5,0



Na podstawie 1 opinii
Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
144,15 zł
360,37 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Erborian Skin Theraphy olejek na noc 30ml662,37 zł/100ml
198,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Krople OLBAS, roztwór 50 ml1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
KELO-COTE żel do leczenia blizn, 15 g żelu6 015,60 zł/1kg
150,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Softto+Plus Argan, Keratin + Kolagen – Olejek pielęgnacyjny, 120 ml715,58 zł/1l
85,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Mustela, Maternite, Olejek na rozstępy, 105 ml
637,33 zł/1l
66,92 zł
Sprzedawca: VISO

Equilibra, Dermo-Oil Multiaktywny Olejek, 100 ml
1 498,00 zł/1l
149,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Alkmene My Nettle Balsam do włosów 250 ml
83,20 zł/1l
20,80 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Roztwór mazidła z arniki dr Sachera, 250 ml
137,27 zł/1kg
37,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Regenerujca maska do wosw z olejkiem arganowym 500ml
77,03 zł/1kg
50,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Mleczko do masażu Retterspitz 125 ml
437,77 zł/1kg
64,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.Theiss Olejek pod prysznic z wiesiołka 150 ml
341,27 zł/1l
51,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 15 ml
2 402,00 zł/1l
36,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Arnika liniment 250 ml
99,00 zł/1l
24,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mustela 9 miesięcy olejek przeciw rozstępom 105 ml
1 270,57 zł/1l
133,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Bübchen 4065331000019, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
150,45 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Phergal Elifexir Dermo Spicyslim U&G Öl 150ml
785,60 zł/1l
117,84 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Apot-Care Rozjaśniająca esencja do twarzy, 100ml
1 521,10 zł/1l
152,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Instituto Espanol Kokosowy olejek do ciała nawilżający, 400ml
85,25 zł/1l
34,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Farmona | Serum do ciała i biustu Lipout - 300 ml - ujędrniające - przeciw cellulitowi
150,03 zł/1l
45,01 zł
Sprzedawca: AllYour

Aveeno - Daily Moisturising Creamy Oil 300ml
65 840,00 zł/1l
65,84 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Łagodzący krem emolientowy przeciw swędzeniu to codzienna pielęgnacja bardzo suchej skóry ze skłonnością do wyprysku atopowego. Pomaga łagodzić podrażnienia i swędzenie związane z bardzo suchą skórą, jednocześnie intensywnie nawilżając ją nawet przez 24 godziny. Jego formuła wykorzystuje dermatologiczną innowację "korneoterapii", aby pomóc chronić i przywrócić barierę skórną. Zapewnia skórze niezbędne odżywienie, ukojenie i ochronę.
Ducray Dexyane CrA me A 0molliente Anti Grattage Ten krem przeciw drapaniu odżywia, naprawia i łagodzi bardzo suchą skórę skłonną do atopii Przywraca funkcję bariery Przywraca fizjologiczne nawilżenie skóry i łagodzi podrażnienia Sucha skóra skłonna do atopii znów jest elastyczna Stosować 1 do 2 razy dziennie Nakładać na suche miejsca Delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia
Ducray DEXYANE krem emolientowy przeciw zadrapaniom, 400ml Przeciwzmarszczkowy balsam do twarzy i ciała. Jego formuła łagodzi podrażnienia spowodowane suchością, naprawia barierę skórną, odżywia i zmiękcza skórę. Idealny dla bardzo suchej skóry z tendencjami atopowymi. Jego innowacyjna konsystencja, topniejący balsam z oleistym środkiem, pozostawia nieklejące wykończenie i zapewnia właściwą równowagę między nawilżeniem a odżywieniem. Jego konsystencja pozostawia na skórze uczucie ukojenia i komfortu.
Krem zmiękczający przeciw zadrapaniom to codzienny krem nawilżający do bardzo suchej skóry ze skłonnością do wyprysku atopowego. Dzięki innowacyjnej metodzie korneoterapii opracowanej przez Laboratoires Ducray pomaga odbudować uszkodzoną barierę ochronną skóry. Odżywia, odbudowuje i łagodzi swędzenie suchej skóry. Główne korzyści - ZMNIEJSZA suchość skóry i nawilża ją - Pomaga odbudować i naprawić barierę ochronną skóry - Łagodzi swędzenie i podrażnienia związane z suchością skóry
Ducray Dexyane Anti-Scratching Emollient Cream to balsam zmiękczający, który odżywia, naprawia i łagodzi bardzo suchą, skłonną do atopii skórę. Nie klei się.
Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 97
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3282770203950
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 97
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3282770203950
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 400 ml
369,10 zł/1l
147,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Dexyane Izolujący krem barierowy, 100 ml
87,83 zł/100ml
87,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Dexyane Med Łagodzący krem naprawczy 100ml
104,16 zł/100ml
104,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Dexyane MEd Krem łagodzący ( Leczenie egzemy) 100 ml
11 695,00 zł/100ml
116,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Ducray Melascreen Photo-Aging Globalna pielęgnacja dłoni SPF50+
186,98 zł/100ml
93,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 200 ml
54,57 zł/100ml
109,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tefal Jamie Oliver E31006, Patelnia uniwersalna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Szkło
442,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mepal Modula
319,68 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Berlingerhaus zestaw naczyń z powłoką marmurową 15 szt. Burgundy Metallic Line BH-1226
549,00 zł
Sprzedawca: PERLACASA

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

6 szklanek 0,5L Szklanki do piwa Szklanki do kufli Szklanki do napojów Szklanki do soków
85,00 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

BOSKA Käsehobel "Copenhagen" silber
51,98 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Panele winylowe samoprzylepne Marble Beige 1.3 mm Klasa 22, 0135
54,90 zł/1m²
4,99 zł
Sprzedawca: Podlogi-Drzwi_pl

Camry Premium CR 731, Klimatyzator ewaporacyjny, Niebieski, Biały, Przyciski, 45 m³/h, 890 g, 170 mm
175,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Siku John Deere 6210R, Model ciągnika, 3 lat(a), Plastik, Czarny, Zielony
175,89 zł
Sprzedawca: MATFEL

Rosti Mepal 106994830600, Zestaw uniwersalnych pojemników, 2 l, Polietylen (PE), Poli(styren-co-akrylonitryl), Przezroczysty, Biały, Zdejmowana pokrywa, Prostokątny
211,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Domek dla lalek Infantastic® - wykonany z drewna, 3 piętra, z diodą LED, akcesoriami/meblami, od 3 lat, dla lalek o wysokości 13 cm - Domek dla lalek, willa dla lalek, domek do zabawy
480,00 zł
-144,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Ducray Creme Dexyane MeD Crème Réparatrice Apaisante
1 732,10 zł/1l
173,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Mata do pieczenia 60 * 80 cm, silikonowa mata do pieczenia bez BPA, silikonowa mata do pieczenia mata robocza z pomiarem do ciasta na pizzę mata do pizzy
76,02 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kubek termiczny Makita KF00000020
44,74 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Hugo Boss In Motion Woda toaletowa, 100ml
1 419,00 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenwood Chef XL, Mikser stojący, Srebrny, 6,7 l, Obrotowy, 1,5 l, Metal
1 299,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg