5,0



Na podstawie 4 opinii
Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
145,05 zł
362,62 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 286,00 zł/100ml
392,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml205 589,99 zł/1l
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Eubos Balsam do ciała do skóry suchej z mocznikiem 10% 400 ml289,87 zł/1l
115,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
219,66 zł/1l
51,84 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Uriage Xémose Łagodzący olejek przeciw swędzeniu 200 ml
83 460,00 zł/1l
83,46 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
126,20 zł/1kg
126,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ducray Sensinol Kojące mleczko do ciała, 400 ml
33,33 zł/100ml
133,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Regenerujący balsam do ciała Bepanthol Derma, 400 ml
313,80 zł/1kg
125,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Rilastil Smagliature krem nawilżający przeciw rozstępom, 200 ml
20 771,00 zł/100ml
207,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawilżający balsam do ciała Ducray Ictyane
71,02 zł/100ml
142,03 zł
Sprzedawca: somnia24

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
250,24 zł/1l
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam nawilżający Sebamed z ekstraktem z rumianku, 400 ml
112,66 zł/1kg
51,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Isdin Ureadin Lotion10 Intensywne nawilżenie 400ml
294,95 zł/1l
117,98 zł
Sprzedawca: somnia24

HERBAMEDICUS Calendula Balsam Maść 250ml (Schmees)
86,08 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: apohealth

UREA CICA REPAIR+ Cö rperlotion 250 ml
370,80 zł/1l
92,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Nr 3 - Balsam lipidowy 200 ml
296,40 zł/1l
59,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Uriage Keratosane 30 Krem-żel złuszczająco-kojący, 40 ml
88,17 zł/100ml
35,27 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Codzienna /pielęgnacja skóry bardzo suchej i skłonnej do wyprysku atopowego. Zmiękczający balsam do twarzy i ciała eliminuje uczucie swędzenia. Może być stosowany także przez dzieci. /
Korzyści:
• Łagodzi podrażnienia spowodowane przez świąd skóry
• Odżywia i pomaga naprawić naruszoną barierę skóry
• Nieklejąca konsystencja /zapewnia równowagę między nawilżeniem a odżywieniem
Składniki aktywne:
Hydroksydecyna - /zwiększa fizjologiczne nawilżenie skóry poprzez stymulację syntezy filagryny
Kwas glicyretynowy - posiada właściwości kojące
Izoleucyna - zwiększa elastyczność skóry
Olej z krokosza barwierskiego - wzmacnia barierę lipidową
89% poprawa jakości życia dzieci*
91% Zmniejszenie trudności ze snem spowodowanej swędzeniem po 21 dniach**
69% Zwalczenie intensywnej suchości**
81% Zmniejszenie uczucia swędzenia**
*Ogólny wynik jakości życia u 16 dzieci (w wieku od 4 do 11 lat), 10 pytań.**Badanie przeprowadzono na 50 osobach (21 dorosłych, 29 niemowląt/dzieci) ze skórą skłonną do łagodnego do umiarkowanego wyprysku atopowego.
Sposób użycia: /Wmasuj do wchłonięcia raz dziennie na suche miejsca.
Kojący balsam zmiękczający przeznaczony jest do bardzo suchej skóry skłonnej do wyprysków atopowych. Nadaje się do twarzy i ciała, a jego innowacyjna konsystencja zamienia się w olejek w kontakcie ze skórą. Zawiera składnik HYDROXYDECINE®, który intensywnie nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry. Balsam pozostawia skórę miękką, odżywioną i przyjemną w dotyku. Jest odpowiedni dla całej rodziny, w tym do pielęgnacji skóry niemowląt.
Ducray Dexyane 0mollient Anti-Scratching Balm namens emolliA
Ducray DEXYANE balsam emolientowy przeciw zadrapaniom, 400ml Balsam emolientowy przeciw zadrapaniom do twarzy i ciała. Jego formuła łagodzi podrażnienia spowodowane suchością, naprawia barierę skórną, odżywia i zmiękcza skórę. Idealny dla bardzo suchej skóry z tendencjami atopowymi. Jego innowacyjna konsystencja, topniejący balsam z oleistym środkiem, pozostawia nieklejące wykończenie.
Inhaltsstoffe: WASSER (AQUA). TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY. CARTHAMUS TINCTORIUS (FÄRBERDISTEL) SAMEN OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SAMENÖL). MINERALISCHES ÖL (PARAFFINUM LIQUIDUM). GLYCERIN. CETEARYLOALKOHOL. STEARYNIAN GLICEROLU. STEARYNIAN PEG-100. 10-HYDROXYDECENSÄURE. BIENENWACHS (CERA ALBA). BENZOESÄURE. CAPRYLYLGLYKOL. GLUKOZYD CETEARYLOWY. GLYCERYLSTEARAT. GLYCYRRHETINSÄURE. ISOLEUCINE. POLIAKRYLAT-13. POLISOBUTEN. POLYSORBAT 20. NATRIUMHYDROXID. SORBITANISOSTEARAT. OCTAN TOKOFERYLU.
Ducray Dexyane Anti-Scratching Emollient Balm to kojący balsam, który odżywia, naprawia i łagodzi bardzo suchą skórę skłonną do atopowego zapalenia skóry.
Odporny na zarysowania balsam zmiękczający DEXYANE 400 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 400 ml
- Producent
- EAN
- 3282770203929
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 400 ml
- Producent
- EAN
- 3282770203929
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
359,47 zł/1l
143,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Dexyane Ultra-Rich żel oczyszczający
25,08 zł/100ml
100,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Ducray Dexyane Izolujący krem barierowy, 100 ml
8 775,00 zł/100ml
87,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
1 390,00 zł
-300,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Siku John Deere 6210R, Model ciągnika, 3 lat(a), Plastik, Czarny, Zielony
175,89 zł
Sprzedawca: MATFEL

Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
650,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych narożnych Kuchnia WALENCJA Narożna 5,8m | szafka • regał • blat • aneks narożny | Biały Mat 580cm
3 999,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
272,50 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Minio, nadstawka do szafy "NELLY", 4-drzwiowa, 205 cm, dąb Artisan / kolor czarny
910,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

BETTSO Szafa przesuwna elegancka szafa do sypialni ze złotymi listwami TIARA 250 Zielony
2 809,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso

Komoda z biokominkiem FREYA – biała/czarny połysk
1 299,68 zł
Sprzedawca: Eoshop

Ducray Dexyane Med Łagodzący krem naprawczy 100ml
104,06 zł/100ml
104,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Solarny reflektor LED z czujnikiem ruchu Naświetlacz Solarny reflektor ścienny Solarny reflektor ścienny Czujnik zmierzchu Solarny reflektor IP44 5W 400 lumenów 6000K Zimna biel
55,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Czarny, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
597,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NovaMBSmart

Ocet balsamiczny z Modeny 250ml - Due Vittorie
178,68 zł/1l
44,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HALMAR Kuchnia Margaret 3 260 - orzech włoski
2 815,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Karmnik dla ptaków z LED i timerem, wodoodporny dom ogrodowy 120 cm
196,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung NZ64M3NM1BB, Czarny, Wbudowany, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło ceramiczne, 4 stref(y), 4 stref(y)
1 294,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Skye Decor, Luxe - White, Gold, szafka pod telewizor, biały, 180 x 50 x 30 cm
670,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

KuchenMeister Ciasteczka świąteczne Stollen z delikatnym nadzieniem marcepanowym 750g
37,23 zł/1kg
27,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Akustyczny panel ścienny 'Vang' dąb
424,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Acqua di Parma Barbiere, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Kwas hialuronowy, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
201,94 zł
-5,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
196,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 968,20 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,30 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 160 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
644,52 zł
-16,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
628,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 926,00 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
182,90 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
740,49 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
150,77 zł
-12,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
2 774,00 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
288,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 444,05 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,16 zł
-8,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
304,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 027,67 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
295,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 315,47 zł/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
287,27 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 866,67 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 397,60 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Icexin Gel – środek wspomagający komfort stawów i mięśni – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,10 zł
-10,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,13 zł
Sprzedawca: AltaShop
2 522,60 zł/1kg