5,0



Na podstawie 7 opinii
Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics Winter Berry Scent - 4-częściowy zestaw prezentowy w dużym świątecznym kubku - zestaw świąteczny dla kobiet i mężczyzn
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,45 zł
88,75 zł / 1kg
+ 49,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 11m 53s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Zestawy prezentowe do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
REVENTO® Zestaw Prezentowy Lavender Dla Kobiety - Zestaw Na Prezent Dla Mamy, Córki, Babci99,92 zł/1kg
119,90 zł
Sprzedawca: REVENTO

Więcej informacji o reklamie
REVENTO® Zestaw Prezentowy Coral Dla Kobiety - Zestaw Na Prezent Dla Mamy, Córki, Babci91,58 zł/1kg
109,90 zł
Sprzedawca: REVENTO

Więcej informacji o reklamie
BRUBAKER Cosmetics Zestaw do kąpieli i pod prysznic Zapach lawendy - 9-częściowy zestaw upominkowy w zabytkowej doniczce114,50 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Więcej informacji o reklamie
Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics o zapachu kokosa i truskawki - 10-częściowy zestaw upominkowy w zabytkowej wannie127,35 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 5-częściowy zestaw kosmetyków Jednorożec Kolorowa tęcza o zapachu wanilii i lawendy w kubku XXL Niebieski Biały
109,21 zł/1kg
76,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Christmas Gift Set Winter Berry Scent - wyjątkowo miękkie pluszowe skarpetki z balsamem do stóp 110 ml - świąteczny zestaw do pielęgnacji stóp dla kobiet
408,73 zł/1l
44,96 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Zestaw kosmetyków pod prysznic i do kąpieli Aloe Vera - 5-częściowy zestaw upominkowy dla kobiet - Zestaw kosmetyków dla kobiet
140,47 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics - Dziękuję Ci Mamo - 5-częściowy zestaw do kąpieli i pod prysznic na Dzień Matki - Zapach różano-waniliowy - Zestaw upominkowy w kubku z dekoracją serca
140,47 zł/1kg
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics - Thank You Mum - 7-częściowy zestaw do kąpieli i pod prysznic na Dzień Matki - zapach różowo-waniliowy - zestaw upominkowy w różowym koszyku Vintage Basket Pink
173,00 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 6-częściowy zestaw pielęgnacyjny - Winter Wonder - Zestaw upominkowy o zapachu wanilii - w tym złote sanki z brokatem
202,22 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 4-częściowy zestaw do kąpieli i pod prysznic Unicorn Cherry Blossom - zestaw upominkowy o zapachu kwiatu wiśni w kubku w kształcie jednorożca
112,42 zł/1l
67,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Zestaw do kąpieli i pod prysznic Beauty Sleep Sugared Rose - Różany zapach - 7-częściowy zestaw upominkowy - Prezent na każdą okazję - Różowe różowe złoto
189,25 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Zestaw do kąpieli i pod prysznic Vanilla Rose Mint Scent - 5-częściowy zestaw upominkowy dla kobiet
156,22 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw upominkowy dla mężczyzn BRUBAKER z torbą na przybory toaletowe, flanelą i piszczącą kaczuszką
119,93 zł/1l
89,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 5-częściowy zestaw do kąpieli i pod prysznic Strawberry Sweet Love - Zestaw pielęgnacyjny z kwiatowym wzorem - Pomysł na prezent dla kobiet - Różowy
77,50 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics 4-częściowy zestaw do kąpieli i pod prysznic Raspberry Champagne - pielęgnacyjny zestaw upominkowy w kolorze High Heel Rosé Gold
145,81 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw do kąpieli i pielęgnacji stóp BRUBAKER Cosmetics z 1 parą kapci z białego pluszu - z ekstraktami z lawendy i mięty szałwiowej - zestaw upominkowy dla kobiet
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Biofresh - Zestaw upominkowy (may) el pod prysznic, mydo rane i krem na dzie Rose of Bulgaria
424,69 zł/1l
55,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Zestaw Upominkowy Dla Mężczyzn Kosmetyki Do Kąpieli Prezent Na Walentynki
365,83 zł/1kg
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rex

BRUBAKER Cosmetics Zestaw do kąpieli i pod prysznic Lawenda - 7-częściowy zestaw upominkowy w ozdobnej wannie
184,34 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świąteczny zestaw upominkowy BRUBAKER z żelem pod prysznic, balsamem do ciała, płynem do kąpieli i kubkiem do kawy
Zapomnij o stresie dnia codziennego i zafunduj sobie relaksujące chwile wellness we własnym domu!
Dzięki temu zestawowi pielęgnacyjnemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić relaksujący wieczór w wannie. Kojące produkty pielęgnacyjne o owocowych zapachach jagód wykonane z naturalnych esencji rozpieszczają ciało i duszę w równym stopniu. Zanurz się w gorącej kąpieli i delektuj się chwilą z cudownie pachnącymi jagodami.
Świąteczna przyjemność kąpieli w prezencie!
Zrób coś dobrego dla swoich bliskich i podaruj im ten atrakcyjny zestaw BRUBAKER. Dzięki zimowemu wzornictwu, świątecznemu czerwonemu kolorowi, świątecznemu kubkowi do kawy i wspaniałej kokardzie, ten zestaw upominkowy zachwyci Twoich przyjaciół i rodzinę.
Kojąca pielęgnacja skóry
Wysokiej jakości składniki nawilżające intensywnie pielęgnują skórę, pozostawiając ją miękką i gładką.
Unikalny świąteczny design
Świąteczne kolory i wesoła bożonarodzeniowa wioska zdobią ten wysokiej jakości zestaw do kąpieli i pod prysznic. Bawiące się dzieci, mnóstwo prezentów, przyjazny bałwanek i tańczący Ojciec Gwiazdka tworzą świąteczną atmosferę i sprawiają, że ten zestaw jest czymś wyjątkowym.
Informacje o produkcie:
- Zawartość: żel pod prysznic 90 ml, balsam do ciała 90 ml, mus do kąpieli w kształcie gwiazdki 70 g, czerwony ceramiczny kubek świąteczny (pojemność 500 ml) Wymiary całego zestawu:
- Wysokość: 21,5 cm, szerokość: 13 cm, głębokość: 10 cm Waga całego zestawu: 760 g Marka: BRUBAKER Okazje: Boże Narodzenie, Father Christmas, urodziny Kolor wstążki: czerwony Motyw: Merry Christmas - Christmas Village
- Zapach: Winter Berry / Cranberry
Testowanie kosmetyków na zwierzętach? Mówimy nie! Dlatego wszystkie produkty BRUBAKER testujemy wyłącznie na sobie.
- Wymiary
- 13 x 10 x 21,5 cm
- Model
- Weihnachtstasse
- Waga
- 760 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- SHOWER GEL: WATER(AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLIC ACID/ACRYLAMIDOMETHYL PROPANE SULFONIC ACID COPOLYMER, FRAGRANCE(PARFUM), PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CHLORPHENESIN, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BODY LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, STEARIC ACID, POLYQUATERNIUM- 22/ C13-16 ISOPARAFFIN/ LAURETH-25, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BATH FIZZER: SODIUM BICARBONATE, SODIUM SULFATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE(PARFUM), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
- Producent
- Zakres dostawy
- żel pod prysznic 90 ml, balsam do ciała 90 ml i mus do kąpieli w kształcie gwiazdki 70 g
- EAN
- 4251219629292
- Numer producenta
- 20CF14
- Wymiary
- 13 x 10 x 21,5 cm
- Model
- Weihnachtstasse
- Waga
- 760 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- SHOWER GEL: WATER(AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLIC ACID/ACRYLAMIDOMETHYL PROPANE SULFONIC ACID COPOLYMER, FRAGRANCE(PARFUM), PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CHLORPHENESIN, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BODY LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, STEARIC ACID, POLYQUATERNIUM- 22/ C13-16 ISOPARAFFIN/ LAURETH-25, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BATH FIZZER: SODIUM BICARBONATE, SODIUM SULFATE, CITRIC ACID, FRAGRANCE(PARFUM), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
- Producent
- Zakres dostawy
- żel pod prysznic 90 ml, balsam do ciała 90 ml i mus do kąpieli w kształcie gwiazdki 70 g
- EAN
- 4251219629292
- Numer producenta
- 20CF14
Pasuje również do tego

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BRUBAKER Zestaw kosmetyków pod prysznic i do kąpieli Aloe Vera - 5-częściowy zestaw upominkowy dla kobiet - Zestaw kosmetyków dla kobiet
140,47 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics Winter Berry Scent - 6-częściowy zestaw upominkowy w ozdobnej metalowej wannie Christmas - zestaw świąteczny
209,19 zł/1l
89,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BRUBAKER Cosmetics 5-częściowy zestaw kosmetyków Jednorożec Kolorowa tęcza o zapachu wanilii i lawendy w kubku XXL Niebieski Biały
109,21 zł/1kg
76,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Fisher-Price Laugh & Learn CDH40, 0,5 lat(a), Brzmienie, Wymagane baterie, AA, Plastik, Wielobarwny
120,96 zł
Sprzedawca: TR8

Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics Winter Berry Scent - zestaw upominkowy w świątecznym pudełku z ręcznikiem dla kobiet
71,71 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

BRUBAKER Cosmetics Christmas Gift Set Winter Berry Scent - wyjątkowo miękkie pluszowe skarpetki z balsamem do stóp 110 ml - świąteczny zestaw do pielęgnacji stóp dla kobiet
408,73 zł/1l
44,96 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

BRUBAKER Cosmetics 6-częściowy zestaw pielęgnacyjny - Winter Wonder - Zestaw upominkowy o zapachu wanilii - w tym złote sanki z brokatem
202,22 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BRUBAKER Cosmetics Zestaw prezentowy do kąpieli i pod prysznic Winter Berry Scent - 3-częściowy zestaw pielęgnacyjny - zestaw świąteczny dla kobiet i mężczyzn
104,53 zł/1kg
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Patera szklana na ciasto z kloszem, 32 cm
106,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
298,72 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Masywne jajka w siatce z delikatnej mlecznej czekolady 200g
90,00 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla Wellax [Das Original] - Akupressurmatte mit Kissen](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/213edcb28392bdcf2addc9c79a0d6d38.webp)
Wellax [Das Original] - Akupressurmatte mit Kissen
385,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Exner Fleecedecke
46,48 zł
Sprzedawca: Caraldo-Sport

Przybory kuchenne - zestaw 12 szt. Ruhy 21804
44,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Dickie Toys 203749023, Zestaw pojazdów, 3 lat(a), Wielobarwny
129,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara Candy Olejek perfumowany dla kobiet 20 ml
3 206,00 zł/1l
66,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Esstisch >Judd< (ausziehbar bis 144cm) in weiß matt - 104/144x76x104cm (BxHxT)
1 311,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Ręczny odkurzacz bezprzewodowy Clea 2w1 09847 sr/bu
775,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kosz na pranie Curly 300343, bambusowy, z pokrywą i uchwytami, zdejmowany i zmywalny, składany, 100 litrów, 52 x 32 x 63 cm
122,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kompletna szafka RTV z frontami w kolorze białym połyskującym - szer. 201 cm
2 837,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Stolik kawowy do salonu Tim II - Rzemieślniczy dekor dębowy - Drewniana rama z dużą półką - Powłoka z melaminy - Wymiary W90xD60cm
581,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nedis AX8415220, Garland, Czarny, Biały, Boże Narodzenie, 7,7 m, Chłopak, dziewczyna, Współczesny
30,90 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zakup
Artykuł dotarł bardzo szybko mimo że przyszły 2 przesyłki to i tak jestem bardzo zadowolony mogę tylko polecić
Oceniono dnia 29 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Przybył super
Oceniono dnia 12 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
bardzo dobry
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do skóry normalnej/suchej z lsf 30 z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

REVENTO® Zestaw Prezentowy Coral Dla Kobiety - Zestaw Na Prezent Dla Mamy, Córki, Babci
109,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
91,58 zł/1kg

Zestaw prezentowy dla kobiety Orchid - na prezeny dla mamy, córki, babci
129,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
108,25 zł/1kg

REVENTO® Zestaw Prezentowy Lavender Dla Kobiety - Zestaw Na Prezent Dla Mamy, Córki, Babci
119,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
99,92 zł/1kg

Zestaw prezentowy dla kobiet Sunflower - na prezent dla mamy, córki, babci
149,90 zł
Sprzedawca: REVENTO
49,97 zł/1kg

Zestaw wody perfumowanej ISLAND ROSE
405,34 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw upominkowy kosmetyków SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw upominkowy kosmetyków antystresowych DE-STRESS
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw kosmetyków FRANKINCENSE KAFFIR LIME
115,50 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw kosmetyków CEYLON ELEPHANT
112,88 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw kosmetyków NEROLI TEA
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn, Żel pod prysznic + balsam do ciała, W zestawie stylowy kubek, Świąteczny zestaw kosmetyków, Zestawy prezentowe dla mężczyzn
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
499,90 zł/1l

Zestaw Wellness Trio SLEEP
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw Wellness Trio PEACE
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Zestaw sportowy z kosmetykami dla mężczyzn - 1 sztuka - Zapach męski - Zestaw upominkowy - Pielęgnacja ciała
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BRUBAKER Cosmetics Spa Sport zestaw pielęgnacyjny dla mężczyzn z żelem pod prysznic, płynem do kąpieli, kremem do twarzy, peelingiem, balsamem do ciała, mydłem + flanelą w przyborniku



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
134,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
254,70 zł/1l

3267-05 Etre Belle Energy A+E+C 3-Step Maske - Der A+E+C Vitamin
145,39 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 321,73 zł/1l

BRUBAKER Cosmetics Zestaw Kąpielowo-Prysznicowy Love - Kwiat Wiśni - 8-częściowy zestaw upominkowy w ozdobnej wannie



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
129,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Sisley Eau de Campagne 100 ml EdT Zestaw z delikatnym żelem do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 870,30 zł/1l

Zestaw do pielęgnacji brody jako prezent urodzinowy dla mężczyzn 10 elementów, w tym szampon olejek balsam Prezenty walentynkowe dla niego Zestaw do pielęgnacji brody dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion