4,3



Na podstawie 16 opinii
Giorgio Armani My Way 50ml edp
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
348,15 zł
6 963,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml13 200,00 zł/1l
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani Acqua Di Gio Edp 125ml4 050,40 zł/1l
506,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani Code Parfum 75ml5 941,73 zł/1l
445,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Parfum 75ml5 733,33 zł/1l
430,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 466,11 zł/1l
311,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

GIORGIO ARMANI My Way EDP refill 100ml
4 132,90 zł/1l
413,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Giorgio Armani My Way Intense 90ml edp
6 333,11 zł/1l
569,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Giorgio Armani My Way Floral 90ml edp
5 026,11 zł/1l
452,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

GIORGIO ARMANI My Way Pour Femme EDP 15ml
10 600,00 zł/1l
159,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Giorgio Armani Si Passione 100ml edp
4 042,50 zł/1l
404,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
6 554,00 zł/1l
327,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GIORGIO ARMANI Si Fiori EDP 50ml
16 918,00 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Giorgio Armani My Way Nectar 90ml EDP
4 943,89 zł/1l
444,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani My Way Ylang EDP 50ml
6 602,00 zł/1l
330,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Giorgio Armani My Way 50ml edp Giorgio Armani 3614272907676
My Way to woda perfumowana od marki Giorgio Armani. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Elegancki zapach, który jest zaproszeniem do poszerzania horyzontów, podążania własną drogą i spotykania się z ludźmi. My Way to nowoczesna, kobieca kompozycja zapachowa na bazie białych kwiatów, które tworzą esencję działającą jak talizman.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, kwiat pomarańczy
Nuta serca: tuberoza, indyjski jaśmin
Nuta bazy: madagaskarska wanilia, białe piżmo, cedr virginia
Giorgio Armani My Way.
Woda perfumowana dla kobiet.
50 ml
Kwiatowy zapach dla kobiet. Nuty głowy: Bergamotka i kwiat pomarańczy; Nuty serca: Tuberoza i indyjski jaśmin; Nuty bazy: Madagaskar, wanilia, białe piżmo i drzewo cedrowe Virginia.
Refillable Armani My Way Edp Spray
Nuty głowy: Kwiat pomarańczy, Bergamotka: Nuty środkowe: Tuberoza, Jaśmin indyjski: Nuty bazy: Białe piżmo, wanilia z Madagaskaru, cedr wirginijski
Armani (Giorgio Armani) My Way EDP W 50 ml
Pełna zainteresowań, wyrusza w podróże, aby odkrywać nowe rzeczy i poszerzać swoje horyzonty - zgodnie z mottem "Jestem tym, czym żyję", nieodparcie kwiatowa i nowoczesna woda perfumowana MY WAY odzwierciedla ducha odkrywania tej kobiety. To zapach Giorgio Armaniego dla nowoczesnej, dynamicznej i samostanowiącej o sobie kobiety, która łączy w sobie ciekawość, radość życia i radość. Dzięki świeżości bergamotki i owocowego kwiatu pomarańczy, otwarcie symbolizuje impuls przygody w wyjątkowy zapachowy sposób. Kwiatowe serce jaśminu i tuberozy tworzy niezapomnianą sygnaturę, która spaja zapach niczym niewidzialna więź. Intensywne nuty wanilii i drzewa cedrowego łączą się, tworząc bazę, która daje siłę niczym talizman. Starannie dobrane składniki i flakon wielokrotnego napełniania tej ponadczasowej, eleganckiej kompozycji doskonale odzwierciedlają podejście użytkownika do życia.
Armani My Way Edp Spray 1816952/2643410 FRANKRIJK karton @ 1 fles x 50 ml
- Model
- My Way
- Waga
- 0.06 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, drzewny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobietyChłopcyDziewczynki
- EAN
- 3614272907676
- Numer producenta
- LB402500
- Model
- My Way
- Waga
- 0.06 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, drzewny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobietyChłopcyDziewczynki
- EAN
- 3614272907676
- Numer producenta
- LB402500
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 466,11 zł/1l
311,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Edp Spray 50ml/Balsam do ciała 50ml/Żel pod prysznic 50ml Zestaw upominkowy Armani My Way
7 787,00 zł/1l
389,35 zł
Sprzedawca: VISO

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa w sprayu 100 ml
3 090,00 zł/1l
309,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Prada - Luna Rossa Ocean EDP 50ml
5 615,00 zł/1l
280,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Giorgio Armani, Stronger With You, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
5 755,00 zł/1l
287,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

GIORGIO ARMANI Si Intense 2023 EDP 50ml
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Van Cleef And Arpels Neroli Amara woda perfumowana spray 75ml
16 546,67 zł/1l
1 241,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Giorgio Armani Because It’s You edp 100ml
4 472,80 zł/1l
447,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Makeup Revolution London Adventskalender 2024
272,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Black Opium Woda perfumowana, 30ml
8 878,33 zł/1l
266,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior - Sauvage EDT 100ml
2 878,50 zł/1l
287,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Touche Eclat Korektor rozświetlający 2.5 Luminous Vanilla, 2.5ml
65 320,00 zł/1l
163,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Stelaż łóżka listwowego 180x200 cm
160,00 zł
-11,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,74 zł
Sprzedawca: TEXTILOMANIE

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
134,89 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
19%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miniaturka perfum
Zawartość 0,007 l
Zapach jest prezentem. Dostawa zgodnie z oczekiwaniami Jestem bardzo zadowolony. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l