5,0



Na podstawie 1 opinii
Vivian Gray, Naturals, Green Tea, Cleansing, Liquid Soap, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,37 zł
109,48 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE320,68 zł/1l
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT302,84 zł/1l
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Delikatny żel pod prysznic NEROLI JASMINE338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Vivian Gray - Wonderful White Valley Liquid Soap - Tekuté mýdlo 500ml
41,26 zł/1kg
41,26 zł
Sprzedawca: VISO

Żel do kąpieli SOAP FREE EMULSION z oliwą z oliwek 2 x 750ml
93,32 zł/1l
139,98 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Mydło do rąk Marcel's Green Soap 0% – 250 ml
95,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Luxury Black mit Aktivkohle Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
110,02 zł/1l
57,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Mario Badescu, A.H.A. Botanical, Refreshes & Hydrates, Liquid Soap, 236 ml
120,84 zł/1kg
60,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mydło do rąk Marcel's Green Soap o zapachu lawendy i rozmarynu (250 ml)
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kappus Curd Soap Lemon (150g)
219,20 zł/1kg
32,88 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
134,54 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Seife mit Karitébutter - Vanilla 100g
134,10 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

MARCEL'S GREEN SOAP Handseife Lavender & Rosemarin 500ml x 6 Multipack
354,20 zł
-55,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
298,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

KORRES Sea Lavender Butter Soap 150gr
265,26 zł/1kg
50,40 zł
Sprzedawca: EasoMagno

MARCEL'S GREEN SOAP Handseife Sandalwood & Cardamom 500ml x 6 Multipack
341,39 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
290,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Nesti Dante Cypress Odświeżający żel pod prysznic, 300ml
114,70 zł/1l
37,33 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,41 zł
Sprzedawca: MANADA

Dial, Antibacterial, Pomegranate & Tangerine, Liquid Soap, For Hands, 221 ml
90,50 zł/1l
20,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Kneipp Soap Lemon Łagodne mydło pielęgnacyjne z pompką 250ml
305,40 zł/1kg
15,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VIVIAN GRAY oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała, charakteryzujących się ekskluzywnymi opakowaniami i nietuzinkowym designem. Subtelne zapachy i nowoczesne formuły dostosowane do potrzeb skóry wrażliwej to oczywiście również powód popularności naszego asortymentu. Vivian Gray to najlepsze materiały i ponadczasowa elegancja.
Dozowniki mydła, żelu pod prysznic lub balsamu do ciała o wyrafinowanym wyglądzie. Luksusowe butelki nie tylko wzbogacą każdą łazienkę, ale także będą doskonałym prezentem. Wysokiej jakości tekstury i wykwintne zapachy obiecują cenną pielęgnację na każdy dzień.
Świeży zapach na bazie zielonej herbaty. Czysty relaks.
- Seria: Naturals
- Wersja: Kremowe mydło
- Pojemność: 250 ml
- Zapach: Zielona herbata
- Świeży zapach na bazie zielonej herbaty. Czysty relaks.
SKŁADNIKI: AQUA (WODA), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (ZAPACH), BENZOPHENONE-3, BENZOESAN SODU, KWAS CYTRYNOWY, TETRASODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-7, GERANIOL, CYTRAL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONEN, CYTRONELOL, CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 42090 (D&C Blue No. 4).
Kremowe mydło w płynie o zapachu zielonej herbaty delikatnie myje skórę, zapobiega jej wysuszeniu i pozostawia ją przyjemnie miękką.
Vivian Gray, Naturals, Green Tea, Cleansing, Liquid Soap, 250 ml
Kremowe mydło w płynie o zapachu zielonej herbaty delikatnie myje skórę, zapobiega wysuszaniu i sprawia, że staje się przyjemnie miękka.Właściwości:kremowe mydło o zapachu zielonej herbaty,pielęgnuje skórę,delikatnie myje skórę,zapobiega wysuszaniu,praktyczne opakowanie z dozownikiem.StosowanieNałożyć na mokrą skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać.UwagaWyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast dokładnie spłukać wodą.
- Waga
- 298 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- EAN
- 4250120713106
- Numer producenta
- VVG1310
- Waga
- 298 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- EAN
- 4250120713106
- Numer producenta
- VVG1310
Pasuje również do tego

PRIJA Mydło w płynie z żeń-szeniem 6 × 380 ml – wegańskie, do codziennego stosowania
1 187,92 zł/1l
451,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)
1 307,54 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, mydło oczyszczające w płynie, do ciała i rąk, 300 ml
382,77 zł/1l
114,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Dettol, Original, mydło w kostce, 2x 100g
914 600,02 zł/1kg
96,50 zł
-5,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Würth Handreiniger 4L
53,78 zł/1l
215,10 zł
Sprzedawca: HausDerGeschenke

Tork 420701, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
85,09 zł/1l
85,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

VEVOR Zestaw do robienia mydła 1301 ml, silikonowy zestaw do robienia mydła, zestaw do robienia mydła DIY, prostokątna silikonowa forma do mydła z bambusowym pudełkiem 278 x 142 x 93 mm
64,56 zł/1l
86,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
122,08 zł/1kg
183,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mydło w piance dla dzieci - Calendula kanister 10l
19,63 zł/1l
196,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Yardley English Lavender Seife 3x 100g
646,50 zł/1kg
193,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zestaw do robienia mydła SucceBuy, bambusowe pudełko do cięcia, pudełko wewnętrzne z silikonową formą, proste i faliste narzędzia do cięcia ze stali nierdzewnej, 100 torebek, 105 naklejek - akcesoria do majsterkowania dla dorosłych
58,04 zł/1l
75,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Mus oczyszczający, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Oczyszczenie, Nawilżający, Orzeźwiający, Butelka, Paraben
409,00 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
83,17 zł/1l
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest

Palmolive 8718951257719, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, 250 ml, 1 szt.
56,24 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mydło w kostce Lux Velvet Touch delikatnie pachnące jaśminem i odżywcze z olejkiem migdałowym 80g
15,50 zł/1kg
1,75 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

12 x Lux Soft Touch do delikatnie pachnących mydeł z różą francuską i olejkiem migdałowym 80 g ..
19,38 zł/1l
1,75 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Masło shea 200g - Natur Planet
15,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mydło do prania Chante Clair Marsiglia 250 g
39,48 zł/1l
9,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło do rąk Dalli curd 9 kostek
58,82 zł/1kg
66,17 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

Mydło z masłem shea - Verveine|verbena 100g
108,20 zł/1kg
16,95 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Faith In Nature, płyn do mycia rąk o zapachu pitahaya, oczyszczający i rewitalizujący, 400 ml
83,52 zł/1l
33,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

HYGOSTAR mini mydło do rąk średnica: 40 mm białe 50 sztuk
3 131,25 zł/1l
125,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
845,00 zł/1l
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Palmolive Mydło w piance Malina 250ml
56,24 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh - Ekskluzywne pielgnacyjne mydo do rk 100 gr Regina Roses
203,70 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Tesori d'Oriente Mydło Mirra 125 g
70,40 zł/1l
8,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mattes, Szare mydło, 175g
27,53 zł/1kg
4,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry, przyjemny produkt
Bardzo ładnie pachnie i pozostawia skórę bardzo miękką przy oszczędnym stosowaniu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Niebieskie Wesele
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
224,75 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Różowe Róże i Goździki
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
179,80 zł/1l

Pomarańczowy Bukiet Mydlany w Pudełku
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
299,67 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l