5,0



Na podstawie 2 opinii
Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego - 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,20 zł
452,00 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml54,53 zł/1kg
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary 100% organiczny olej z nasion dzikiej róży3 300,00 zł/1kg
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Podgrzewacz olejków do masażu Bolusso Black - Podgrzewacz olejków do masażu od 30 do 65 stopni - Guasha - Zawiera 2 dozowniki i narzędzie do masażu1 029,96 zł/1l
257,49 zł
Sprzedawca: ShopToppers

Öz Nature | Olej z dziurawca zwyczajnego 250ml
256,28 zł/1l
64,07 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olej z dziurawca zwyczajnego Sano, 250 ml OEL
243,65 zł/1kg
97,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olejek z dziurawca na skórę - 125ml
418,96 zł/1l
52,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny olej z dziurawca zwyczajnego, 100 ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam koński SWISS chłodzący 250 ml + 50 ml GRATIS
321,43 zł/1l
96,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dziurawiec zwyczajny - maść 30ml
964,67 zł/1l
28,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny olej z wiesiołka 30ml
1 805,67 zł/1l
54,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml
159,00 zł/1l
20,99 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Organiczny olej sezamowy, 100 ml
486,40 zł/1l
48,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej z ogórecznika lekarskiego - 30ml
1 650,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek pielęgnacyjny - dziurawiec 500ml
718,98 zł/1l
430,82 zł
-71,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
359,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek z dziurawca 100% Alteya Organics 5 ml
27 196,00 zł/1l
135,98 zł
Sprzedawca: Emerosa

Naturgreen Olej z awokado 250ml
154,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Organiczny olej z pestek moreli 50 ml
762,40 zł/1l
38,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej z kiełków pszenicy 100ml
552,20 zł/1l
55,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny olej arganowy, 30 ml
1 805,67 zł/1l
54,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bergland Organic St John's Wort Oil to macerat (oleisty ekstrakt) z kwiatów dziurawca z organiczną oliwą z oliwek.
Preparat w 100% pochodzenia roślinnego.
- certyfikowane kosmetyki naturalne
- 100% naturalny
Zastosowanie: Zewnętrznie do łagodzącej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do stanów zapalnych i alergii.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Organiczna oliwa z oliwek, organiczne kwiaty dziurawca zwyczajnego, naturalna witamina EINCIolea europaea fruit oil*, hypericum perforatum flower extract*, tocopherol*Surowce pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Producent
- Bergland
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4015184210059
- Numer producenta
- 21005
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Organiczna oliwa z oliwek, organiczne kwiaty dziurawca zwyczajnego, naturalna witamina EINCIolea europaea fruit oil*, hypericum perforatum flower extract*, tocopherol*Surowce pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Producent
- Bergland
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4015184210059
- Numer producenta
- 21005
Pasuje również do tego

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Energooszczędny ceramiczny termowentylator Brandson, 2000 W, 2 poziomy mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed przewróceniem, oscylacja 35°, szampan
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Walcik z mikroigłami, 540 igieł, stymulacja wzrostu włosów i brody, kuracja przeciw wypadaniu włosów, urządzenie do pielęgnacji skóry (3,0 mm)
71,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Dywan tradycyjny z wiskozy, wzór klasyczny z domieszką bawełny 160x230cm
299,00 zł
Sprzedawca: DywanyOMEGA

Relaxdays – gąbka florystyczna do świeżych kwiatów, zestaw 3 sztuk, gąbka do kompozycji kwiatowych, ślub, 7,5 x 20 x 10 cm, zielona
759,00 zł/1kg
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Plecak szkolny dziewczęcy chłopięcy motyw LILO&STITCH 4 T zestaw plecak piórnik worek na buty mega zestaw Paso
285,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP

Zestaw do bańki Hoopomania 12-częściowy zestaw z kieliszkami do bańki
238,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,07 zł/1kg
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofa w kształcie U BEST narożnik tkanina Poso beżowy
3 199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

100% NATURALNY olej arganowy 250ml
275,52 zł/1l
68,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch Serie 4 WTH83V03, Wolnostojący, Od przodu, Kondensacja, Biały, Obrotowy, Prawy
3 470,20 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Philips AquaClean CA6903/22 2x Antywapienny filtr wody, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plastik, Plastik, 2 szt., 70%, 130 mm
88,34 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
1 390,00 zł
-300,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Candy Smart Pro CSOE H10A2DE-S, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Lewy
2 500,50 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kamera retro ZELURXX 64 GB CCD, uchwyć chwile w dowolnym momencie, z 16-krotnym zoomem, wyświetlaczem 2,4 cala, jakością HD, filtrem vintage, kamerą dla dzieci
148,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

EMSA 515615, Czarny, Stal nierdzewna, 6 h, 12 h, Chiny, 80 mm, 80 mm
205,58 zł
-53,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,62 zł
Sprzedawca: TR8

ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
139,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH

Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
3 176,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

T.I.C. - Olej czosnkowy - 250ml
157,52 zł/1l
39,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 242,00 zł/1kg
262,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Stół do masażu Mucola 3-strefowa ławka do masażu składany stół kosmetyczny stół do masażu mobilny stół do terapii aluminiowa rama - czarny / żółty
537,90 zł
-35,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
502,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

KIDUKU® śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy do wózka dziecięcego
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Atmosphera 166977B, 1 szt.
148,53 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg