Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol Free Toner 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
114,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 16m 38s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Toniki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)81,18 zł/100ml
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Thayers Cucumber Facial Mist 237 ml123,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150 ml
41,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Thayers Astringent Lemon 355ml
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista

Lab Biome Hydration Toner do twarzy 200ml
87,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Sensilis Purify Balancing Toner 200ml
102,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Orlane Moisturizing Micellar Water 400 ml
84,82 zł
Sprzedawca: VISO

KLAIRS Supple Preparation Facial Toner 180ml
104,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CeraVe, tonik micelarny nawilżający, 400 ml
65,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
1 746,35 zł/1l
349,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Isntree Green Tea Fresh Toner 200 ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apivita Apivita Aqua Beelicious Perfecting & Hydrating Toner 200ml
90,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermasence Rosamin Aha Toner 160 ml
60,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dr.Althea Anastatica Skin Conditioning Toner 250 ml - tonik nawilżający
64,61 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Eisenberg Toning Lotion 150 ml
75,27 zł/100ml
112,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Abib Heartleaf Calming Toner 200 ml
81,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
56,29 zł
Sprzedawca: ISEI

Tonik głęboko oczyszczający (Refining Toner) 150 ml
69,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bezalkoholowy tonik Cucumber Herbal Toner jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Jego delikatna formuła z ogórkiem i ekstraktami ziołowymi zapewnia miękką, ukojoną i zrównoważoną skórę.
Bezalkoholowa, niewysuszająca woda ziołowa Cucumber Herbal Water od Kiehls zawiera wyselekcjonowane składniki, w tym wysokiej jakości ekstrakty roślinne, które łagodzą i odżywiają wrażliwą i suchą skórę.
Dla wszystkich rodzajów skóry Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol Free Toner
Kiehls Cucumber Herbal Alcohol Free Toner For All Skin Types 0585231 VERENIGDE STATEN karton @ 1 stuk x 250 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Aqua/Water, Propanediol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium PCÂ, Sodium Benzoate, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract/Matricaria Flower Extract, Glucose, Cucumis Sativus Fruit Extract/Cucumber Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Camphor, Urtica Dioica Extract/Nettle Extract, Equisetum Arvense Extract, Betula Alba Leaf Extract, CI 19140/Yellow 5, Potassium Sorbate, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1, Sodium Hydroxide, Citric Acid
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3700194711696
- Numer producenta
- 162575
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Aqua/Water, Propanediol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium PCÂ, Sodium Benzoate, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract/Matricaria Flower Extract, Glucose, Cucumis Sativus Fruit Extract/Cucumber Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Camphor, Urtica Dioica Extract/Nettle Extract, Equisetum Arvense Extract, Betula Alba Leaf Extract, CI 19140/Yellow 5, Potassium Sorbate, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1, Sodium Hydroxide, Citric Acid
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3700194711696
- Numer producenta
- 162575
Pasuje również do tego

Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie
45,02 zł/100ml
22,51 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, Piżmo, Wanilia, 1 szt.
947,00 zł/1l
94,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Supreme przeciwstarzeniowy krem na noc 50ml
580,40 zł/100ml
290,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zegarki Armani AR11208
462,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dermacol Serum intensywnie liftingujące i remodelujące do twarzy, 30ml
1 107,63 zł/1kg
88,61 zł
Sprzedawca: VISO

Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
103,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Nivea MicellAir Skin Breathe Płyn micelarny do cery wrażliwej i nadwrażliwej, 400ml
16,30 zł
Sprzedawca: Metler

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hermia Concept, MLN24Y2740694, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), kremowy, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
420,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
118,87 zł/1kg
98,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
1 897,00 zł/100ml
569,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Wazelina do pielęgnacji skóry wrażliwej 125 ml
7,58 zł/100ml
9,48 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Bezolejowy tonik do twarzy Kiehl's Ultra
54,75 zł/100ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy na dzień do skóry normal i mieszanej 50ml
749,22 zł/1kg
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 389,80 zł/1kg
238,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Double Serum Light Texture, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
8 850,20 zł/1l
442,51 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210ml
58,22 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SC Rose & Traube – produkt do oczyszczania skóry twarzy
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
366,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Tonik TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
823,95 zł/1l

Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner tonik złuszczający z kwasem glikolowym 240ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Woda micelarna Mary Kay Woda micelarna do oczyszczania twarzy
117,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
420,00 zł/1l

MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
732,11 zł/1l

Instalash Lash & Face 2w1 pianka do mycia rzęs i twarzy, 100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Haruharu Wonder - Black Rice Hyaluronic Toner - Nawilżający tonik do skóry wrażliwej 300ml
77,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
81,18 zł/100ml

Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty Elixir balsam i spray dla kobiet 100 - Caudalie
187,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 877,10 zł/1l

Jeanne Piaubert Tonique Vegetal 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
295,00 zł/1l

Thayers Astringent Lemon 355ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista