4,8



Na podstawie 112 opinii
Montblanc, Legend, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
134,20 zł
2 684,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(86)Liczba wystawionych ocen: 86




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63Rabat 2% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(192)Liczba wystawionych ocen: 192Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2042)Liczba wystawionych ocen: 2042




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(281)Liczba wystawionych ocen: 281




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml4 699,88 zł/1l
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Women, 30 ml19 433,33 zł/1l
583,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Safanad EDP 75 ml W15 848,53 zł/1l
1 188,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Santal Odeyar, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml9 879,40 zł/1l
987,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 198,50 zł/1l
191,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 60ml
2 528,67 zł/1l
151,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer Platinum, Mężczyźni, Zima, 30 ml, Butelka jednorazowa, Fiołek (liść), Szałwia muszkatołowa
3 395,67 zł/1l
101,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 503,60 zł/1l
175,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
1 666,00 zł/1l
166,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
2 539,20 zł/1l
126,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 388,78 zł/1l
214,99 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc - Legend Red EDP 30ml
2 866,67 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 330,50 zł/1l
133,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Montblanc Legend Blue, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mięta, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe
1 830,00 zł/1l
183,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mont Blanc Legend to skórzana Woda perfumowana wydana w 2020 roku. Perfumy stworzone dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn świadomych swoich pragnień i oczekiwań. Zapach jest bardzo subtelny, ale jednocześnie uderzający i męski. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /bergamotka, liście fiołka
Nuta serca: /nuty drzewne, jaśmin, magnolia
Nuta bazy: /skóra, mech dębowy
jpg MONT BLANC Legend EDP 50ml Mont Blanc 3386460118132
Producent: Mont Blanc
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 50ml
Legend EDP od marki Mont Blanc to skórzane perfumy dla mężczyzn, które zostały wydane w 2020 roku.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: bergamotka, liście fiołka,
- nuty serca: nuty drzewne, jaśmin i magnolia,
- nuty podstawy: skóra, mech dębowy.
Mężczyzna, który używa wody perfumowanej Legend jest pewny siebie i swoich emocji, odważny i pełen przekonań. Bez słów można wyczuć jego determinację, charyzmę i autentyczność. Kultowy flakon z serii Legend staje się jeszcze bardziej urzekający i elegancki dzięki złotym detalom i czarnemu lakierowi, który odzwierciedla siłę i wytrwałość zapachu. Zapach został wprowadzony na rynek w 2020 roku.
MontBlanc Legend to uderzający zapach wprowadzony na rynek przez Mont Blanc w kwietniu 2011 roku. Zapach ten wznosi toast za limitowanych, uderzająco różnych, ale bardzo prawdziwych i pełnych pasji mężczyzn. Olivier Pescheux stworzył tę świeżą kreację fougere i zapierające dech w piersiach nuty, które przywołują siłę i czułość, tradycję i nowoczesność
Perfumy męskie Legend Montblanc EDP 50 mlPozwól, aby w
perfumy męskie Legend Montblanc
EDP zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Montblanc!
- Płeć: mężczyźni
- Nazwa perfum: Legend
- Typ: edp
Montblanc Legend.
Woda perfumowana dla mężczyzn.
50 ml
Montblanc, Legend, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
Woda perfumowana Legend marki Mont Blanc została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Legend marki Mont Blanc została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Montblanc Legend Pour Homme Edp Spray
Nuty głowy: Bergamotka, Liść fiołka: Nuty środkowe: Nuty drzewne, Jaśmin, Magnolia: Nuty bazy: Mech dębowy, Skóra
MontBlanc Legend EDP - 50ml - S
Mont Blanc Legend Pour Homme Edp Spray MB019A02 FRANCE karton @ 1 butelka x 50 ml
Montblanc Legend woda perfumowana spray 50ml
- Model
- Legend Eau de Parfum
- Waga
- 0.08 kg
- Rodzaj zapachu
- Skóra
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460118132
- Numer producenta
- JMB019A02
- Model
- Legend Eau de Parfum
- Waga
- 0.08 kg
- Rodzaj zapachu
- Skóra
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Mont Blanc Legend, Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460118132
- Numer producenta
- JMB019A02
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 198,50 zł/1l
191,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Explorer Platinum, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Fiołek (liść), Szałwia muszkatołowa, Drzewo cedrowe
1 951,70 zł/1l
195,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
4 248,60 zł/1l
212,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Nautica - Voyage EDT 100ml
623,00 zł/1l
62,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 484,70 zł/1l
148,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moschino Toy Boy, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Elemi, Gałka muszkatołowa, Gruszka, Różowy pieprz, Goździk, Magnolia, Różowy, Ambra, Kaszmeran, Drzewo sandałowe, Wetiwer
1 771,60 zł/1l
177,16 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 100ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
880,20 zł/1l
88,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Britney Spears - Fantasy EDP 50ml
1 265,00 zł/1l
63,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lampka nocna OSRAM, światło pośrednie, 3000K, 5lm, 0,28W, czujnik światła dziennego, plug-and-play, do pokojów dziecięcych i pomieszczeń mieszkalnych
34,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ultramera

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips 3000 series BHD302/10, DC, Czarny, Kółko do wieszania, 1,8 m, 1600 W, 220 - 240 V
71,26 zł/1kg
126,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Legend Dezodorant w sprayu, 100ml
627,60 zł/1l
62,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
1 501,10 zł/1l
150,11 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
620,50 zł/1l
62,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw tabletek odkamieniających i czyszczących Odkamieniacz + 10x tabletki KRUPS JURA BOSCH SIEMENS
1 084,00 zł/1l
65,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
909,00 zł/1l
90,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 507,60 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

G DATA Total Security 2020, 3 x licencja, 1 lat(a), Pobieranie oprogramowania elektronicznego (ESD)
503,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Różowy, Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
1 802,40 zł/1l
180,24 zł
Sprzedawca: Sykz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niebiański
Zawartość 0,03 l
Zapach Montblanc Signature jest po prostu niebiański. Pachnie bardzo elegancko, delikatnie i kobieco, ale nie jest przytłaczający. Nuta jest kremowa, lekko słodka i jednocześnie świeża - po prostu idealna na każdy dzień. Za każdym razem, gdy go noszę, czuję się zadbana i wyjątkowa. Zapach długo utrzymuje się na skórze i bardzo przyjemnie się rozwija. Jestem absolutnie zachwycony i kupiłbym go ponownie w dowolnym momencie
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny
Zawartość 0,03 l
Byłem naprawdę zaskoczony, jak pięknie pachnie ten zapach Na początku nie byłam pewna, więc zamówiłam mały rozmiar... ale zakochałam się w nim od pierwszego spryskania! Zapach jest kobiecy, świeży i emanuje czystą, elegancką lekkością. Teraz poważnie rozważam zakup dużego flakonu
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach za świetną cenę!
Zawartość 0,03 l
Świetny zapach za dobrą cenę! Nie utrzymuje się przez cały dzień, ale za tę cenę i tak utrzymuje się dłużej niż niektóre inne drogie perfumy. Świeży zapach - w tym kokos! Zakup jak zawsze bardzo dobry. Szybka dostawa!
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,03 l
Wszystko poszło świetnie i nieskomplikowanie, dostawa zajęła tylko 1 dzień, perfumy są świeże i zdecydowanie oryginalne. Nie można się pomylić z Montblanc Signature. Bardzo chętnie zamówię ponownie!
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,03 l
Ten zapach bardzo mi się podoba! Wszyscy wokół mnie też go lubią. To mój ulubiony zapach – jestem w pełni zadowolona i gorąco go polecam!
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znowu i znowu z przyjemnością
Zawartość 0,05 l
Używam tego produktu od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Stosunek ceny do wydajności jest odpowiedni, a moi klienci uwielbiają zapach ;-).
Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obłędna cena
Zawartość 0,03 l
Znałem te perfumy, cena tutaj była nie do pobicia. Ani bezcłowy, Douglas, ani żaden inny dostawca nie mógł go pokonać. Super super!
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe
Zawartość 0,1 l
jeden z najlepszych perfum, jakie wypróbowałam, a cena w sklepie internetowym Kaufland była bezkonkurencyjna.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 934,70 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 061,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 612,80 zł/1l