5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Balsam po goleniu Dr. Severin Women Original z działaniem łagodzącym dla skóry wrażliwej, przezroczysty z żółtym odcieniem, jeden rozmiar
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
449,45 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Balsamy po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.








4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3






4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3








5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




Więcej informacji o reklamie
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml2 310,70 zł/1l
231,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kedma AFTERSHAVE BALM913,50 zł/1l
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml1 169,90 zł/1l
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)390,80 zł/1l
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ELINA Balsam po goleniu dla mężczyzn, dla skóry wrażliwej, 100 ml
235,90 zł/1l
23,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Tabac Original, Balsam po goleniu, Skóra wrażliwa, 75 ml, Odżywiający, Wygładzający, Kojąca
640,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
31,94 zł/100ml
34,98 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ziaja Yego Balsam po goleniu intensywnie łagodzący 75 ml
10,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Morela - Intymny balsam po goleniu 30 ml
2 799,67 zł/1l
127,89 zł
-43,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,99 zł
Sprzedawca: TCollection

Gillette Żel Po Goleniu Dla Mężczyzn Odżywczo Pielęgnujący Na Podrażnienia
7 660,00 zł/1l
8,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Balsam po goleniu Bulldog Sensitive - 100 ml
394,70 zł/1l
39,47 zł
Sprzedawca: VISO

NIVEA MEN Pielęgnacja po goleniu dla mężczyzn – balsam po goleniu do skóry wrażliwej o działaniu łagodzącym, 100 ml
1 910,00 zł/1l
191,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Dior (Christian Dior) Dior Homme balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
2 539,10 zł/1l
253,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Men Advanced Care balsam po goleniu dla skóry dojrzałej 100ml
178,50 zł/1kg
34,00 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Proraso - Sensitive, Linia Biała - Krem Przed Goleniem 100 ml
27,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Balsam po goleniu Floïd Citrus Spectre 100ml
756,70 zł/1l
75,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
307,00 zł/1l
30,70 zł
Sprzedawca: Metler

Sebamed For Men Balsam po goleniu dla skóry wrażliwej i podrażnionej, 100ml
293,50 zł/1l
38,51 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,35 zł
Sprzedawca: MANADA

Humanist Balsam po goleniu łagodzący 150 ml
382,96 zł/1kg
95,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam po goleniu Original dla kobiet delikatnie łagodzi skórę po goleniu oraz zmniejsza zaczerwienienia i uczucie ściągnięcia. Pielęgnująca formuła nawilża skórę, wzmacnia barierę ochronną i pozostawia ją gładką oraz zapewnia uczucie komfortu. Idealny dla kobiet, które pragną zapewnić optymalną pielęgnację wrażliwej skóry po goleniu.
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, mentol, pantenol, olejek rozmarynowy, dekametylocyklopentasiloksan, cyklo-siloksan, polimer estrów alkilowych kwasu akrylowego (C10-C30), fenoksyetanol, substancja zapachowa, diureid kwasu glikoksylowego, etyloheksylogliceryn
- Producent
- Dr. Severin
- EAN
- 0721914763125
- Numer producenta
- DRS-001
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, mentol, pantenol, olejek rozmarynowy, dekametylocyklopentasiloksan, cyklo-siloksan, polimer estrów alkilowych kwasu akrylowego (C10-C30), fenoksyetanol, substancja zapachowa, diureid kwasu glikoksylowego, etyloheksylogliceryn
- Producent
- Dr. Severin
- EAN
- 0721914763125
- Numer producenta
- DRS-001
Pasuje również do tego

Gillette Żel Po Goleniu Dla Mężczyzn Odżywczo Pielęgnujący Na Podrażnienia
7 660,00 zł/1l
8,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
2 310,70 zł/1l
231,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Original, Balsam po goleniu, Skóra wrażliwa, 75 ml, Odżywiający, Wygładzający, Kojąca
640,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hugo Boss, Balsam po goleniu, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 586,67 zł/1l
123,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Balsam po goleniu
82,00 zł
Sprzedawca: ADONIS

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml
43,51 zł/100ml
73,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing, Krem do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 300 ml, Oczyszczający, Orzeźwiający, Słoiczek
162,50 zł/1l
48,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nishman - Aftershave Cream & Cologne 2in1 Pyrogenous 3 - Balsam po goleniu 400ml
78,77 zł/1l
31,51 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Men After Shave Soothing Balm balsam po goleniu 200ml
554,30 zł/1l
110,86 zł
Sprzedawca: Tersorte

Versace Eros Flame balzám po holení pro muže 100 ml
1 337,20 zł/1l
133,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Athenian Grooming balsam po goleniu 125ml
496,00 zł/1l
65,45 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,00 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Kedma AFTERSHAVE BALM
913,50 zł/1l
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO

The Shave Factory After Shave Cream & Cologne - Erfrischende, beruhigende und feuchtigkeitsspendende Nachpflege für das perfekte Rasurerlebnis und die perfekte Pflegeroutine (Golden)
105,94 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: BRANDS_39

Eveline Men X-Treme SOS Balsam po goleniu Silnie regenerujący, 150 ml
196,07 zł/1l
29,41 zł
Sprzedawca: Katomix

Proraso Aftershave Balm, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml, Uspokajający, Orzeźwiający, Zielona herbata, Owsianka
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
49,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - Aftershave Cream & Cologne 2in1 Invisible Touch 5 - Balsam po goleniu 400ml
78,77 zł/1l
31,51 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
31,94 zł/100ml
34,98 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy balsam po goleniu
Używam tego produktu już od prawie 10 lat i jestem zadowolony z jego działania
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
231,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 310,70 zł/1l

Kedma AFTERSHAVE BALM
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO
913,50 zł/1l

Dior Homme Dermo System, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Wygładzający, Butelka, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
283,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 831,90 zł/1l

Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
390,80 zł/1l

intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
116,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 169,90 zł/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
43,51 zł/100ml