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
- EAN
- 506005035068005060050350680
- Numer producenta
- 02679645
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 144 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Producent
- Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
- EAN
- 506005035068005060050350680
- Numer producenta
- 02679645
Pasuje również do tego

Zendium Zendium Klasyczna pasta do zębów 75 ml
1 648,27 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

12 szt. pasty do zębów Elmex – Sensitive Professional Repair 75 ml
413,37 zł/1l
372,03 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GC Tooth Mousse Strawberry Cream, pasta do zębów 40 g
2 231,25 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Arm & Hammer – Pasta do zębów – Wygodne opakowanie 4 szt. – Advance White – Wybielająca – Ochrona przed próchnicą
176,41 zł/1l
119,96 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 59g - Mięta - Intensywne wybielanie - Głębokie czyszczenie
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Doterra On Guard Natural Whitening Toothpaste 113 g - wybielająca pasta do zębów bez fluoru
2 360,00 zł/1kg
59,00 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł i paradontozie Paradont Expert 75ml
237,33 zł/1l
17,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Klej mocujący do protez mocny efekt świeży smak Complete Blend-a-dent 47 g
40,40 zł/100ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 10x75ml
169,28 zł/1l
126,96 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta do zębów Tepe Pure na suchość w ustach, bezsmakowa (75 ml)
2 942,67 zł/1l
220,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

12x 75ml żel do zębów Colgate pasta do zębów Fresh-Gel
127,87 zł/1l
153,51 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dabur Red Herbal Pasta do zbw 100 g z ajurwedyjskimi zioami dla zdrowych zbw i dzise
345,60 zł/1kg
34,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pasta do zębów Siddhalepa Supirivicky | 4 sztuki
0,00 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Bioniq White Filler Pasta do zębów 75 ml
562,27 zł/1l
42,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Wybielająca pasta do zębów SENSODYNE Repair & Protect, 75 ml
349,92 zł/1kg
41,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Swissdent Extreme wybielająca pasta do zębów Whitening Toothpaste 100 ml
809,00 zł/1l
80,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Splat Professional Biocalcium, 100 ml
308,00 zł/1l
30,80 zł
Sprzedawca: TR8

ARM&HAMMER | Complete Care pasta do zębów - 170 g - usuwa przebarwienia - z fluorem - dla świeżego oddechu
189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

ŻEL DO MYCIA ZĘBÓW DLA DZIECI BEZ FLUORU ECO 50 ml - WELEDA
477,40 zł/1l
23,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw ortodontyczny VITIS szczoteczka do zbw + pasta do zbw 100 ml + pyn do pukania jamy ustnej 500 ml kompletny zestaw do aparatw ortodontycznych
281,96 zł/1l
140,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Frezyderm Oral Science Plaque & Tartar Pasta do zębów 75 ml
342,13 zł/1l
28,02 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,66 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Ecodenta - Czarna Pasta wybielająca do zębów 100ml BIOMIKA
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
443,50 zł/1l
44,35 zł
Sprzedawca: apohealth

ORAL-B Pro-Science Advanced Repair Pasta do Zębów 75ml
932,67 zł/1l
69,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Signal 9220832, Pasta do zębów przeciwkamieniowa, 75 ml, Dzieci, 6 lat(a)
116,93 zł/1l
8,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta Do Zębów Meridol Dla Zdrowych Dziąseł 75 Ml
124,40 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pearls&Dents ekskluzywna pasta do zębów 100
293,00 zł/1l
29,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw ultradźwiękowych past do zębów Emmi-Dent 3 szt
301,57 zł/1l
69,36 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super pasta do zębów
Używam tej pasty od lat i mogę ją tylko polecić!!!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l