5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
250 ml- 250 ml
- 350 ml
Szampon micelarny do włosów farbowanych Restart Color (ochronny szampon micelarny), 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,02 zł
132,08 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lakme Kuracja ochronna do włosów farbowanych, 250ml239,96 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Więcej informacji o reklamie
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Shampoo 40 ml1 213,75 zł/1l
48,55 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
DUCRAY Anaphase przeciw wypadaniu włosów 400 ml215,50 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Micellar Shampoo 1000 ml
81,92 zł/1l
81,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Protective Gentle Cleanser 1000ml Re/Start Color
97,30 zł/1l
97,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elseve Color Vive Szampon ochronny do włosów farbowanych 300 ml
65,67 zł/1l
19,70 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Szampon przeciw puszeniu się włosów Frizz Dismiss Redken (1000 ml)
249,00 zł/1l
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Redken Frizz Dismiss Shampoo odżywczy szampon przeciw puszeniu się włosów 300 ml
314,57 zł/1l
94,37 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Szampon przeciw puszeniu się włosów No Frizz (Shampoo), 60 ml
1 183,67 zł/1l
71,02 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bioderma Nodé P Anti-Dandruff Purifying Shampoo szampon przeciw łupieżowi 400 ml
181,77 zł/1l
72,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Echosline Discipline Shampoo wygładzający szampon przeciw puszeniu się włosów 300 ml
82,60 zł/1l
24,78 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakme Teknia Full Defense Szampon ochronny do włosów zestresowanych, 300 ml
138,23 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Frizz Dismiss Shampoo 300 ml
381,00 zł/1l
114,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Berani Femme Shampoo Color Care szampon ochronny do włosów farbowanych 300 ml
478,70 zł/1l
143,61 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Szampon przeciw wypadaniu włosów Biotebal EFFECT 200 ml wzmacnia i chroni
127,50 zł/1l
26,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,50 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Nanoil Keratin Micelarny szampon z keratyną, 300ml
130,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

COLOR brilliance szampon 1000ml
178,20 zł/1l
178,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
77,36 zł/1kg
83,78 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo szampon rozjaśniający dla połysku i ochrony farbowanych włosów 300 ml
463,53 zł/1l
139,06 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Professional ReStart Colour Protective Micellar Shampoo 250 ml
OCHRONNY SZAMPON MICELARNY. System podwójnego działania na włosy i skórę głowy. Profesjonalna formuła. Szampon micelarny do włosów farbowanych. Dla jeszcze lepszych rezultatów zaleca się stosowanie całej gamy RE/START Colour.
Stosowanie:
- Nałożyć na mokre włosy, delikatnie wmasować i dokładnie spłukać.
- Testowany dermatologicznie.
- UWAGA: Unikać kontaktu z oczami.
O Revlon Re/Start
Re/Start to nasze wyjątkowe podejście do pielęgnacji włosów. Zawiera nasz wyjątkowy SYSTEM KERABIOTICTM z dwoma aktywnymi składnikami, aby zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i zaspokoić specyficzne potrzeby włosów dzięki zaawansowanym składnikom.
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphopropionate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Decyl Glucoside, Glycol Stearate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Butylene Glycol, Capryloyl Glycine, Citric Acid, Disodium EDTA, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Glyceryl Laurate, Acid, Maltodextrin, Methoxy PEG/PPG-7/3Aminopropyl Dimethicone, PEG-150Pentylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Xylity-lglucoside, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate,Red 33 (CI 17200), Yellow 5 (CI 19140). B00458
wiążąca lista składników znajduje się bezpośrednio na produkcie!
Szampon micelarny o podwójnym działaniu tworzy kremową piankę, pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i chroni farbowane włosy przed utlenianiem. Opracowany na bazie naturalnego przeciwutleniającego ekstraktu z acai. Zapobiega blaknięciu koloru dla promiennych włosów.
Zmniejsza porowatość włosów, nabłyszcza i wzmacnia kolor a dodatkowo pielęgnuje.
Zapewnia promienne wykończenie i długotrwały kolor, połysk i wyrazistość.
Szampon o podwójnym działaniu.
Równoważy mikrobiom i chroni włosy przed spłukiwaniem koloru.
Dzięki ekstraktowi z jagody acai zapewnia niesamowity połysk.
Polecany dla klientek z włosami farbowanymi lub zniszczonymi, które chcą chronić i utrzymać ich kolor.
Korzyści:
Wzmacnia kolor
Zapobiega blaknięciu kolorów
Zmniejsza i wyrównuje porowatość włókien włosów dla bardziej równomiernych rezultatów
Ułatwia rozczesywanie włosów
Zapewnia ochronę przed ciepłem.
Sposób użycia:
- Nanieś szampon chroniący kolor na mokre włosy.
- Masuj delikatnie. Dokładnie spłucz.
- Powtórz w razie potrzeby.
Skład
KERABIOTIC OXI GUARD™: Unikalne połączenie przeciwutleniaczy z korektorami porowatości i składnikami ochronnymi aby utrzymać prawdziwie długotrwały kolor.
Korektory Porowatości: Polyquaternium-10 i quaternary ammonium wyrównują porowatość włosów od nasady aż po same końce.
Czynniki zapobiegające płowieniu koloru: Methoxy PEG/PPG-7/3, Aminopropyl Dimethicone i Silicone Quaternium-22 zapewniają ochronę koloru i zapobiegają wypłukiwaniu się koloru.
Przeciwutleniacz: Ekstrakt z Amazońskiej Jagody Acai to naturalny antyoksydant bogaty w polifenole, które są bardzo skuteczną bronią przeciw niszczącemu działaniu czynników zewnętrznych, np. zanieczyszczeń.
Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi: Biosaccharide Gum-4: zapewnia ochronę przeciw promieniowaniu UV. Uszczelnia warstwę łusek tworząc tarczę chroniącą przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Szampon micelarny z ekstraktem z açai pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i chroni włosy farbowane przed czynnikami utleniającymi. Zapobiega blaknięciu koloru i pozostawia włosy pełne blasku.
Revlon RE-START szampon micelarny chroniący kolor, 250ml.Szampony micelarne chronią włosy farbowane przed przeciwutleniaczami i utrzymują mikrobiom skóry głowy w równowadze. Wzbogacona ekstraktem z jagód acai formuła tworzy jedwabistą pianę, która oczyszcza i zmniejsza porowatość. Zawiera technologię KERABIOTIC OXI GUARD™, złożony składnik do pielęgnacji skóry głowy, który równoważy włókno włosa i chroni kolor, pozostawiając go gęstym, trwałym i lśniącym.
Revlon Re-Start Color Protective Micellar Shampoo 250ml
- Waga
- 290 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphopropionate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Decyl Glucoside, Glycol Stearate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Butylene Glycol, Capryloyl Glycine, Citric Acid, Disodium EDTA, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Glyceryl Laurate, Acid, Maltodextrin, Methoxy PEG/PPG-7/3Aminopropyl Dimethicone, PEG-150 Pentylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Xylitylglucoside, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Red 33 (CI 17200), Yellow 5 (CI 19140). B00458 Dokładną listę składników można znaleźć bezpośrednio na opakowaniu produktu!
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Szampon
- EAN
- 8432225114750
- Waga
- 290 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphopropionate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Decyl Glucoside, Glycol Stearate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Butylene Glycol, Capryloyl Glycine, Citric Acid, Disodium EDTA, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Glyceryl Laurate, Acid, Maltodextrin, Methoxy PEG/PPG-7/3Aminopropyl Dimethicone, PEG-150 Pentylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Xylitylglucoside, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Red 33 (CI 17200), Yellow 5 (CI 19140). B00458 Dokładną listę składników można znaleźć bezpośrednio na opakowaniu produktu!
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Szampon
- EAN
- 8432225114750
Pasuje również do tego

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Micellar Shampoo 1000 ml
81,92 zł/1l
81,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Protective Gentle Cleanser 1000ml Re/Start Color
97,30 zł/1l
97,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
172,66 zł/1l
83,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Re-Start Color Protective Gentle Cleanser 250ml
131,60 zł/1l
38,03 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Professional Restart Color Protective Micellar Shampoo szampon ochronny do włosów farbowanych 1000 ml
78,19 zł/1kg
82,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Revlon Proyou The Toner Shampoo 350ml
122,86 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Szampon Redken All Soft 1000 ml
262,80 zł/1l
262,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 120 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
233,50 zł
-6,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Revlon Re-Start Hydration Shampoo 250ml
152,72 zł/1l
38,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon 45 Days Golden Blondes Szampon i odżywka podtrzymująca kolor, 275ml
190,62 zł/1l
52,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
146,98 zł/1l
146,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Hydrate Shampoo szampon do włosów suchych 1000 ml
68,58 zł/1l
68,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l