5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Vivian Gray - Wild Flowers Eau de Parfum 10ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,00 zł
2 100,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray10 834,80 zł/1l
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Eau De Parfum Herrenparfum Urban 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
VERSET Eau De Parfum Herrenparfüm Together 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Bois 1920 Durocaffe' Ekstrakt perfum, 50 ml10 805,60 zł/1l
540,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Qismet Black 100ml Ayat Perfumes Eau de Parfum - Herren
1 055,80 zł/1l
105,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Histoires de Parfums Spray 1740 Eau de Parfum
5 601,67 zł/1l
336,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clean, Whipped Cherry, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
3 941,00 zł/1l
197,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lolita Lempicka, Mon, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 372,60 zł/1l
168,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sisley Soir de Lune, Woda perfumowana, 30ml
15 256,33 zł/1l
457,69 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Histoires de Parfums Spray 1969 Eau de Parfum
7 400,00 zł/1l
444,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Uèrmì Eau de Parfum OR?AMASK Eau de Parfum
8 281,80 zł/1l
828,18 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Scalpers Her y The Wild Flower Edp Spray 100ml
2 495,00 zł/1l
249,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rua29, Ipazia Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 698,00 zł/1l
169,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Parfums de Marly Eau de Parfum Akaster Eau de Parfum
15 814,16 zł/1l
2 285,07 zł
-308,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 976,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Cerruti - 1881 Reve de Roses EDP 100ml
3 720,00 zł/1l
372,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Francesca Bianchi Under My Skin Extrait de Parfum 30 ml UNISEX
11 123,33 zł/1l
333,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Orientica Wild Neroli EDP 85 ml M
2 499,53 zł/1l
212,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Molinard, Jasmin, Eau De Parfum, For Women, 1 ml
10 100,00 zł/1l
10,10 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Chloe L'Eau de Parfum Intense 10ml
13 848,00 zł/1l
138,48 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VIVIAN GRAY oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała, które charakteryzują się ekskluzywnymi opakowaniami i nietuzinkowym designem. Subtelne zapachy i nowoczesne formuły dostosowane do potrzeb skóry wrażliwej to oczywiście również powód popularności naszego asortymentu. Vivian Gray to najlepsze materiały i ponadczasowa elegancja.
Dozownik mydła, żel pod prysznic lub balsam do ciała o wyrafinowanym wyglądzie. Luksusowe butelki są nie tylko wzbogaceniem każdej łazienki, ale także doskonałym prezentem. Wysokiej jakości tekstury i wykwintne zapachy obiecują cenną pielęgnację na każdy dzień.
Wanilia, paczula, szlachetne nuty drzewne i dzikie kwiaty spotykają się z delikatną kwiatową nutą piwonii i nadają temu zapachowi nieodparte zmysłowe ciepło.
- Seria: Wild Flowers Luxury
- Zakończenie: woda perfumowana
- Zawartość: 10 ml
- Zapach: wanilia, paczula, szlachetne nuty drzewne, dzikie kwiaty, piwonia
- Wanilia, paczula, szlachetne nuty drzewne i dzikie kwiaty spotykają się z delikatną kwiatową nutą piwonii i nadają temu zapachowi nieodparte zmysłowe ciepło.
SKŁADNIKI: ALCOHOL DENAT, AQUA (WODA), PARFUM (ZAPACH), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CINNAMYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL CINNAMATE, CITRAL, CI 42090 (D&C Blue No. 4), CI 17200 (D&C Red No. 33).
Delikatny aromat piwonii, wanilii i paczuli w połączeniu z rzadkimi i dzikimi kwiatami nadaje temu produktowi magiczny, zmysłowy charakter.
Vivian Gray - Wild Flowers Eau de Parfum 10ml Cosmetics. For women.
- Wymiary
- 10 ml
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- Skład: Alkohol denat., woda (Aqua), zapach (Parfum), etyloheksyl metoksycynamat, dietyloamino hydroksybenzoil heksyl benzoesan, butyloksydibenzoilometan, etyloheksyl salicylowy, limonene, linalol, hydroksycytronelal, cytronellol, geraniol, cytral, benzylobenzoesan. "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4250120710778
- Numer producenta
- VVG1077
- Wymiary
- 10 ml
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- Skład: Alkohol denat., woda (Aqua), zapach (Parfum), etyloheksyl metoksycynamat, dietyloamino hydroksybenzoil heksyl benzoesan, butyloksydibenzoilometan, etyloheksyl salicylowy, limonene, linalol, hydroksycytronelal, cytronellol, geraniol, cytral, benzylobenzoesan. "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4250120710778
- Numer producenta
- VVG1077
Pasuje również do tego

Woda toaletowa Love Bomb (woda toaletowa) 10 ml
2 100,00 zł/1l
21,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Woda toaletowa Vanille & Patchouli (woda toaletowa), 10 ml
2 500,00 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Brązowy Koc Ciepły Gruby Miękki Narzuta Pled Na Łóżko Kanapę 160X200 Liv
109,97 zł
Sprzedawca: Spod-Igly

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
151,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Vivian Gray - Aroma Selection Lotus & Rose Body Lotion 500ml
75,82 zł/1l
37,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Vivian Gray, Naturals, Orange Blossom, Hydrating, Hand Cream, 30 ml
56,40 zł/100ml
16,92 zł
Sprzedawca: VISO

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Kanapa Platan Sofa Jaś 01 rozkładana z funkcją spania odcienie szarości
899,00 zł
Sprzedawca: PlatanSofa

VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
326,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Vivian Gray, Naturals, Green Tea, Hydrating, Hand Cream, 30 ml
76,73 zł/100ml
23,02 zł
Sprzedawca: VISO

HOME DELUXE - Łóżko LED ASTRO - Biały, 90 x 200 cm - W komplecie stelaż I Łóżko tapicerowane Designerskie łóżko z oświetleniem
562,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ergonomiczne materace 140x200 zapewniające spokojny sen – wygodny materac z pianki komfortowej
399,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Parawan balkonowy T811, parawan z żywopłotu bukowego parawan wiatrochronny do ogrodzenia patio ~ 300x100cm światło
84,33 zł/1m
253,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Hama Fit Watch 5910, Opaska do monitorowania aktywności, 3,3 cm (1.3"), LCD, Wodoodporny, IP68
681,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, różowy
174,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

VASAGLE Komoda z półkami i szufladą, 70 x 30 x 80 cm
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

Oświetlenie świąteczne 40 LED w kolorze ciepłej bieli na srebrnym drucie 195 cm
12,43 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l