Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

52,99 zł

67,08 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
68,56 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Classic Grazer Ringe shortbread rings 400g
Coppenrath Classic Grazer Ringe shortbread rings 400g
32,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla neutral  Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
267,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka maślane Patisserie Mathéo 454g
Ciasteczka maślane Patisserie Mathéo 454g
887,64 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ciastka maślane duńskie w puszce 454g - Biscotteria
Ciastka maślane duńskie w puszce 454g - Biscotteria
48,37 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,29 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
143,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka herbatników Bahlsen Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
Mieszanka herbatników Bahlsen Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
132,89 zł/1kg
60,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
141,54 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki maślane 250g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki maślane 250g
140,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
35,13 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Lambertz - Exquisit - 750g
Lambertz - Exquisit - 750g
74,65 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla keine Marke 757568 Dänische Butter-U.Schokoladen-
keine Marke 757568 Dänische Butter-U.Schokoladen-
124,08 zł/1kg
62,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ciastka Millefoglie z kremem orzechowym 125 g
Ciastka Millefoglie z kremem orzechowym 125 g
58,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lambertz Divina 113g
Lambertz Divina 113g
47,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
CIASTKA KAKAOWE KETO80 g - DIET-FOOD
181,63 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Składniki
MĄKA PSZENNA, cukier, olej palmowy, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA, kakao, puree wiśniowe, skrobia modyfikowana, MASŁO, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, difosforan disodowy), ekstrakt ze słodu jęczmiennego, ORZECHY LASKOWE, MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU, sól, LAKTOZA, substancja żelująca: pektyna, kwas cytrynowy, substancje aromatyczne, JAJA, biały proszek, sok cytrynowy w proszku, emulgator: LECYTYNA SOJOWA.
Informacje dotyczące alergii
Zawiera: pszenicę i produkty pszeniczne (zboża zawierające gluten), jaja i produkty jajeczne, orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych, mleko i produkty mleczne (w tym laktozę), soję i produkty sojowe.
Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna:478 kcal / 2002 kJ
Tłuszcz:21,60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:8,60 g
Węglowodany:63,30 g
w tym cukry:28,50 g
Białko:6,20 g
Sól:0,37 g


Ciasteczka Biscotteria MiniVogile 500g - Matilde Vicenzi Odkryj niepowtarzalny smak i jakość włoskiej tradycji z ciasteczkami Biscotteria MiniVoglie od renomowanej marki Matilde Vicenzi. Nasz nowy produkt, zapakowany w wygodne opakowanie 500g, to doskonały wybór dla miłośników delikatnych i kruchych wypieków. Ciasteczka MiniVoglie wyróżniają się starannie dobranymi składnikami oraz wyjątkowym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. W każdym opakowaniu znajdziesz różnorodność kształtów i smaków, które doskonale nadają się do podwieczorku, spotkań z przyjaciółmi czy jako słodka przekąska w ciągu dnia. Zapewnij sobie moment błogiej przyjemności i wzbogać swoją kuchnię o odrobinę włoskiego stylu z ciasteczkami Matilde Vicenzi. Skład: Syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, laktoza, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), mąka pszenna, kakao w proszku, sól, skrobia modyfikowana, emulgator: lecytyna sojowa, białko jaja w proszku, orzechy laskowe, przecier wiśniowy, ekstrakt słodowy z jęczmienia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyna, aromaty, jaja, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, kwaśny winian potasu), może zawierać inne orzechy, musztardę, odtłuszczone mleko w proszku, masło, sok cytrynowy w proszku Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2011kj/ 480kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8.6g Węglowodany 63g w tym cukry 28g Błonnik 0g Białko 6.2g Sól 0.37g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Odkryj niepowtarzalny smak i jakość włoskiej tradycji dzięki herbatnikom Biscotteria MiniVoglie słynnej marki Matilde Vicenzi. Zapakowany w praktyczne opakowanie 500 g, nasz nowy produkt jest idealnym wyborem dla miłośników delikatnych i kruchych herbatników. Herbatniki MiniVoglie charakteryzują się starannie dobranymi składnikami i wyjątkowym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. W każdym opakowaniu znajdziesz różnorodne kształty i smaki, które idealnie sprawdzą się jako przekąska, na spotkanie z przyjaciółmi lub jako słodka przekąska między posiłkami. Zapewnij sobie chwilę przyjemności i wzbogać swoją kuchnię o odrobinę włoskiego stylu dzięki herbatnikom Matilde Vicenzi.
Zawartość
0.5 l
Lista składników
Skład: Syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, laktoza, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), mąka pszenna, kakao w proszku, sól, skrobia modyfikowana, emulgator: lecytyna sojowa, białko jaja w proszku, orzechy laskowe, przecier wiśniowy, ekstrakt słodowy z jęczmienia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyna, aromaty, jaja, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, kwaśny winian potasu), może zawierać inne orzechy, musztardę, odtłuszczone mleko w proszku, masło, sok cytrynowy w proszku Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2011kj/ 480kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8.6g Węglowodany 63g w tym cukry 28g Błonnik 0g Białko 6.2g Sól 0.37g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
790 g
Firma spożywcza
Matilde Vicenzi
Nazwa handlowa
Ciasteczka Biscotteria MiniVogile 500g - Matilde Vicenzi
Producent
Matilde
Liczba sztuk
1
Numer producenta
2357490001
EAN
8000350004613

Zawartość
0.5 l
Lista składników
Skład: Syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, laktoza, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), mąka pszenna, kakao w proszku, sól, skrobia modyfikowana, emulgator: lecytyna sojowa, białko jaja w proszku, orzechy laskowe, przecier wiśniowy, ekstrakt słodowy z jęczmienia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyna, aromaty, jaja, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, kwaśny winian potasu), może zawierać inne orzechy, musztardę, odtłuszczone mleko w proszku, masło, sok cytrynowy w proszku Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2011kj/ 480kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8.6g Węglowodany 63g w tym cukry 28g Błonnik 0g Białko 6.2g Sól 0.37g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
790 g
Firma spożywcza
Matilde Vicenzi
Nazwa handlowa
Ciasteczka Biscotteria MiniVogile 500g - Matilde Vicenzi
Producent
Matilde
Liczba sztuk
1
Numer producenta
2357490001
EAN
8000350004613
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lenor Trocknertücher Aprilfrisch, Drzewo cedrowe, Paczula
Lenor Trocknertücher Aprilfrisch, Drzewo cedrowe, Paczula
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
15,85 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Zdjęcie produktu dla merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
102,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
507,35 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
101,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów do podłóg z nakładką z mikrofibry - Mop ze stopką z przegubem 360 stopni do wszystkich narożników - Komfortowy mop płaski do czyszczenia podłóg
Zestaw mopów do podłóg z nakładką z mikrofibry - Mop ze stopką z przegubem 360 stopni do wszystkich narożników - Komfortowy mop płaski do czyszczenia podłóg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
34,65 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 364
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Zuru Germany Snackles 8'' assorted in frozen display Inne
Zuru Germany Snackles 8'' assorted in frozen display Inne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
140,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
Używany
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK
Zdjęcie produktu dla Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
118,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
98,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
171,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw hantli SONGMICS, zestaw hantli 12 kg, sześciokąt, hantle neoprenowe
Zestaw hantli SONGMICS, zestaw hantli 12 kg, sześciokąt, hantle neoprenowe
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
256,49 zł
Sprzedawca: Lumarko
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,36 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
191,37 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
208,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
67,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Czarny
Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
Używany
387,14 zł
Sprzedawca: Elektrolocke
Zdjęcie produktu dla Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g
Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g
78,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
382,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
68,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla KuchenMeister Stollen drobny marcepan z rodzynkami sułtańskimi i migdałami 1000g
KuchenMeister Stollen drobny marcepan z rodzynkami sułtańskimi i migdałami 1000g
34,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
85,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 19 października 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Aromatyczne przysmaki z Włoch
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4017100101007, e500, butter (13 %), molkenerzeugnis (milch) saiz, aroma kann enthalten: eier, backtriebmittel:..., 449 kcal, 8,1 g, 76 g, 23 g
Open Food 4017100101007, e500, butter (13 %), molkenerzeugnis (milch) saiz, aroma kann enthalten: eier, backtriebmittel:..., 449 kcal, 8,1 g, 76 g, 23 g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vicenzi Amarettini - Makaroniki migdałowe twarde 100 gr.
Vicenzi Amarettini - Makaroniki migdałowe twarde 100 gr.
8,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,70 zł/1kg