5,0



Na podstawie 2 opinii
La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,89 zł
254,72 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml486,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny204,85 zł/100ml
409,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Anua 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150 ml386,60 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Więcej informacji o reklamie
Missha Super Off Cleansing Oil Dryness Off 305ml132,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry tłustej i skłonnej do trądziku, 200 ml
64,55 zł
Sprzedawca: MANADA

Oczyszczająca woda micelarna LRP Effaclar
109,44 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay Mela B3 Żel mikro-peelingujący, oczyszczający, 200 ml
72,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
146,72 zł/1l
69,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Głęboko oczyszczający krem pieniący Effaclar (Deep Cleansing Foaming Cream), 125 ml
71,86 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
81,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,14 zł/1l
59,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
111,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lierac La Lotion Hydratante Tonik nawilżający, 200 ml
49,83 zł
Sprzedawca: VISO

Roche-Posay Effaclar, żel oczyszczający, 400 ml
112,31 zł
Sprzedawca: somnia24

COXIR – Ceramid Micro Derma Cleanser, 120 ml
45,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche-Posay Vitamin C oczyszczający żel do twarzy Brightening Cleanser 200 ml
73,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uriage Gel Hyséac Gel Nettoyant
108,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche Posay Toleriane Rosaliac Żel micelarny do demakijażu, 195 ml
83,86 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
La Roche-Posay Effaclar Mikro-złuszczający żel oczyszczający 400 ml
La Roche-Posay Effaclar Micro-Exfoliating Cleansing Gel oferuje skuteczne, ale delikatne oczyszczanie skóry tłustej i trądzikowej. Dzięki połączeniu kwasu salicylowego, LHA i cynku intensywnie oczyszcza pory i usuwa nadmiar sebum. Jednocześnie żel wspomaga odnowę skóry i pozostawia zauważalnie gładką, matową cerę.
Delikatne oczyszczanie z efektem złuszczającym
Innowacyjna formuła usuwa martwe komórki naskórka, otwiera zatkane pory i zapobiega powstawaniu nowych zaskórników. Gliceryna nawilża skórę, a glukonian cynku i woda termalna działają kojąco i łagodzą zaczerwienienia. Idealny do codziennego stosowania na skórę tłustą i wrażliwą.
Do twarzy i ciała
Żel oczyszczający z mikropeelingiem Effaclar jest wszechstronny i dokładnie oczyszcza zarówno twarz, jak i ciało. Jest szczególnie odpowiedni dla skóry skłonnej do zanieczyszczeń i błyszczenia oraz zapewnia odświeżoną, czystszą cerę.
Sposób użycia
Rozetrzyj niewielką ilość żelu oczyszczającego w dłoniach i nałóż na twarz lub ciało okrężnymi ruchami. Następnie dokładnie spłucz wodą.
Zalety w skrócie
- Oczyszczający żel myjący z efektem mikropeelingu do skóry tłustej i z niedoskonałościami.
- Z kwasem salicylowym i LHA - redukuje zaskórniki i odblokowuje pory.
- Zawiera glicerynę nawilżającą i cynk kontrolujący błyszczenie się skóry.
- Odpowiedni do twarzy i ciała - testowany dermatologicznie.
- Praktyczna butelka o pojemności 400 ml zapewnia długotrwałe użytkowanie.
Dlaczego La Roche-Posay?
Marka La Roche-Posay oferuje wysokiej jakości, testowane dermatologicznie produkty pielęgnacyjne, które są odpowiednie nawet dla skóry wrażliwej. Żel oczyszczający z mikropeelingiem La Roche-Posay Effaclar to dla każdego, kto szuka czystszej i świeższej skóry.
Peeling żelowy Effaclar dokładnie oczyszcza skórę i złuszcza martwy naskórek minimalizując przy tym powstawanie niedoskonałości i redukując produkcję sebum. Skóra staje się wygładzona i odświeżona. Zawarty w peelingu kwas salicylowy odblokowuje pory i redukuje niedoskonałości, LHA zapewnia delikatne złuszczanie i zmiękczenie skóry, a cynk dogłębnie ją oczyszcza i ogranicza produkcję sebum.
- Testowany dermatologicznie
- Hipoalergiczny
- Fizjologiczne pH
Sposób użycia: /Nałóż żel na dłoń i wmasuj delikatnie w skórę, a następnie dokładnie spłucz.
Żel oczyszczający LRP Effaclar Micro-Peeling, 400 ml Żel oczyszczający LRP Effaclar Micro-Peeling do twarzy i ciała. Pojemność: 400 ml
- Delikatny peeling mikroeksfoliujący do twarzy i ciała.
- Idealny dla skóry tłustej i bardzo problematycznej
Żel do mikropeelingu oczyszcza tłustą skórę, głęboko odblokowuje pory i usuwa nadmiar sebum. Pomaga usunąć martwe komórki naskórka bez obciążania skóry. Zmniejsza widoczność zaskórników i kontroluje błyszczenie się skóry. Pozostawia skórę miękką, czystą i świeżą.
Składniki
WODA, LAURYLOSIARCZAN SODU, GLUKOZYD DECYLOWY, GLICERYNA, CHLOREK SODU, KOKO-BETAINA, KWAS SALICYLOWY, TETRASTEARYNIAN PENTAERYTRYTYLU PEG-150, GLICERYDY KAPRYLOWE/KAPRYNOWE PEG-6, GLUKONIAN CYNKU, WODOROTLENEK SODU, KWAS KAPRYLOILOSALICYLOWY, EDTA TETRASODOWA, KWAS CYTRYNOWY, MENTOL, POLYQUATERNIUM-47, GLIKOL HEKSYLENOWY, BENZOESAN SODU.
Peeling do twarzy Effaclar La Roche Posay (400 ml)
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Pojemność: 400 ml
- Składniki:
- Betaina
- Peg-150 tetrastearynian pentaerytrytylu
- Właściwości: Złuszczające
Peeling do twarzy Effaclar La Roche Posay (400 ml) to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla wymagających osób, które dbają o swój wygląd i poszukują najlepszych kosmetyków podkreślających ich urodę. Jeśli jesteś jedną z nich, w 100% oryginalne produkty La Roche Posay są stworzone dla Ciebie.
Żel mikropeelingujący Effaclar zapewnia intensywne oczyszczanie skóry i porów z zanieczyszczeń oraz usuwanie nadmiaru sebum, pozostawiając skórę wyraźnie czystszą i świeższą. Zawiera cynk o działaniu matującym i glicerynę o działaniu łagodzącym. Wmasować w wilgotną skórę i dobrze spłukać
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- aby udoskonalić cerę
- do oczyszczania skóry
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Division La Roche-Posay, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 16364299
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki La Roche-Posay o objętości 400 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem oczyszczanie i demakijaż stanie się prawdziwą przyjemnością.
La Roche-Posay Effaclar Cleansing Micro-Exfoliating Gel 400ml to żel oczyszczający o odświeżającej konsystencji, która przekształca się w delikatną piankę. Produkt złuszcza skórę bez jej wysuszania i jest niekomedogenny, co oznacza, że nie zatyka porów. Ten produkt oczyszczający jest idealny dla skóry skłonnej do wyprysków i trądziku, zarówno na twarzy, jak i na ciele. Dokładnie oczyszcza pory i zapewnia efekt matujący. Żel jest skuteczny w walce z wypryskami na ciele, takimi jak plecy i klatka piersiowa. Główne właściwości * Intensywne działanie oczyszczające i matujące * Nie zatyka porów (niekomedogenny) * Specjalnie dla skóry z wypryskami i skłonnością do trądziku * Zawiera kwas salicylowy, LHA, cynk i glicerynę * Bezalkoholowy (nie zawiera etanolu) * Hipoalergiczny Rezultat po użyciu * -51% poważnych niedoskonałości * -16% wyprysków * -57% efektów resztkowych Badanie kliniczne przeprowadzone na 52 kobietach po 4 tygodniach codziennego stosowania. Instrukcja użycia * Zwilż dłonie i spień żel w dłoniach. * Nałożyć żel na twarz i/lub ciało rano i/lub wieczorem i delikatnie wmasować. * Dokładnie spłukać wodą i osuszyć skórę.
La Roche Posay Effaclar Micro Exfoliating Cleansing Gel (400 ml) zapewnia niezawodne usuwanie cząsteczek brudu, makijażu i zanieczyszczeń przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej bariery ochronnej skóry. Formuła żelu zapewnia również nawilżenie i elastyczność skóry. Równowaga skóry zostaje zachowana. Żel oczyszczający jest odpowiedni dla skóry normalnej do codziennego stosowania rano i wieczorem.
EFFACLAR oczyszczający żel mikropeelingujący 400 ml
Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Cleansing Gel 400 ml - Temat: Oczyszczanie skóry
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 0.4 l
- Składniki
- Aqua / Woda / Laurylosiarczan sodu / Dekyloglukozyd / Gliceryna / Chlorek sodu / Coco-betaina / Kwas salicylowy / Peg-150 pentaerytrylu tetrastearynian / Peg-6 kaprylowe/kaprynowe glicerydy / Glukonian cynku / Wodorotlenek sodu / Kwas kapryloilosalicylowy / Tetrasodowa sól EDTA / Kwas cytrynowy / Mentol / Polyquaternium-47 / Glikol heksylenowy / Benzoesan sodu
- Producent
- La Roche-Posay
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787570828903337875708289
- Numer producenta
- G0026949512
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 0.4 l
- Składniki
- Aqua / Woda / Laurylosiarczan sodu / Dekyloglukozyd / Gliceryna / Chlorek sodu / Coco-betaina / Kwas salicylowy / Peg-150 pentaerytrylu tetrastearynian / Peg-6 kaprylowe/kaprynowe glicerydy / Glukonian cynku / Wodorotlenek sodu / Kwas kapryloilosalicylowy / Tetrasodowa sól EDTA / Kwas cytrynowy / Mentol / Polyquaternium-47 / Glikol heksylenowy / Benzoesan sodu
- Producent
- La Roche-Posay
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787570828903337875708289
- Numer producenta
- G0026949512
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
3 565,00 zł/1kg
178,25 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 375,67 zł/1l
131,27 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
3 452,00 zł/1kg
172,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
280,50 zł/1l
56,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,60 zł/100ml
92,64 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay Effaclar peelingowy żel Micro Peeling Gel 200 ml
58 500,00 zł/1kg
60,10 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 193,17 zł/1kg
71,59 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
162,00 zł/100ml
81,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche, Effaclar, Tonik zwężający pory, 200ml
80,08 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 032,90 zł/1kg
203,29 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

CeraVe Odbudowujące serum z retinolem, 30 ml
1 019,50 zł/1kg
81,56 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome, Krem myjący, 390 ml
93,08 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
245,92 zł/100ml
98,37 zł
Sprzedawca: MANADA

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Oczyszczająca woda micelarna LRP Effaclar
109,44 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
255,00 zł/1kg
58,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
504,43 zł/100ml
70,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szczotka dla zwierząt Szczotka dla kota Szczotka dla psa do długiej i krótkiej sierści, bez użycia rąk za pomocą jednego przycisku, usuwa zmatowiałą i splątaną sierść
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Philips 3000 series Żelazko parowe DST3010/30 z serii 3000, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 140 g/min, Fioletowy, Biały, 30 g/min
224,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

La Roche-Posay żel do twarzy A.Z. Gel-Creme 40 ml
147 929,99 zł/1kg
147,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Blumtal® prześcieradło 160x200 cm z mikrofibry - prześcieradło 160x200 z certyfikatem Oekotex w zestawie 2 sztuk - prześcieradło 160x200/prześcieradło 160x200 - prześcieradło - prześcieradło 160x200 cm - antracyt
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Lusterko do makijażu Lusterko do makijażu z oświetleniem LED Lusterko stołowe Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu z oświetleniem Lusterko do makijażu Hollywood Retoo
19,49 zł
Sprzedawca: Retoo

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,28 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
2 372,40 zł/1kg
118,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.

Rabat 3% od 2 szt.







La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Purete Thermale Oczyszczająca pianka przywracająca blask, 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
486,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
437,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
409,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
204,85 zł/100ml

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
147,92 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
311,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Medi-Peel - Peptide 9 Mela Stick - Sztyft ujednolicający i wygładzający koloryt skóry 10g
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Anua 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,99 zł
Sprzedawca: ISEI
386,60 zł/1l

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,45 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 370,00 zł/1kg

Mleczko oczyszczające - MILK CLEANSER 180ml
66,00 zł
Sprzedawca: JERICHO

Kiehl's Calendula Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy 500 ml
247,71 zł
-6,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
241,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders