4,7



Na podstawie 100 opinii
Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
146,10 zł
2 180,60 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 03m 49s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Gattina Black3 288,00 zł/1l
246,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estee Lauder - Azuree EDP 50ml8 330,40 zł/1l
416,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Aromatics in White, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Labdanum, Pieprz, Fiołek (liść), Kwiat pomarańczy, Paczula, Różowy, Ambra, Benzoina, Piżmo, Wanilia
6 076,00 zł/1l
303,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
2 849,20 zł/1l
142,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
2 450,60 zł/1l
122,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Beautiful Magnolia woda perfumowana spray 30 ml
9 628,33 zł/1l
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Happy Heart, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
1 175,20 zł/1l
117,52 zł
Sprzedawca: Tersorte

Estee Lauder Cinnabar woda perfumowana dla kobiet 50 ml
4 115,40 zł/1l
205,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 167,00 zł/1l
416,70 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

KENZO Jungle, Kobiety, 100 ml, Kardamon, Mandarynka, Mango, Goździk, Heliotrop, Licorice, Paczula, Wanilia, Ylang ylang, Spray
1 908,00 zł/1l
241,06 zł
-50,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
190,80 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Paloma Picasso Woda perfumowana, 100ml
1 312,80 zł/1l
131,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy - Organza EDP 100ml
1 889,80 zł/1l
273,30 zł
-84,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
188,98 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 67 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Lawenda, Różowy
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jaśmin, Konwalia, Przyprawy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Moss, Paczula, Wetiwer
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- Alcohol Denat. , Youth-Dew Edp Natural Spray (Parfum) , Water\Aqua\Eau , Benzyl Salicylate , Linalool , Geraniol , Hydroxycitronellal , Limonene , Eugenol , Coumarin , Cinnamyl Alcohol , Hexyl Cinnamal , Benzyl Alcohol , Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract , Citronellol , Benzyl Benzoate , Farnesol , Citral , Cinnamal , Amyl Cinnamal , Isoeugenol
Estee Lauder Youth Dew /to ponadczasowy zapach dla dojrzałych, lubiących wyróżniać się w towarzystwie kobiet. Bogata kompozycja skrywa w /sobie magię przypraw, soczystość owoców oraz delikatność kwiatów. Wyrafinowany i /intensywny aromat sprawdzi się podczas chłodnych dni. /Kompozycja powstała w 1953 roku i jej premiera miała istotny wpływ na dzieje perfumiarstwa. Youth Dew został uznany za nr 1 wśród najbardziej zmysłowych zapachów.
Nuta głowy: przyprawy, aldehydy, narcyz, lawenda, pomarańcza, brzoskwinia, bergamotka
Nuta serca: nuty przyprawowe, goździk (przyprawa), cynamon, róża, ylang-ylang, jaśmin, konwalia, liść czarnej porzeczki, orchidea
Nuta bazy: kadzidło, balsam tolu, paczula, balsam peruwiański, mech dębowy, bursztyn, wetyweria, wanilia, piżmo
jpg Estee Lauder Youth Dew 67ml edp Estée Lauder 027131017752
Estee Lauder Youth Dew to ciepły, zmysłowy zapach. Kompozycja powstała w 1953 roku i jej zaistnienie miało wpływ na dzieje perfumiarstwa. Youth Dew został uznany za nr 1 wśród najbardziej zmysłowych zapachów.
Nuty głowy: róża, żonkil i lawenda
Nuty serca: jaśmin i konwalia
Nuty bazy: paczula, wetiwer i piżmo
Perfumy damskie Youth Dew Estee Lauder EDP 65 mlPozwól
zaskoczyć się
wm perfum
om damskim Youth Dew EsteeLauder EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Estee Lauder!
- Płeć: kobiety
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: Youth Dew
Estee Lauder Youth Dew For Women Eau De Perfume Spray 65ml
Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Youth Dew Estee Lauder EDP i podkreśl swoją kobiecość, używając tych ekskluzywnych perfum damskich o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Estee Lauder!
- Płeć: Dama
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Youth Dew
- Typ zapachu: EDP
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Estee Lauder Europe
Estée Lauder Companies Inc., 73 Rue la Boétie, Paris, France, 75008
75008 - Paris
+33147716350
[email protected]
Estee Lauder, Youth Dew, Eau De Parfum, For Women, 67 ml
Woda perfumowana Youth Dew marki Estee Lauder została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 67 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Youth Dew marki Estee Lauder została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 67 ml.
Estée Lauder Youth Dew to woda perfumowana dla kobiet z rodziny orientalno-przyprawowej. Jest to jeden z zapachów o największej projekcji i intensywności na rynku. Po ponad pół wieku perfumy te nadal przyciągają wierne grono kobiet, które zakochały się w Youth Dew. Zapach inspirowany Ameryką, zmysłowy, otulający i niezwykle ciepły. Zapach ten został stworzony w 1953 roku przez perfumiarza Josephine Catapano. Połączył w nim zapierające dech w piersiach kwiaty z mocnymi drzewami i przyprawami, tworząc eliksir zmysłowości. Niepowtarzalny aromat o silnym charakterze i bardzo wyrazistej osobowości. Został stworzony dla energicznej i aktywnej kobiety o szalonym rytmie życia, która nie mogła stracić ani minuty dnia na retuszowanie swojego zapachu, to znaczy potrzebowała długotrwałego zapachu, od słońca do słońca, więc Youth Dew narodził się, aby spełnić pragnienie tego kobiecego sektora.
Esteé Lauder Youth-Dew Eau de Parfum Spray. Olejek do kąpieli Youth-Dew został wprowadzony na rynek w 1953 roku. Ten olejek do kąpieli został opisany jako jeden z najbardziej erotycznych zapachów wszechczasów. Ponad 60 lat później ta woda perfumowana nadal ma ponadczasowy i zmysłowy zapach, który przemawia do wielu kobiet. Nutami głowy są róża, żółty narcyz i lawenda. Nutami serca są jaśmin, konwalia i zioła. Nutami bazy są mech, korzenie wetywerii i paczula.
Estée Lauder Youth-Dew. Odpowiedni dla: Kobiety, Pojemność (ml): 67 ml, Rodzaj butelki: Butelka bez możliwości ponownego napełnienia
Estee Lauder, Youth Dew, woda perfumowana dla kobiet, 67 ml
Estee Lauder Youth Dew Edp Spray 0943 SWITZERLAND karton @ 40 butelek x 67 ml
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 67 ml
- Składniki
- Estée Lauder Youth Dew Woda perfumowana, 67 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 002713101775227131017752027131017752
- Numer producenta
- 0943010000
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 67 ml
- Składniki
- Estée Lauder Youth Dew Woda perfumowana, 67 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 002713101775227131017752027131017752
- Numer producenta
- 0943010000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Paloma Picasso Woda perfumowana, 100ml
1 312,80 zł/1l
131,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Estee Lauder Cinnabar woda perfumowana dla kobiet 50 ml
4 115,40 zł/1l
205,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 028,50 zł/1l
102,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Chastity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
903,90 zł/1l
90,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 325,50 zł/1l
132,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Aramis Woda toaletowa, 240 ml
1 083,29 zł/1l
259,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armani Emporio She EDP 100ml
2 000,60 zł/1l
200,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
2 450,60 zł/1l
122,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
1 141,75 zł/1l
228,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
2 849,20 zł/1l
142,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Estée Lauder Beautiful Magnolia woda perfumowana spray 30 ml
9 628,33 zł/1l
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetne perfumy, których używam codziennie od 50 lat
Zawartość 0,067 l
Wszystko poszło naprawdę dobrze. Dostawa bardzo szybka, opakowanie idealne, zapach świetny. Te perfumy są moim codziennym towarzyszem od dziesięcioleci. Nie czuję się kompletny bez tego zapachu.
Oceniono dnia 29 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kupowanie perfum bez obaw
Zawartość 0,05 l
Alliage kupuję od lat 70-tych. Dla mnie to wymarzony zapach, bez którego nie chciałabym się obyć. Ma charakter i nie jest przytłaczający. Cudownie ekscytująca świeżość.
Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy Estee Lauder
Zawartość 0,067 l
Znam je od młodości, nie używałam od lat, a teraz zamówiłam ponownie. Zapach jest po prostu oszałamiający, bardzo orientalny i bardzo dominujący
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szczęśliwe odkrycie
Zawartość 0,067 l
przypomina Miss Balmain, której niestety już nie ma, długotrwały, cudowny, tajemniczy zrobiłam już zapas
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,067 l
Witam Mam ten zapach już bardzo wiele lat temu i przez przypadek odkryłem go na nowo Dziękuję
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Estee Lauder Youth Dew
Zawartość 0,067 l
Wspaniały ciepły, pudrowy, orientalny zapach. Uwielbiam go i jest częścią mojego standardowego asortymentu. Uczciwa cena
Oceniono dnia 2 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,067 l
Bardzo stary zapach, który nadal jest świetny i bardzo różni się od nowych, ponieważ nie pachnie tak przenikliwie słodko
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach nie jest przytłaczający i po jednym spryskaniu utrzymuje się przez cały dzień.
Zawartość 0,067 l
Używam go od 35 lat i często podchodzą do mnie nieznajomi.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE