Zawartość:

20 l
  • 1 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 2 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 3 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 4 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 5 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 10 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 15 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 20 l

Waga:

26 kg
  • 1.3 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 2.6 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 3.9 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 5.2 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 6.5 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 7 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 13 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 19.5 kg
    Pokaż dostępne warianty
  • 26 kg
  • 28 kg

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 20L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

248,88 zł

12,44 zł / 1l

+ 20,50 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pt. 9 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Preparaty gruntujące i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
109,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
99,95 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
99,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
8,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
163,75 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Środek gruntujący Uniwersalny podkład 20L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
Środek gruntujący Uniwersalny podkład 20L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
74,40 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 4L
Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 4L
17,25 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,00 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Głęboko gruntujący podkład akrylowy 10L Grunt Uniwersalny Bezrozpuszczalnikowy pod farbę i tapety Level+02
Głęboko gruntujący podkład akrylowy 10L Grunt Uniwersalny Bezrozpuszczalnikowy pod farbę i tapety Level+02
4,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
45,50 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 7KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
Grunt na płytki ceramiczne 7KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
13,33 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
Grunt Głębokopenetrujący 25L Grunt Krzemianujący LEVEL+05
6,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
169,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
3,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,37 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 - 25L
6,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
167,12 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND PERFECT G01 - 20L
6,26 zł/1l
125,20 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
132,60 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt Głębokopenetrujący 10L Profesjonalny podkład Środek gruntujący Szybkoschnący Level+03
Grunt Głębokopenetrujący 10L Profesjonalny podkład Środek gruntujący Szybkoschnący Level+03
6,75 zł/1l
67,47 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
Grunt Level+ TIEFENGRUND PROFI L+03 20 L + Wałek Malarski 25cm
7,77 zł/1l
155,44 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
Grunt na płytki ceramiczne 1,5KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
21,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
21,90 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt poliuretanowy, grunt pod parkiet, grunt do drewna, grunt jednokomponentowy, 6 kg
Grunt poliuretanowy, grunt pod parkiet, grunt do drewna, grunt jednokomponentowy, 6 kg
254,83 zł/1kg
1 528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Grunt krzemianujący głęboko penetrujący HALBAU TIEFENGRUND EXTREME G02 - 20L
Grunt krzemianujący głęboko penetrujący HALBAU TIEFENGRUND EXTREME G02 - 20L
6,26 zł/1l
125,15 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
Zestaw Wałek Malarski 25cm + Preparat gruntujący HALBAU TIEFENGRUND G03 - 20L
4,54 zł/1l
90,70 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla BOLL Podkład antykorozyjny 0014014 Puszka 500ml
BOLL Podkład antykorozyjny 0014014 Puszka 500ml
68,80 zł/1l
34,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nie rozcieńczony z wodą roztwór krzemianu potasowego

 

CECHY PRODUKTU

  • WZMACNIA I USZCZELNIA BETON
  • OGRANICZA NASIĄKLIWOŚĆ BETONU
  • ZWIĘKSZA ODPORNOŚĆ NA NISKIE TEMPERATURY
  • OGRANICZA PODTRZYMYWANIE OGNIA POWIERZCHNI DREWNIANYCH
  • ZWIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ
  • DO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

ZASTOSOWANIE

SZKŁO WODNE POTASOWE L+01 jest to czysty 100% nie rozcieńczony z wodą stop krzemianów potasu. Może być stosowane między innymi jako dodatek uszczelniający do betonu i zapraw cementowych. Zastosowanie szkła wodnego potasowego przyspiesza wstępne twardnienie betonu i zapraw cementowych. Szkło wodne potasowe stosuje się również jako impregnat w celu ograniczenia i redukcji chłonności wilgoci elementów betonowych. Zastosowanie szkła wodnego potasowego jako impregnat powoduje wzmocnienie powierzchni betonowych oraz zwiększa ich odporności na warunki atmosferyczne, wilgoć i niskie temperatury. Zaimpregnowanie powierzchni betonowych oraz z drewna ogranicza proces podtrzymywania ognia. Impregnowanie betonu i tynków cementowych zaleca się przed malowaniem farbami silikatowymi, układaniem parkietów, paneli podłogowych i ściennych, wykładzin oraz przed tapetowaniem i stosowaniem klejów i zapraw cementowych. Produkt można stosować na wilgotne podłoże. Można stosować na powierzchnie pionowe oraz poziome, wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Produkt nie zawiera rozpuszczalników Po wyschnięciu nie tworzy powłoki, powoduje krzemianowanie podłoża. Produkt paroprzepuszczalny. NIE STOSOWAĆ NA SZKŁO, POWIERZCHNIE SZKLANE, SZKLIWIONE I KLINKIER ORAZ KAMIEŃ NATURALNY. NIE STOSOWAĆ DO CEGIEŁ KLINKIEROWYCH I CERAMIKI. NIE STOSOWAĆ NA DREWNO DEKORACYJNE KTÓRE STANOWI OSTATECZNE WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI. PODCZAS PRACY OSŁONIĆ WSZELKIE POWIERZCHNIE SZKLANE NP. SZYBY OKIENNE, WITRYNY ITP.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być suche, czyste, oczyszczone z kurzu, tłuszczu, starych farb, drobnych elementów mogących osłabić wsiąkanie i przyczepność preparatu. Zabrudzenia i warstwy o słabej przyczepności należy usunąć i uzupełnić odpowiednim materiałem.

PRZYGOTOWANIE PRODUKTU

Szkło wodne potasowe przed aplikacją należy wymieszać w pojemniku. Produkt w zależności od zastosowania można rozcieńczać z wodą.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt należy nakładać pędzlem, wałkiem lub metodą natryskową. Impregnowanie podłoża należy wykonywać przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C. Czas schnięcia jednej warstwy od 2 do 12 godzin. W przypadku podłoży szczególnie chłonnych można przeprowadzić gruntowanie dwukrotnie. Nie należy doprowadzać do powstawania zastoin szkła wodnego potasowego na impregnowanej powierzchni, nadmiar należy natychmiast usunąć. Ze względu na różne rodzaje cementu oraz betonu i ze względu na stan podłoża każdorazowo przed aplikacją należy bezwzględnie dokonać próby technologicznej w celu sprawdzenia oczekiwanego efektu. W przypadku prac na zewnątrz chronić impregnowaną powierzchnię przed nasłonecznieniem, opadami atmosferycznymi i mrozem. Zużycie zależy od chłonności podłoża i należy je ustalić na podstawie indywidualnych prób dla danego zastosowania. Dalsze prace budowlane należy prowadzić po wyschnięciu nałożonych warstw.

CZYSZCZENIE NARZĘDZI

Narzędzia i niechciane zabrudzenia podczas pracy oraz bezpośrednio po jej zakończeniu umyć wodą.

DANE TECHNICZNE

BARWA - Bezbarwna KONSYSTENCJA – Bardzo gęsta ciecz pH - 11,0 – 13,0 GĘSTOŚĆ - 1,25 – 1,26 g/ cm³ LICZBA WARSTW - 1-2 ZUŻYCIE - od 0,05l/m² do 0,20l/m² TEMPERATURA POWIETRZ I PODŁOŻA PODCZAS NAKŁADANIA - od +5°C do +25°C CZAS WYSYCHANIA - od 2 do 12 godzin METODA NAKŁADANIA - Pędzel, wałek, natrysk OKRES PRZYDATNOŚCI - 24 miesiące od daty produkcji Ostateczna data przydatności produktu do użycia znajduje się na opakowaniu

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT

Produkt należy chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych, z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Produkt jest wrażliwy na temperatury ujemne. Przewozić i przechowywać w oryginalnie zamkniętych opakowaniach, w suchych warunkach w temperaturze powyżej +5°C.

UWAGI

Prace prowadzić zgodnie z warunkami technicznymi, instrukcją producenta, normami i właściwymi przepisami bezpieczeństwa pracy. Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temperatury 25°C ± 2°C i wilgotności względnej 55-60%. W innych warunkach czasy schnięcia lub wiązania mogą ulec zmianie. Okres przydatności wyrobu do użycia minimum 24 miesiące od daty produkcji. Produkt chronić przed dziećmi. W razie zabrudzenia oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu. Przed użyciem zapoznać się ze szczegółowymi warunkami stosowania produktu. Kod odpadu: 060299, 150102 Opakowania z tworzyw sztucznych. UWAGA: Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć porady producenta.
Wymiary
20 L
Waga
26 kg
Zawartość
20 l
Model
RM01
EAN
4251659201737
Numer producenta
RM01_20
Producent
Hangato GmbH

Wymiary
20 L
Waga
26 kg
Zawartość
20 l
Model
RM01
EAN
4251659201737
Numer producenta
RM01_20
Producent
Hangato GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 10L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 10L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
12,78 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
127,77 zł
Sprzedawca: Izosklep
A multi-functional grill with a built-in beer cooler and tap.
Duży I Solidny Grill Gazowy Węglowy 146Kg Kombi 3W1 Lodówka Nalewak
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
6 499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 1L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 1L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
19,89 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
19,89 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
Grunt do betonu Betonkontakt 25kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
8,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
163,75 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Środek gruntujący Uniwersalny podkład 20L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
Środek gruntujący Uniwersalny podkład 20L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
74,40 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 2L
Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 2L
18,75 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,50 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 5L
Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 5L
13,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,33 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 4L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 4L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
17,25 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
69,00 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 20L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna + Wałek Malarski 25cm
Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 20L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna + Wałek Malarski 25cm
13,42 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
268,38 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt na płytki ceramiczne 7KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
Grunt na płytki ceramiczne 7KG płytka na płytkę OSB FLIESENGRUND Level Plus 17
13,33 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Głęboko gruntujący podkład akrylowy 10L Grunt Uniwersalny Bezrozpuszczalnikowy pod farbę i tapety Level+02
Głęboko gruntujący podkład akrylowy 10L Grunt Uniwersalny Bezrozpuszczalnikowy pod farbę i tapety Level+02
4,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
45,50 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla MINIO go for it, drzwi pokojowe, drzwi wewnętrzne "SALWADOR IV", 90 cm, kolor dąb craft/czarny
MINIO go for it, drzwi pokojowe, drzwi wewnętrzne "SALWADOR IV", 90 cm, kolor dąb craft/czarny
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
805,00 zł
10zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio
Zdjęcie produktu dla Gotowa Gładź Polimerowa Biała 100KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14
Gotowa Gładź Polimerowa Biała 100KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14
5,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
412,80 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Środek gruntujący Uniwersalny podkład 1L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
Środek gruntujący Uniwersalny podkład 1L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
12,46 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
12,46 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Grunt do betonu Betonkontakt 4kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
Grunt do betonu Betonkontakt 4kg Grunt pod tynki Grunt szczepny na płyty OSB Level Plus 06
15,17 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,50 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
73,41 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
86,87 zł
-36%
55,06 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 4L
Szkło wodne potasowe 100% KALIWASSERGLAS REIN Halbau HB28-30 - 4L
17,25 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,00 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Gotowy Klej do Płytek 1,5KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
Gotowy Klej do Płytek 1,5KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
19,89 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,89 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta |  Zawiera bloker UV
Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta | Zawiera bloker UV
128,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,04 zł
Sprzedawca: Pourpoxy
Zdjęcie produktu dla Genius Pressure Cleaner akumulatorowa myjka ciśnieniowa 12-TLG, ciśnieniowy pistolet myjący z akumulatorem i wężem wodnym 5 M, pistolet myjący
Genius Pressure Cleaner akumulatorowa myjka ciśnieniowa 12-TLG, ciśnieniowy pistolet myjący z akumulatorem i wężem wodnym 5 M, pistolet myjący
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 149
714,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 469
187,41 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla LZQ 20X 5W Reflektor LED Reflektor wpuszczany Reflektor sufitowy Reflektor sufitowy 230V 450lm Ciepła biel Reflektor wpuszczany Reflektor wpuszczany Lampa sufitowa wpuszczana
LZQ 20X 5W Reflektor LED Reflektor wpuszczany Reflektor sufitowy Reflektor sufitowy 230V 450lm Ciepła biel Reflektor wpuszczany Reflektor wpuszczany Lampa sufitowa wpuszczana
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 312
119,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: HKGaga

Recenzje klientów

Na podstawie 27 opinii
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super produkt
Zawartość 1 lWaga 1,3 kg
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Łatwo się nim pracuje.
Zawartość 5 lWaga 6,5 kg
Oceniono dnia 17 lutego 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Taras uszczelniający do jastrychu
Zawartość 20 lWaga 26 kg
Oceniono dnia 11 września 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ściana napełnia się raz, a woda pozostaje na zewnątrz
Zawartość 5 lWaga 6,5 kg
Oceniono dnia 21 lutego 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 5 lWaga 6,5 kg
Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 20 lWaga 26 kg
Oceniono dnia 6 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szkło wodne
Zawartość 5 lWaga 6,5 kg
Oceniono dnia 31 grudnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ściana w końcu uszczelniona
Zawartość 10 lWaga 13 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
109,74 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 5 L+ GRATIS pędzel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
249,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
49,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
99,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
99,95 zł/1l