4,5



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Pojemność:
4.5 l- 1.8 l
- 4.5 l
Czajniczek MONI pomarańczowy 4,5 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,12 zł-4%
4,47 zł / 1l
+ 34,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona7,48 zł/1l
33,68 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 2,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona13,82 zł/1l
34,55 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Konewka do kwiatów FASHION, kolor: miętowy zielony34,80 zł/1l
48,72 zł
Sprzedawca: Nordaqua

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek MONI szałwia 1,8 l17,53 zł/1l
31,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Bradas KTK05
6,13 zł/1l
30,65 zł
Sprzedawca: Preis-Zone

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

konewka ogrodowa RAIN 2l zielona
24,09 zł
Sprzedawca: VISO

konewka 4,5l PH OR ze zraszaczem
28,97 zł
Sprzedawca: VISO

Plastikowy czajniczek w kolorze różowym 1l
25,74 zł/1l
25,74 zł
Sprzedawca: Eoshop

Konewka wiosenna hr. zielona pojemność 4,5 l
4,91 zł/1l
22,09 zł
Sprzedawca: VISO

Prosperplast konewka z rozpylaczem zielona 5 litrów konewka do kwiatów Konewka ogrodowa
30,27 zł
Sprzedawca: VISO

Esschert Design W2023, 1,6 l, Cynk, Cynk
49,15 zł/1l
78,64 zł
Sprzedawca: Cactula

orthex4010529 konewka orthex, 10,0 litrów, czarna
10,62 zł/1l
106,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

IKZ05-623U KONEWKA OGRODOWA DO PODLEWANIA KWIATÓW warzyw 5L SITKO UNIWERSALNA SZAŁWIA
4,62 zł/1l
23,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Konewka ogrodowa do podlewania roślin Koni 1,8 litra
7,38 zł/1l
13,29 zł
Sprzedawca: Toolandia

Plastikowy czajniczek SPRING z różą pomarańczowy 2,5l
24,57 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka 5 L ŻÓŁTA plastikowa z wylewką ogród kwiaty nowoczesna konewka prysznic
26,80 zł/1l
134,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kielich Spring 14L
1,43 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Długość: 150 mm
- Szerokość: 500 mm
- Wysokość: 300 mm
- Zawiera głowicę prysznicową: Tak
- Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- Kolor: pomarańczowy
- Pojemność: 4,5 litra
Konewka
- z konewką
- Pojemność: 4,5 litra
- Materiał: tworzywo sztuczne
Czajnik w dwóch wariantach. Idealny do domu i ogrodu. Posiada wyjmowane sitko do regulacji przepływu wody. Długość 35 cm Szerokość 11 cm Wysokość 22,5 cm Pojemność 1,8 l Waga 124 g Wariant 1,8 l Kolor Pomarańczowy Materiał Tworzywo sztuczne Długość 50 cm Szerokość 15 cm Wysokość 30 cm Pojemność 4,5 l Waga 258 g Wariant 4,5 l Kolor Pomarańczowy Materiał Tworzywo sztuczne
Długość: 50 cm Szerokość: 15 cm Wysokość: 30 cm Kolor: Pomarańczowy Materiał: tworzywo sztuczne
- Waga
- 0.29 kg
- Zawartość
- 4.5 l
- Pojemność
- 4.5 l
- Model
- IKON2-R200
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Pomarańczowy
- EAN
- 5905197491981
- Numer producenta
- 10251898-0-0
- Producent
- Waga
- 0.29 kg
- Zawartość
- 4.5 l
- Pojemność
- 4.5 l
- Model
- IKON2-R200
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Pomarańczowy
- EAN
- 5905197491981
- Numer producenta
- 10251898-0-0
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Konewka do kwiatów Plastikowa konewka ogrodowa 4,5L IKON5 Sage
4,43 zł/1l
19,95 zł
Sprzedawca: Toolandia

Czajniczek MONI pomarańczowy 1,8 l
7,89 zł/1l
14,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,21 zł
Sprzedawca: Eoshop

Denver TCL-212BT GREY, 1,19 kg, Czarny, Szary, Przenośny odtwarzacz CD
199,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Tesa Klebeband 50mm/66 Meter (Transparent) (64014 (Transparent))
0,11 zł/1m
6,97 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

SONGMICS Ławka 110 cm z miejscem do przechowywania, składane siedzisko, podnóżek, jasnoszary
240,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

EDA 022180 BL CX4 EDA Konewka FUCHSIA, 1,5 litra, przezroczysta-niebieska
1 233,40 zł/1l
123,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Sk?adany kosz zakupowy Bremermann - 25 litrów w kolorze czarnym, torba zakupowa z aluminiow? ram? i mi?kkimi uchwytami do przenoszenia
112,84 zł
Sprzedawca: eluno24

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,60 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Konewka z rozpylaczem SPRING 3 litry, do podlewania, plastikowa
9,33 zł/1l
27,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lindt Father Christmas pusta figurka z czekolady z mleka alpejskiego 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka do podlewania kwiatów Plastikowa konewka ogrodowa 4,5L IKON5 Antracyt
4,47 zł/1l
21,17 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,12 zł
Sprzedawca: Eoshop

konewka 4,5l PH OR ze zraszaczem
28,97 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa do podlewania roślin Koni 1,8 litra
7,38 zł/1l
13,29 zł
Sprzedawca: Toolandia

Konewka wiosenna hr. zielona pojemność 4,5 l
4,91 zł/1l
22,09 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

konewka ogrodowa RAIN 2l zielona
24,09 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka w stylu vintage o pojemności 2 litrów - różne -
84,23 zł/1l
175,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
3,25 zł/1l
32,50 zł
Sprzedawca: VISO

orthex4010529 konewka orthex, 10,0 litrów, czarna
10,62 zł/1l
106,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prosperplast konewka z rozpylaczem zielona 5 litrów konewka do kwiatów Konewka ogrodowa
30,27 zł
Sprzedawca: VISO

Bradas KTK05
6,13 zł/1l
30,65 zł
Sprzedawca: Preis-Zone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
13%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
17 sztuk na karnawał
Pojemność 4,5 l
Wszystko poszło świetnie
Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Konewka
Pojemność 4,5 l
Dobra jakość. Kolor jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 4,5 l
Oceniono dnia 18 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 4,5 l
Oceniono dnia 18 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 1,8 l
Oceniono dnia 11 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 4,5 l
Oceniono dnia 22 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 4,5 l
Oceniono dnia 23 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 1,8 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
133,10 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
11,09 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
128,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,88 zł/1l

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
98,98 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,37 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
93,32 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
6,22 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
86,40 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
19,20 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,02 zł/1l

Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,91 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl

GELI Gießkanne 5l blau



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,83 zł/1l

Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,37 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
37,43 zł/1l

Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l

Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,12 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
5,01 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,10 zł/1l

Ładowarka bezprzewodowa Qi + Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu
189,89 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Karta sieciowa PCIe do komputera PC WiFi 7 Bluetooth 5.4 z Intel BE200
199,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U