5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
401,99 zł
267,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda132,64 zł/1kg
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g82,76 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Classic Grazer Ringe shortbread rings 400g32,35 zł/1kg
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,78 zł/1kg
122,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka maślane duńskie w puszce 454g - Biscotteria
48,37 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
1 872,57 zł/1kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

keine Marke 757568 Dänische Butter-U.Schokoladen-
123,84 zł/1kg
61,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte masło cukiernicze kruche w kształcie litery S 200g
76,10 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cantuccini migdałowe Sapori 250 g
51,48 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Walkers Gluten Free Pure Butter Shortbread Szkockie herbatniki 140g
253,43 zł/1kg
35,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Duńskie herbatniki maślane (26% zawartości masła) w puszce. Zawartość netto 500 gramów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Mąka PSZENNA, cukier, MASŁO 26%, wiórki kokosowe, sól kuchenna, glukoza, środek spulchniający (wodorowęglan amonu), naturalny aromat, naturalny aromat waniliowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych na 100 g/ml:Wartość energetyczna: 1891 kJ / 452 kcalTłuszcz: 21 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 13 gWęglowodany: 61 gw tym cukry: 25 gBiałko: 5,1 gSól: 0,67 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneZawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.Jaja i produkty pochodne
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Jacobsens Bakery Ltd. A/SØstergade 21, 9460 Brovst, DänemarkTelefon: +45 96 73 50 00E-Mail: [email protected]
- Nazwa handlowa
- Ciasteczka maślane
- Producent
- Neutral
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 73378
- EAN
- 577687900976905776879009769
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Mąka PSZENNA, cukier, MASŁO 26%, wiórki kokosowe, sól kuchenna, glukoza, środek spulchniający (wodorowęglan amonu), naturalny aromat, naturalny aromat waniliowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych na 100 g/ml:Wartość energetyczna: 1891 kJ / 452 kcalTłuszcz: 21 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 13 gWęglowodany: 61 gw tym cukry: 25 gBiałko: 5,1 gSól: 0,67 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneZawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.Jaja i produkty pochodne
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Jacobsens Bakery Ltd. A/SØstergade 21, 9460 Brovst, DänemarkTelefon: +45 96 73 50 00E-Mail: [email protected]
- Nazwa handlowa
- Ciasteczka maślane
- Producent
- Neutral
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 73378
- EAN
- 577687900976905776879009769
Pasuje również do tego

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
112,39 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
102,35 zł/1kg
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
39,15 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
303,81 zł/1kg
40,71 zł
Sprzedawca: somnia24

De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
48,30 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
224,40 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
88,74 zł/1kg
15,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
75,03 zł/1kg
59,42 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,38 zł/1kg
94,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
36,33 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Eti Tutku Cookies 162g – Chrupiące, pyszne ciasteczka na chwile z przekąską
92,04 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Śmietana z cebulą 100g 24St
585,40 zł/1kg
58,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
62,38 zł/1kg
5,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
157,67 zł/1kg
121,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,52 zł/1kg
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
17,69 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
26,14 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
92,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
58,76 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bake Rolls Chrupiące Pieczywo O Smaku Czosnku 150 G
60,33 zł/1kg
9,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
135,75 zł/1kg
314,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
306,83 zł/1kg
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Duńskie herbatniki maślane
Uwielbiam jeść duńskie herbatniki maślane, mają wspaniały smak.
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo miły
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg