4,8



Na podstawie 5 opinii
KAWA CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADE400 g - MOUNT HAGEN
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,37 zł
70,92 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora69,06 zł/1kg
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba37,46 zł/1kg
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krüger Cappuccino delikatne i kremowe 350g78,51 zł/1kg
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Family Cappuccino Pistacja Aromatyzowany napój w proszku 500 g47,64 zł/1kg
23,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA CAPPUCCINO WEGAŃSKIE FAIR TRADE225 g - MOUNT HAGEN
116,40 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ROZPUSZCZALNA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
431,50 zł/1kg
43,15 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 100g
327,40 zł/1kg
32,74 zł
Sprzedawca: taleoo

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
349,30 zł/1kg
34,93 zł
Sprzedawca: taleoo

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
298,36 zł/1kg
74,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dallmayr 10000402 Dallmayr CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
94,45 zł/1kg
94,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
46,12 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
217,60 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
61,26 zł/1kg
30,63 zł
Sprzedawca: Katomix

Tchibo Family – 6 x 200 gramów
292,49 zł/1l
350,99 zł
Sprzedawca: Katomix

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
148,22 zł/1kg
74,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA LIOFILIZOWANA ARABICA/ROBUSTA ESPRESSO FAIR TRADE50 g - MOUNT HAGEN
22,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Espresso Instantkaffee 10kg
171,38 zł/1l
1 713,84 zł
Sprzedawca: Crownseller

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10029171 Schoko-Mokka 500g
46,04 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,02 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
1-2 czubate łyżeczki kawy zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (80°C) i zamieszać
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 g
Wartość energetyczna: 1684 kJ / 399 kcal
Tłuszcz: 6,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,2 g
Węglowodany: 70 g
w tym cukry: 65 g
Białko: 13 g
Sól: 0,8 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Family Cappuccino mit Schokonote
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.4 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- cukier trzcinowy*, MLEKO w proszku*, kawa instant (9%)*, słodka SERWATKA w proszku*, nieutwardzony tłuszcz roślinny*, odtłuszczone kakao* (5,5%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny) SPOSÓB PRZYGOTOWANIA 1-2 czubate łyżeczki kawy zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (80°C) i wymieszaćWARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna: 1684 kJ / 399 kcal Tłuszcz: 6,5 g w tym kwasy nasycone: 5,2 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 65 g Białko: 13 g Sól: 0,8 gZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.EAN: 4000799100031PRODUCENT / DYSTRYBUTOR – NAZWA I ADRES: WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM. cukier trzcinowy*, MLEKO w proszku*, kawa instant (9%)*, słodka SERWATKA w proszku*, nieutwardzony tłuszcz roślinny*, odtłuszczone kakao* (5,5%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1684 kJ / 399 kcal Tłuszcz: 6,5 g w tym kwasy nasycone: 5,2 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 65 g Białko: 13 g Sól: 0,8 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Nazwa handlowa
- KAWA CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADE 400 g - MOUNT HAGEN
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- M4-386P-Z1EI
- EAN
- 4000799100031
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.4 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- cukier trzcinowy*, MLEKO w proszku*, kawa instant (9%)*, słodka SERWATKA w proszku*, nieutwardzony tłuszcz roślinny*, odtłuszczone kakao* (5,5%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny) SPOSÓB PRZYGOTOWANIA 1-2 czubate łyżeczki kawy zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (80°C) i wymieszaćWARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna: 1684 kJ / 399 kcal Tłuszcz: 6,5 g w tym kwasy nasycone: 5,2 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 65 g Białko: 13 g Sól: 0,8 gZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.EAN: 4000799100031PRODUCENT / DYSTRYBUTOR – NAZWA I ADRES: WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM. cukier trzcinowy*, MLEKO w proszku*, kawa instant (9%)*, słodka SERWATKA w proszku*, nieutwardzony tłuszcz roślinny*, odtłuszczone kakao* (5,5%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1684 kJ / 399 kcal Tłuszcz: 6,5 g w tym kwasy nasycone: 5,2 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 65 g Białko: 13 g Sól: 0,8 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Nazwa handlowa
- KAWA CAPPUCCINO FAMILY FAIR TRADE 400 g - MOUNT HAGEN
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- M4-386P-Z1EI
- EAN
- 4000799100031
Pasuje również do tego

Instant Cappuccino - Dose 200g | MOUNT HAGEN
120,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Komplet sztućców 24 elementy Bari Domotti
42,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TESA 4713, Brązowy, Opakowanie, Papier, 10%, 50 m, 50 mm
0,22 zł/1m
10,91 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Hakle 11632 Hakle Toilettenpapier Traumweich 4-lagig, 16 Rollen
83,48 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

KAWA CAPPUCCINO WEGAŃSKIE FAIR TRADE225 g - MOUNT HAGEN
116,40 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZBOŻOWA ORKISZOWA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
235,10 zł/1kg
23,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA ROZPUSZCZALNA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
431,50 zł/1kg
43,15 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
48,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mount Hagen Bio Single Origin Instant Kaffee 100g
327,40 zł/1kg
32,74 zł
Sprzedawca: taleoo

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
298,36 zł/1kg
74,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krüger Family Cappuccino White 450g
53,80 zł/1kg
24,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
349,30 zł/1kg
34,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Krüger Family Cappuccino Caramel - 450g
24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino delikatne i kremowe 350g
78,51 zł/1kg
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
61,26 zł/1kg
30,63 zł
Sprzedawca: Katomix

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
46,12 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs
58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa rozpuszczalna w proszku HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

NESCAFÉ 605635009 NESCAFÉ Cappuccino Cremig Zart Getränkepulver 10x 14,0 g
529,00 zł/1kg
74,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,80 zł/1kg
72,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
104,01 zł/1kg
104,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Dallmayr 10000402 Dallmayr CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
94,45 zł/1kg
94,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Mount Hagen Bio Instant Kaffee Sticks (25Sticks) 50g
217,60 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały smak
Waga 0,4 kg
Smak cappuccino jest doskonały. Nie jest zbyt słodkie, co jest dla mnie bardzo ważne. Kupię go ponownie i ponownie. Super!
Oceniono dnia 14 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Waga 0,1 kg
Bardzo dobry
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Oceniono dnia 28 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Oceniono dnia 7 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,4 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Jacobs Espresso, 20 saszetek po 1,8 g, 36 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
84,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino kremowy smak z kawą ziarnistą 250g 5-pak



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
48,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa zbożowa Solubile 120g - Orzo bimbo
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,06 zł/1kg

KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z JĘCZMIENIEM I CYKORIĄ100 g - CLIPPER
24,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Jacobs napój instant 3 w 1 typu Ice Coffee 10x12,7g opakowanie 127g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
18,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs kawa rozpuszczalna 2 w 1 Classic 10x12,4g opakowanie 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,58 zł/1kg

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut napój w proszku 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,75 zł/1kg

Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
501,78 zł/1kg

Kawa Jacobs napój rozpuszczalny 3 w 1 typu Caramel 10x11,2g opakowanie 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,89 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
69,44 zł/1kg