Waga:

7 kg
  • 3 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 4 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 7 kg
  • 15 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 20 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 40 kg
    Pokaż dostępne warianty

Zawartość:

5 l
  • 2 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 3 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 5 l
  • 10 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 15 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 30 l
    Pokaż dostępne warianty

Grunt na płytki ceramiczne 7KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

66,66 zł

13,33 zł / 1l

+ 17,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 7 – pt. 9 października
Łap promocję, póki trwa!
Preparaty gruntujące i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
109,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
21,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
21,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
8,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
163,75 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17 + Wałek Malarski 10cm
Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17 + Wałek Malarski 10cm
34,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,40 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla UZIN PE 630 2-K 16 kg 2-składnikowy preparat gruntujący art. 36612
UZIN PE 630 2-K 16 kg 2-składnikowy preparat gruntujący art. 36612
82,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 325,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06 + Wałek Malarski 25cm
Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06 + Wałek Malarski 25cm
9,04 zł/1l
180,75 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
6,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
169,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
6,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
167,12 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt kwarcowy biały 40KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07 + Wałek Malarski 25cm
Grunt kwarcowy biały 40KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07 + Wałek Malarski 25cm
11,12 zł/1l
333,62 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
7,77 zł/1l
155,44 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 10L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 10L
3,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,18 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt krzemianujący głęboko penetrujący HALBAU TIEFENGRUND EXTREME G02 - 5L
Grunt krzemianujący głęboko penetrujący HALBAU TIEFENGRUND EXTREME G02 - 5L
6,28 zł/1l
31,40 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
6,26 zł/1l
125,20 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Akrylowy Level+ ACRYLGRUND L+02 - 5L
Grunt Akrylowy Level+ ACRYLGRUND L+02 - 5L
3,78 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,89 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Głębokopenetrujący 4L Profesjonalny podkład Środek gruntujący Szybkoschnący Level+03
Grunt Głębokopenetrujący 4L Profesjonalny podkład Środek gruntujący Szybkoschnący Level+03
10,90 zł/1l
43,60 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
4,54 zł/1l
90,70 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 25L
Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 25L
6,92 zł/1l
173,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Specjalny podkład kwarcowy na bazie lateksu do płytek ceramicznych

 

CECHY PRODUKTU

  • TWORZY WARSTWĘ SZCZEPNĄ
  • NA POWIERZCHNIE NIE CHŁONNE
  • ZAWIERA KRUSZYWO KWARCOWE
  • NIE ZAWIERA ROZPUSZCZALNIKÓW
  • NIE SPŁYWA Z POWIERZCHNI PIONOWYCH
  • DO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
  • NA ŚCIANY I PODŁOGI
  • WODOODPORNY I MROZOODPORNY
  • POD KLEJ DO PŁYTEK
  • NA STARE PŁYTKI CERAMICZNE I MOZAIKĘ SZKLANĄ
  • NA LASTRYKO I KAMIEŃ NATURALNY
  • NA RESZTKI KLEJÓW, FARBY I WYKŁADZINY PCV
  • NA PŁYTY OSB I DREWNOPOCHODNE
  • POD KLEJ DO PŁYTEK
  • POD SZPACHLÓWKI I TYNKI
  • POD HYDROIZOLACJĘ
  • KOLOR BIAŁY

ZASTOSOWANIE

FLIESENGRUND Level+17 jest to bezrozpuszczalnikowy podkład stworzony na bazie najwyższej jakości dyspersji polimerowej zmodyfikowanej wypełniaczem kwarcowym w postaci  piasku o różnych frakcjach. Level+17 przeznaczony jest do wykonywania mostków szczepnych na gładkich i niechłonnych podłożach w celu zapewnienia przyczepności wszelkiego rodzaju klejów cementowych wiążących hydraulicznie oraz szpachli i tynków. Dzięki zwiększeniu pola powierzchni za pomocą specjalnego kruszywa kwarcowego produkt tworzy warstwę szczepną o bardzo wysokiej porowatości a co za tym idzie przyczepności. Level+17 dodatkowo zapobiega niepożądanym reakcjom chemicznym pomiędzy starymi podkładami a warstwami nowo powstającymi.  Jasnoniebieski kolor ułatwia gruntowanie eliminując błędy wykonawcze. FLIESENGRUND zalecany jest do stosowania na niechłonnych materiałów takich jak płytki ceramiczne, mozaika szklana, lastryko, kamień naturalny, płyty OSB, trwale przylegające do podłoża pozostałości farb, klejów, okładzin PCV, płyty gipsowo-włóknowe, gipsowe i cementowe, cegłę ceramiczną. FLIESENGRUND może być stosowany pod ogrzewanie podłogowe, pod masy wyrównujące, naprawcze, samopoziomujące, wylewki betonowe, kleje, oraz pod wszelkie powłoki hydroizolacyjne. Można stosować na powierzchnie pionowe oraz poziome, wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Po wyschnięciu tworzy szorstką doskonale przyczepną powłokę idealną pod kolejne nakładane warstwy. Powoduje hydrofobizację podłoża. Produkt paroprzepuszczalny. Produkt nie zawiera koalescentów oraz rozpuszczalników Produkt nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być stabilne, pozbawione luźnych elementów, niespękane, nie powinno klawiszować. Powinno być suche, czyste, oczyszczone z kurzu, tłuszczu, wosków, starych nie związanych z podłożem pozostałości farb i klejów, drobnych elementów mogących osłabić przyczepność gruntu. Zabrudzenia i warstwy o słabej przyczepności należy usunąć i uzupełnić odpowiednim materiałem, powierzchnie metalowe należy oczyścić z rdzy i zabezpieczyć antykorozyjnie. Płyty OSB oraz stare niechłonne podłoża takie jak lastriko i płytki ceramiczne oraz mozaikę szklana przed nałożeniem FLIESENGRUND należy oczyścić mechanicznie, odtłuścić roztworem wody z sodą kaustyczną Level+ 71 (70% woda : 30% soda kaustyczna) a następnie umyć czystą wodą.

PRZYGOTOWANIE PRODUKTU

Produkt przed aplikacją należy wymieszać w pojemniku mechanicznie za pomocą wolnoobrotowego mieszadła.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy nakładać pędzlem, wałkiem lub metodą natryskową. Gruntowanie podłoży należy wykonywać przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C. Nie należy doprowadzać do powstawania zastoin ze środka gruntującego na gruntowanej powierzchni, nadmiar należy natychmiast usunąć. W przypadku prac na zewnątrz chronić zagruntowaną powierzchnię przed nasłonecznieniem, opadami atmosferycznymi i mrozem. Zużycie zależy od chłonności podłoża i należy je ustalić na podstawie indywidualnych prób dla danego zastosowania. Dalsze prace budowlane należy prowadzić po wyschnięciu preparatu gruntującego.

CZYSZCZENIE NARZĘDZI

Narzędzia i niechciane zabrudzenia podczas pracy oraz bezpośrednio po jej zakończeniu umyć wodą. Po zakończeniu prac czyścić mechanicznie.

DANE TECHNICZNE

BARWA - Ultramaryna KONSYSTENCJA - Gęsta ciecz pH - 8,0 – 9,0 LICZBA WARSTW - 1 ZUŻYCIE - od 0,20kg/m² do 0,40kg/m² TEMPERATURA POWIETRZ I PODŁOŻA PODCZAS NAKŁADANIA - od +5°C do +25°C CZAS WYSYCHANIA - od 2 do 6 godzin METODA NAKŁADANIA - Pędzel, wałek, natrysk CZAS PRZYDATNOŚCI - 12 miesięcy od daty produkcji Ostateczna data przydatności produktu do użycia znajduje się na opakowaniu

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT

Produkt należy chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych, przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Produkt jest wrażliwy na temperatury ujemne. Przewozić i przechowywać w oryginalnie zamkniętych opakowaniach, w suchych warunkach w temperaturze powyżej +5°C.

UWAGI

Prace prowadzić zgodnie z warunkami technicznymi, instrukcją producenta, normami i właściwymi przepisami bezpieczeństwa pracy. Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temperatury 25°C ± 2°C i wilgotności względnej 55-60%. W innych warunkach czasy schnięcia lub wiązania mogą ulec zmianie. Okres przydatności wyrobu do użycia minimum 12 miesięcy od daty produkcji. Produkt chronić przed dziećmi. W razie zabrudzenia oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu. Przed użyciem zapoznać się ze szczegółowymi warunkami stosowania produktu. Kod odpadu: 080410 Odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania klejów oraz szczeliw (w tym środki do impregnacji wodoszczelnej). Odpadowe kleje i szczeliwa inne niż wymienione w 08 04 09. Kod odpadu: 150102 Opakowania z tworzyw sztucznych. UWAGA: Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć porady producenta.
Waga
7 kg
Zawartość
5 l
Model
RM17
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
Zasięg
0.3 m²
Czas schnięcia w godzinach
24
Kolor
Jasnoniebieski
EAN
4251659208712
Numer producenta
RM17_7_O
Producent
Hangato GmbH

Waga
7 kg
Zawartość
5 l
Model
RM17
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
Zasięg
0.3 m²
Czas schnięcia w godzinach
24
Kolor
Jasnoniebieski
EAN
4251659208712
Numer producenta
RM17_7_O
Producent
Hangato GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
340,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla SONNI brodzik łazienkowy 90x120 cm SMC kwadratowy bardzo płaski brodzik szary kamienny wygląd z zestawem odpływowym
SONNI brodzik łazienkowy 90x120 cm SMC kwadratowy bardzo płaski brodzik szary kamienny wygląd z zestawem odpływowym
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
1 196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Zdjęcie produktu dla POWERMAT Osłona przeciwpyłowa do szlifierki 125 mm PM-OSK-125T
POWERMAT Osłona przeciwpyłowa do szlifierki 125 mm PM-OSK-125T
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
90,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam
Zdjęcie produktu dla Gotowy Klej do Płytek 1,5KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
Gotowy Klej do Płytek 1,5KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
19,89 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,89 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
1 511,99 zł
-62,00 zł
1 449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Zdjęcie produktu dla 21. Elektryczna szlifierka polerska akumulatorowa, tarcza excentryczna 150 mm, 8 ustawień, z 2 akumulatorami i 13 akcesoriami, do polerowania, woskowania, usuwania rdzy i innych zastosowań
21. Elektryczna szlifierka polerska akumulatorowa, tarcza excentryczna 150 mm, 8 ustawień, z 2 akumulatorami i 13 akcesoriami, do polerowania, woskowania, usuwania rdzy i innych zastosowań
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
255,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore
Zdjęcie produktu dla VEVOR zestaw 8 łączników słupków wykonanych z blachy stalowej o grubości 2 mm Narożnik słupka Łącznik narożny pergoli Łącznik drewniany 90° Konstrukcja bagażnika Wspornik narożny Drewniana belka Zestaw wsporników altany 220 x 220 x 152 mm
VEVOR zestaw 8 łączników słupków wykonanych z blachy stalowej o grubości 2 mm Narożnik słupka Łącznik narożny pergoli Łącznik drewniany 90° Konstrukcja bagażnika Wspornik narożny Drewniana belka Zestaw wsporników altany 220 x 220 x 152 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
378,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Sephora 2025 - 24 produkty kosmetyczne
Kalendarz adwentowy Sephora 2025 - 24 produkty kosmetyczne
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
1 790,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 GB Dual-Sim Midnight Black Neu
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 GB Dual-Sim Midnight Black Neu
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
Odnowiony
806,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla EMKE odpływ liniowy 60 cm ze stali nierdzewnej, odpływy liniowe, syfon z blokadą zapachów, sitko do włosów, bardzo płaski odpływ liniowy w komplecie
EMKE odpływ liniowy 60 cm ze stali nierdzewnej, odpływy liniowe, syfon z blokadą zapachów, sitko do włosów, bardzo płaski odpływ liniowy w komplecie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
251,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE
Zdjęcie produktu dla Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 4kg Taśma uszczelniająca 5mb Level+ SET07
Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 4kg Taśma uszczelniająca 5mb Level+ SET07
29,26 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
87,77 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Kabel do ładowania pojazdów elektrycznych typu 2 32A 22KW, ładowarka do pojazdów elektrycznych z wtyczką CEE, 6M Przenośna mobilna stacja Wallbox do pojazdów elektrycznych Z kontrolą WIFI/APP Regulowany prąd
Kabel do ładowania pojazdów elektrycznych typu 2 32A 22KW, ładowarka do pojazdów elektrycznych z wtyczką CEE, 6M Przenośna mobilna stacja Wallbox do pojazdów elektrycznych Z kontrolą WIFI/APP Regulowany prąd
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
980,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Junsun
Zdjęcie produktu dla Kesper | Szklana deska do krojenia 2-pak | Motyw AVOCADO | Pokrywa kuchenki | Szklana deska do krojenia | Szklany talerz | Osłona przeciwbryzgowa
Kesper | Szklana deska do krojenia 2-pak | Motyw AVOCADO | Pokrywa kuchenki | Szklana deska do krojenia | Szklany talerz | Osłona przeciwbryzgowa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 262
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw farb akrylowych Artina Crylic Artist Colours 48x22ml
Zestaw farb akrylowych Artina Crylic Artist Colours 48x22ml
355,66 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
375,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Zdjęcie produktu dla PKM EB-GK-2R, Czarny, Szary, Wbudowany, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 2 stref(y), 2 stref(y)
PKM EB-GK-2R, Czarny, Szary, Wbudowany, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 2 stref(y), 2 stref(y)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
815,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Magnetyczny kabel USB z adapterem USB typu C 1m funkcja szybkiego ładowania 9V/2A 5V/3A szybkie ładowanie kabel do transmisji danych obrotowe złącze magnetyczne
Magnetyczny kabel USB z adapterem USB typu C 1m funkcja szybkiego ładowania 9V/2A 5V/3A szybkie ładowanie kabel do transmisji danych obrotowe złącze magnetyczne
1 750,50 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
175,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Rower elektryczny Zündapp Z517 E Bike d msk, koła 28 cali, dla osób o wzroście 155–190 cm, z 7-biegową przekładnią i hamulcem górnym
Rower elektryczny Zündapp Z517 E Bike d msk, koła 28 cali, dla osób o wzroście 155–190 cm, z 7-biegową przekładnią i hamulcem górnym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 250
6 835,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 840
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 183
238,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2199
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 4KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
Grunt na płytki ceramiczne 4KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
15,17 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,50 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
35,55 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 187
161,42 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
8,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
163,75 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
145,00 zł
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla Exquisit EBE 555-1.2 U, Średni, Kuchenka elektryczna, 58 l, 2900 W, 57 l, 50 - 250 °C
Exquisit EBE 555-1.2 U, Średni, Kuchenka elektryczna, 58 l, 2900 W, 57 l, 50 - 250 °C
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
2 182,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Dealsupply
A black TV wall mount with an attached bubble level, shown against a white background.
Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 591
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa WOLKENSTEIN FD351.4NF IX
Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa WOLKENSTEIN FD351.4NF IX
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
3 566,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 22 stycznia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Waga 7 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 18 marca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Słaby
Waga 4 kgZawartość 3 l
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 4 kgZawartość 3 l
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 4 kgZawartość 3 l
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 7 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 15 kgZawartość 10 l
Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 3 kgZawartość 2 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
109,74 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
249,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
49,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
99,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
99,95 zł/1l