4,8



Na podstawie 71 opinii
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
218,25 zł
436,50 zł / 100ml
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Abeille Royale Double R Renew And Repair Advanced Serum 50 Ml1 041,02 zł/100ml
520,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml608,80 zł/100ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Sisley Supremÿa At Night, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Pouczający, Regeneracja, Wygładzający, 50 ml3 791,92 zł/100ml
1 895,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
900,00 zł/100ml
270,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Przeciw starzeniu, 75 ml
439,99 zł/100ml
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Kobiety, 75 ml, Krem, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Przeciw otępieniu, Krem przeciwzmarszczkowy, Liftingujący, Nawilżający,..., Słoiczek
664,61 zł/100ml
498,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Ujędrniający rozświetlający krem pod oczy, 15ml
1 666,60 zł/100ml
249,99 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 368,80 zł/1kg
236,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Krem przeciwzmarszczkowy, Rozjaśniający, Nawilżający, Odżywiający, Spulchnianie,..., 50 ml
784,30 zł/100ml
392,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum with Hexapeptides 8 + 9, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
997,17 zł/100ml
299,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
1 897,00 zł/100ml
569,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Estée Lauder Perfectionist Pro, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
1 083,63 zł/100ml
325,09 zł
Sprzedawca: somnia24

La Mer The Concentrate, Kobiety, 30 ml
4 589,27 zł/100ml
1 376,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
931,92 zł/100ml
465,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Tagescreme 50 ml
16 229,00 zł/100ml
162,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Guerlain Abeille Royale, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Wzmacniający, Butelka
177,40 zł/100ml
266,10 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

La Mer The Concentrate 15ml
4 480,33 zł/100ml
672,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przełomowa moc szybkiej odnowy i odmładzania.
Serum Advanced Night Repair szybko wnika w skórę ograniczając różne oznaki jej starzenia i chroniąc ją przed oddziaływaniem stresorów środowiskowych towarzyszących życiu we współczesnym świecie. Już po jednorazowym zastosowaniu skóra wygląda promiennie i staje się nawilżona, po zaledwie trzech tygodniach drobne linie wygładzają się, a po zużyciu jednej buteleczki skóra staje się sprężysta w dotyku i wygląda zdrowo, młodo i promienieje witalnością.
Estée Lauder przedstawia przełomową formułę Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex. Opatentowany do 2033 roku.
Serum dzięki przełomowej technologii Chronolux Power Signal, Advanced Night Repair w nowym wydaniu wspomaga naturalny proces naprawy skóry skuteczniej niż kiedykolwiek do tej pory i po raz pierwszy pomaga jej zwiększyć tempo naturalnej odnowy komórek oraz produkcji kolagenu. Efekt? Jędrniejsza skóra!
PO PIERWSZEJ APLIKACJI - Skóra wygląda na promienną i nawilżoną.
PO TRZECH TYGODNIACH - Linie i zmarszczki są mniej widoczne.
88% kobiet potwierdziło, że ich skóra wygląda młodziej.*
PO UŻYCIU JEDNEJ BUTELECZKI** - Skóra wygląda zdrowiej, odzyskuje sprężystość i witalność.
89% kobiet przyznało, że teraz ich skóra jest jeszcze bardziej jędrna.*
KORZYŚCI:
• 8-godzinne działanie antyoksydacyjne.
• 72-godzinne nawilżenie.
• Zmniejszona widoczność porów.
PRODUKT IDEALNY DLA:
• Wszystkie rodzaje skóry.
• Różne oznaki starzenia.
• Widoczne oznaki starzenia się skóry.
• Utrata jędrności skóry.
• Przesuszona, odwodniona skóra.
• Linie i zmarszczki.
• Ziemista, pozbawiona blasku cera.
• Nierównomierny kolory skóry.
FORMUŁA:
• Beztłuszczowa.
• Przetestowana dermatologicznie.
• Przetestowana okulistycznie.
• Nie wywołuje trądziku/ nie zatyka porów.
• Bezzapachowa.
Szklana buteleczka nadaje się do recyklingu.
*Testy konsumenckie z udziałem 543 kobiet.
**Buteleczka 50 ml.
- Typ produktu:
- Serum do twarzy
- Pojemność:
- 50 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Wzmacniający
- Perfumowane:
- Nie
- Odcień skóry:
- Wszystkie odcienie skóry
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Typ dozownika:
- Buteleczka z kroplomierzem
- Niekomedogenny:
- Tak
- Nie zawiera oleju mineralnego:
- Tak
- Nie zawiera:
- Olej mineralny, Olej, Paraben, Ftalan, Siarczan, Siarczyn
- Skład:
- Water\Aqua\Eau, Bifida Ferment Lysate, Peg-8, Propanediol, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Peg-75, Butylene Glycol, Adansonia Digitata Seed Extract, Tripeptide-32, Sodium Hyaluronate, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Lactobacillus Ferment, Cola Acuminata (Kola) Seed Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Hydrolyzed Algin, Pantethine, Caffeine, Lecithin, Sodium Rna, Bisabolol, Squalane, Glycerin, Oleth-3 Phosphate, Caprylyl Glycol, Oleth-3, Oleth-5, Choleth-24, Hydrogenated Lecithin, Jojoba Wax Peg-120 Esters, Ceteth-24, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Triethanolamine, Tetrasodium Edta, Bht, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronised Multi-Recovery Complex 50ml
Serum Advanced Night Repair szybko wnika w skórę, aby redukować różne oznaki starzenia i chronić ją przed stresem środowiskowym, który towarzyszy życiu we współczesnym świecie. Już po jednej aplikacji skóra wygląda na promienną i nawilżoną, już po trzech tygodniach drobne zmarszczki są wygładzone, a już po jednej butelce skóra jest elastyczna i wygląda zdrowo, młodzieńczo i promiennie.
Estée Lauder wprowadza przełomową formułę Advanced Night Repair Synchronised Multi-Recovery Complex. Opatentowany do 2033 roku.
Serum, wyposażone w przełomową technologię Chronolux Power Signal Technology, wspiera naturalne procesy naprawcze skóry skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej, pomagając po raz pierwszy przyspieszyć naturalną odnowę komórek i produkcję kolagenu. Rezultat? Jędrniejsza skóra!
Serum optymalizuje proces regeneracji skóry podczas snu i pomaga zwalczać wszystkie oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, odwodnienie i zmniejszona elastyczność. Skóra znów wygląda świetnie, jest promienna i nawilżona. Nie zawiera parabenów i siarczanów. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry i w każdym wieku.
Nocna pielęgnacja regenerująca
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Estee Lauder o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Estee Lauder, Advanced Night Repair Synchronized, Recovery, Serum, For Face, 50 ml
Advanced Night Repair od Estée Lauder sprawia, że skóra odzyskuje blask. Przy regularnym stosowaniu upiększa skórę twarzy, szyi i dekoltu. Kwas hialuronowy zauważalnie redukuje zmarszczki już po kilku tygodniach stosowania. Ponadto kolagen przywraca skórze siłę i elastyczność. Dzięki lekkiej konsystencji serum szybko się wchłania i wspomaga procesy naprawcze skóry przez całą noc. Wysokiej jakości flakon wykonany jest z ciemnego szkła, które optymalnie chroni składniki przed promieniami słonecznymi.
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex. Odpowiedni dla: Kobiety, Odpowiedni dla typów skóry: Osłona uniwersalna, Korzyści pielęgnacyjne: Nawilżenie, Wzmocnienie, Pojemność (ml): 50 ml
Zsynchronizowany kompleks Multi-Recovery E.Lauder Advanced Night Repair
E.Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex PG50 VERENIGD KONINKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Estée Lauder Naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry, 50ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 50 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 0887167485488887167485488
- Numer producenta
- PG50010000
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Estée Lauder Naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry, 50ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 50 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 0887167485488887167485488
- Numer producenta
- PG50010000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Kobiety, 75 ml, Krem, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Przeciw otępieniu, Krem przeciwzmarszczkowy, Liftingujący, Nawilżający,..., Słoiczek
664,61 zł/100ml
498,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 15ml
1 697,67 zł/100ml
254,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Przeciw starzeniu, 75 ml
439,99 zł/100ml
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Estée Lauder Ujędrniający rozświetlający krem pod oczy, 15ml
1 666,60 zł/100ml
249,99 zł
Sprzedawca: VISO

Estée Lauder Advanced Night Koncentrat pod oczy, 15ml
2 031,27 zł/100ml
304,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Wygładzający, 65 ml
513,74 zł/100ml
333,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Uniwersalne, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Elastyczność, Ujędrniający, Nawilżający,..., 50 ml
367,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml
600,00 zł/100ml
325,13 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Rewitalizujący krem przeciwzmarszczkowy, 30ml
5 402,50 zł/1kg
216,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 996,20 zł/1l
299,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Wygładzający, 50 ml
330,50 zł/100ml
165,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml
15 910,00 zł/1kg
318,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner, Balsam oczyszczający, Kobiety, Uniwersalne, Łuszczenie się, Wygładzający, Butelka, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis (Algae) Extract,...
606,10 zł/1l
121,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bogaty ujędrniający krem do twarzy, 50ml
710,72 zł/100ml
355,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Drapak FEANDREA z bardzo grubymi pniami, 107 cm, 26,6 kg, solidny beżowy
508,34 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kubek na wodę Elysia 21cl - 4 sztuki
181,99 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Estée Lauder Perfectionist Pro, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
893,80 zł/100ml
446,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Kotwa gruntowa SONGMICS, mocowanie do słupków markiz bocznych, kotwa gruntowa, gwóźdź gruntowy, nadaje się tylko do markiz bocznych SONGMICS z aluminiowymi słupkami, 11,5 x 11,5 x 46 cm, szary GSA001
198,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Apple Silicone Backcover MagSafe dla Apple iPhone 13 Pro Max - kredowy róż
242,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Dreame F9 Pro, Biały, Okrągły, 0,57 l, 65 dB, 0,237 l, Mocny, Standardowy, Quiet, Mop, Szorowanie, Turbo
783,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
517,12 zł/1l
129,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolona
Na początku nie byłam pewna, czy powinnam zatrzymać serum, ponieważ produkt pochodził z Japonii. Potem przeczytałam, że w Japonii otwarto nowy zakład produkcyjny. Kartonowe opakowanie wygląda nieco inaczej niż to z Wielkiej Brytanii, ale sam produkt jest taki sam.
Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie!
Używam tego serum od lat. Ponieważ cena jest bardzo wysoka, zawsze szukam „okazji” i tym razem mi się poszczęściło. Wszystko idealnie! Jestem bardzo zadowolona!
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Najlepszy produkt, świetna cena za oryginalny towar. Jestem bardzo zadowolony z jakości, ma dobre działanie przeciwstarzeniowe...
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt do pielęgnacji skóry po 50. roku życia
Tutaj można obecnie znaleźć najlepszą cenę. Kupuję go już tylko tutaj.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Super produkt w świetnej cenie. Dotarł już następnego dnia! Wszystko na najwyższym poziomie
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top top top
Niewiarygodnie dobry produkt. Wspaniałe opakowanie i dostawa. Najwyższa rekomendacja
Oceniono dnia 1 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Super szybka dostawa, uczciwa cena, przetwarzanie i dostawa na najwyższym poziomie, produkt wysoce zalecany, ponieważ bardzo produktywny i świetny efekt, używaj go przez długi czas i bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zachwycona, używam serum od dłuższego czasu.
Jestem bardzo zadowolona, używam serum codziennie wieczorem przed kremem na noc.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,63 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
317,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,40 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 672,53 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,82 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml