5,0



Na podstawie 6 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Vichy Mineral 89 Oczy odbudowujący krem wzmacniający 15ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
82,57 zł
1 032,13 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Vichy Mineral 89, Booster wzmacniająco-nawilżające serum z kwasem hialuronowym, 75ml1 404,90 zł/1kg
140,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Przeciw starzeniu, 75 ml439,99 zł/100ml
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Więcej informacji o reklamie
Vichy, Liftactiv Supreme H.A, Krem SPF 30, 50ml2 541,83 zł/1kg
152,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions, Serum regenerujące, 30 ml
3 142,75 zł/1kg
125,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
659,87 zł/100ml
197,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Mineral 89, Bezzapachowy krem nawilżająco-odbudowujący 72h, 50ml
1 524,14 zł/1kg
106,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy, Liftactiv Supreme H.A Epidermic Filler, Serum, 30ml
4 671,25 zł/1kg
186,85 zł
Sprzedawca: Tersorte

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
435,60 zł/100ml
217,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy na dzień do skóry normal i mieszanej 50ml
749,22 zł/1kg
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
941,31 zł/1kg
164,73 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 345,40 zł/1kg
234,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Liftactiv Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej, 50 ml
1 436,60 zł/1kg
143,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 643,40 zł/1kg
164,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Neutrogena Retinol Boost Krem pod oczy, 15ml
468,93 zł/100ml
70,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vichy Neovadiol Rose Platinum różany krem wzmacniająco-rewitalizujący 50ml
314,52 zł/100ml
157,26 zł
Sprzedawca: MANADA

Nivea Hyaluron Cellular Filler + Ujędrnienie przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, 15ml
239,93 zł/100ml
35,99 zł
Sprzedawca: Metler

Estée Lauder Ujędrniający rozświetlający krem pod oczy, 15ml
1 569,27 zł/100ml
235,39 zł
Sprzedawca: VISO

Krem restrukturyzujący i przeciwzmarszczkowy pod oczy HYDROTENSEUR
1 166,67 zł/100ml
175,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

La Roche-Posay Redermic R Krem pod oczy 15 ml
2 981,00 zł/1kg
119,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Unikalna formuła łączy 89% wody termalnej Vichy z kwasem hialuronowym naturalnego pochodzenia, kofeiną o właściwościach obkurczających i drenujących oraz adenozyną i dermochlorellą.
Minéral 89 Oczy to dzienna dawka wzmocnienia dla skóry wokół oczu, która „obudzi” Twoje spojrzenie.
Minéral 89 Oczy nawilża, wygładza i redukuje cienie pod oczami.
- NAWILŻA DELIKATNĄ, „ZMĘCZONĄ” SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU
- WZMACNIA BARIERĘ OCHRONNĄ SKÓRY
- WYGŁADZA NIERÓWNOŚCI I DROBNE LINIE
- WIDOCZNIE ZMNIEJSZA CIENIE POD OCZAMI
Skuteczność
Dzienna dawka wzmocnienia dla skóry wokół oczu. Formuła łączy 89% wody termalnej Vichy nasyconej 15 minerałami z kwasem hialuronowym i kofeiną o właściwościach obkurczających wzmocni delikatną, „zmęczoną” skórę wokół oczu i „obudzi” Twoje spojrzenie.
Sposób użycia:
Minéral 89 Oczy stosuj dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Można stosować po nałożeniu boostera Minéral 89 i przed użyciem podkładu lub korektora. Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.
Krem pod oczy Vichy Mineral 89 15 ml
Krem pod oczy Vichy Mineral 89 to innowacyjna formuła, która intensywnie nawilża skórę wokół oczu, redukuje cienie i opuchliznę oraz wygładza drobne zmarszczki. Zawierający kwas hialuronowy, kofeinę oraz wodę termalną Vichy, krem skutecznie rewitalizuje i rozjaśnia spojrzenie. Dzięki lekkiej, żelowej konsystencji idealnie nadaje się pod makijaż, nie obciążając delikatnej skóry wokół oczu.
Kluczowe cechy
- Intensywne nawilżenie: Kwas hialuronowy długotrwale nawilża skórę pod oczami.
- Redukcja cieni i opuchlizny: Kofeina działa pobudzająco, pomagając zredukować widoczność cieni i obrzęków.
- Ochrona i regeneracja: Woda termalna Vichy wzmacnia i odżywia skórę, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi.
- Lekka konsystencja: Żelowa formuła szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy.
Korzyści
- Odżywienie i ochrona: Woda termalna i kwas hialuronowy regenerują i wzmacniają delikatną skórę wokół oczu.
- Promienne spojrzenie: Zmniejszenie widoczności cieni i obrzęków nadaje świeżości i blasku.
- Wygładzenie zmarszczek: Formuła pomaga redukować drobne linie, przywracając skórze elastyczność.
- Bez obciążenia skóry: Lekka konsystencja sprawia, że krem idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż.
Specjalne właściwości
- Woda termalna Vichy: Bogata w minerały, odżywia i wspiera barierę ochronną skóry.
- Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: Zatrzymuje wilgoć, skutecznie nawilżając skórę.
- Kofeina: Znana ze swoich właściwości pobudzających, wspomaga mikrokrążenie, zmniejszając cienie i opuchliznę.
- Beztłuszczowa formuła: Idealna dla wszystkich rodzajów skóry, bez ryzyka zatykania porów.
Zalecenia
Stosuj krem rano i wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu. Delikatnie wklep niewielką ilość produktu opuszkami palców, unikając bezpośredniej aplikacji na linii rzęs. Dla pełnego efektu nawilżenia i wygładzenia stosuj krem przez co najmniej 28 dni. Produkt jest również idealny jako baza pod makijaż.
Działanie
Vichy Mineral 89 działa kompleksowo: nawilża skórę przez 24 godziny, redukuje widoczność drobnych zmarszczek i pomaga zmniejszyć cienie pod oczami. Regularne stosowanie rozjaśnia i rewitalizuje spojrzenie, przywracając mu świeżość.
Efekty
- Widocznie zredukowane cienie i opuchlizna: Spojrzenie nabiera blasku i świeżości.
- Wygładzona, nawilżona skóra: Skóra wokół oczu staje się elastyczna i jędrna.
- Zmniejszona widoczność zmarszczek: Delikatne linie są mniej widoczne, a skóra bardziej napięta.
- Trwałe nawilżenie: Nawodniona skóra zachowuje uczucie komfortu przez cały dzień, bez podrażnień i obciążenia.
Kuracja konturująca pod oczy Vichy Mineral 89 Moisturising Luminizer (15 ml)
- Pojemność: 15 ml
- Rodzaj: Kosmetyk
- Właściwości:
- Nawilżające
- Rozświetlacz
Eye Contour Treatment Vichy Mineral 89 Moisturising Luminizer (15 ml) to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o wymagających osobach, które dbają o swój wygląd i poszukują najlepszych kosmetyków podkreślających ich urodę. Jeśli jesteś jedną z nich, w 100% oryginalne produkty Vichy są stworzone właśnie dla Ciebie.
Krem pod oczy to idealne rozwiązanie dla delikatnej skóry wokół oczu. Codzienna dawka siły dla okolic oczu.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla skóry wrażliwej
- Roztwór do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Oddział VICHY, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 14360937
Rewitalizuje i wzmacnia kontury oczu. Wygładza skórę. Zmniejsza widoczność cieni i worków pod oczami. Nakładać Mineral 89 na oczy rano i wieczorem.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Vichy o objętości 15 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Minimalistyczna formuła, zredukowana do 12 składników, bezzapachowa i nawilżająca wrażliwe okolice oczu. Dzięki połączeniu naturalnego kwasu hialuronowego, czystej kofeiny i 89% zmineralizowanej wody termalnej, Minéral 89 Eyes zapewnia trwały blask, jednocześnie wzmacniając funkcję bariery skórnej wrażliwych okolic oczu. Dodatkowo kuracja pod oczy z kwasem hialuronowym wygładza drobne linie i zmarszczki oraz redukuje cienie i worki pod oczami? To sprawia, że ogólny wygląd jest łatwiejszy.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Vichy jest klasyfikowany jako serum do okolic oczu i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 15 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Rewitalizuje i wzmacnia kontur oka. Sprawia, że skóra staje się gładsza. Widocznie redukuje cienie i opuchliznę. Stosowanie: Nakładać Minéral 89 na oczy rano i wieczorem.
Wzmacniający żel pod oczy, rewitalizujący wzmacniacz Vichy Mineral 89 Eyes Repairing Eye Fortifier
Vichy Mineral 89 Wzmacniający żel pod oczy, rewitalizujący FRANKREICH Kartonik @ 1 Stueck x 15 ml
Vichy Mineral 89 15 ml
Vichy Mineral 89 Eyes 15 ml - Prezentacja: Płyn - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- Vichy Mineral 89 Oczy odbudowujący krem wzmacniający 15ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787559676303337875596763
- Numer producenta
- 14360937
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- Vichy Mineral 89 Oczy odbudowujący krem wzmacniający 15ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787559676303337875596763
- Numer producenta
- 14360937
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

Vichy - Minéral 89 Skin Serum 50ml
2 113,33 zł/1kg
126,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy Mineral 89, Booster wzmacniająco-nawilżające serum z kwasem hialuronowym, 75ml
1 404,90 zł/1kg
140,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający o bogatej konsystencji 50ml
1 729,33 zł/1kg
103,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Aqualia Thermal Moisturizer Lekki krem nawilżający 50 ml
3 796,83 zł/1kg
227,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions, Serum regenerujące, 30 ml
3 142,75 zł/1kg
125,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

szczotko - suszarka do stylizacji włosów 11742
104,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Normaderm Peeling-maska Oczyszczenie 3w1, 125 ml
64,79 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Mineral 89 Rich Bogaty krem nawilżająco-odbudowujący 100h, 50 ml
1 180,10 zł/1kg
118,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
![Zdjęcie produktu dla Zestaw opasek fitness | 5 opasek oporowych do treningu siłowego | lateksowe opaski treningowe | opaski do podciągania [wielokolorowe] - elastyczne opaski do pilatesu, crossfitu, jogi | opaski oporowe](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/59ceab04188feb269e5bddb31366c7e3.webp)
Zestaw opasek fitness | 5 opasek oporowych do treningu siłowego | lateksowe opaski treningowe | opaski do podciągania [wielokolorowe] - elastyczne opaski do pilatesu, crossfitu, jogi | opaski oporowe
60,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bayli-Online

Vichy, Neovadiol Peri-Menopause Krem na dzień skóra sucha, 50 ml
16 065,00 zł/100ml
160,65 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Minéral 89 serum termalne Hyaluron Booster 30 ml
212,00 zł/100ml
63,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vichy Minéral 89 Nawilżający krem regenerujący na noc 50 ml
104 140,00 zł/1kg
104,14 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Mineral 89, Bezzapachowy krem nawilżająco-odbudowujący 72h, 50ml
1 524,14 zł/1kg
106,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
115,38 zł/100ml
61,45 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,00 zł
Sprzedawca: Bugelo

Vichy Normaderm Phytosolution Żel głęboko oczyszczający, 200 ml
72,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
941,31 zł/1kg
164,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Neovadiol Peri-Menopause Ujędrniający krem na noc przywracający gęstość, 50 ml
1 607,80 zł/1kg
160,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Purete Thermale 3w1 – Delikatny płyn do mycia twarzy i oczu, przeznaczony dla skóry wrażliwej
91,06 zł
Sprzedawca: somnia24

SVR Sebiaclear Serum Oczyszczające serum przeciw niedoskonałościom, 30 ml
388,30 zł/100ml
116,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

CeraVe - (Hydrating Cleanser) Emulsja oczyszczająca (Hydrating Cleanser) 88 ml 1000ml
109,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml
81,73 zł
Sprzedawca: MANADA

Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75ml
176,00 zł/100ml
132,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Termowentylator Brandson 2000W, ceramiczny termowentylator z pilotem, energooszczędny i cichy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed przewróceniem, oscylacja 35°, biały/czarny
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Vichy Liftactiv liftingové sérum Collagen Specialist 16 Serum wiążące 30 ml
6 343,67 zł/1l
190,31 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Sante Naturkosmetik Glanz Shampoo Bio-birkenblatt & Pflanzliches Protein, 950 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Ciemne włosy, Włosy normalne, Świecący
95,98 zł/1l
91,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry
Uwielbiam ten krem pod oczy
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
508,98 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,37 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
999,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 660,80 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
888,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 777,68 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml