5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
CHI Aloe Vera Curls Defined Moisturizing Curl Cream krem do stylizacji idealnych loków 147 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
94,45 zł
64,25 zł / 100ml
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barwiony krem nawilżający - SANTALWOOD (04)240,52 zł/100ml
120,26 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml18 260,00 zł/100ml
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products

Więcej informacji o reklamie
Krem do pielęgnacji stóp Antihydral, 50 ml451,54 zł/1kg
29,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml966,40 zł/100ml
483,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Artègo Touch Curl Must No-Frizz Curl Shaping Cream modelujący krem do włosów falowanych i kręconych 100 ml
255,63 zł/1kg
36,81 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Dermacol Bio Retinol Intensywne serum pod oczy 15 ml
297,87 zł/100ml
44,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Gamarde, Gamarde, Hyaluronsan, nawilżający, bogaty krem, 40 ml
45,42 zł/100ml
45,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ahava Halobacteria Odbudowujący krem na dzień o działaniu odżywczym 50 ml
490,86 zł/100ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aloe Vera & Vitaminas E, A, F VITALOE 5000 Antiage Cream, 250 ml
99,12 zł/100ml
247,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Echosline Energy Lotion Serum do włosów słabych i cienkich 12 x 10 ml
45,57 zł/100ml
62,78 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

KOLAGENOWY ODBUDOWUJĄCY krem do stóp 250 ml
22,24 zł/100ml
55,61 zł
Sprzedawca: somnia24

ACNIOVER Krem regenerujący 40 ml
255,22 zł/100ml
102,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Aloesowy krem do ciała 500 g
7,66 zł/100ml
38,32 zł
Sprzedawca: ADONIS

Krem rokitnikowy z awokado 100 ml
84,00 zł/100ml
84,00 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sebamed Przeciwzmarszczkowy krem wypełniający zmarszczki 50 ml
827,06 zł/1kg
70,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Payot, Lisse, Smoothing, Eye Cream, 15 ml
672,07 zł/100ml
100,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

DERMASENCE Adtop Cream, krem 50 ml
564,02 zł/1kg
46,25 zł
Sprzedawca: apohealth

BIO EGF PEPTIDE Kuracja przeciwstarzeniowa do ust 7 ml
870,29 zł/100ml
60,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Serum Overnight Revitaliser - 6,7% Olive Hyaluron Aloe Vera 30ml
299,03 zł/100ml
89,71 zł
Sprzedawca: taleoo

PROGRESSION(+) bogaty krem wypełniający i przeciwzmarszczkowy 40ml
469,97 zł/100ml
187,99 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do loków z aloesem, który intensywnie nawilża loki!
Nawilżający krem do loków CHI Aloe Vera with Agave Nectar sprawia, że loki są nawilżone i podkreślone. Ten krem do loków jest wzbogacony aloesem i nektarem z agawy, które zapewniają nawilżenie i podkreślenie loków. Produkt zmniejsza puszenie się włosów i chroni je przed wilgocią. Włosy stają się lśniące, miękkie i wolne od puszenia. Ponadto krem nie powoduje podrażnień i zapewnia włosom przewiewność. Formuła jest wolna od siarczanów i parabenów, a także nie zawiera glutenu. Ponadto krem ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów kultury.
Najważniejsze właściwości- Ma działanie nawilżające
- Odpowiedni dla wszystkich loków
- Definiuje i odżywia
- Redukuje puszenie się włosów
- Chroni przed wilgocią
- Nabłyszcza i zmiękcza
- Nie puszą się
- Nie podrażnia
- Bez parabenów, siarczanów i glutenu
Nałóż odpowiednią ilość CHI Aloe Vera With Agave Nectar Moisturising Curl Crème i rozprowadź równomiernie od połowy długości włosów aż po same końce. Upewnij się, że włosy są wilgotne podczas nakładania. Następnie ułóż włosy według uznania.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do modelowania włosów CHI z kolekcji Aloe Vera zostały stworzone z myślą o kręconych i puszących się włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 147 ml.
CHI Aloe Vera Nawilżający krem do loków 147ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 147 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6339118115350633911811535
- Numer producenta
- 12150
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 147 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6339118115350633911811535
- Numer producenta
- 12150
Pasuje również do tego

CHI Aloe Vera Curls Defined Detangling Conditioner wygładzająca odżywka ułatwiająca rozczesywanie 340 ml
504,91 zł/1l
171,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Aloe Vera Curls Defined Curl Enhancing Shampoo odżywczy szampon do włosów kręconych 739 ml
152,99 zł/1l
113,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

CHI Aloe Vera Curls Defined Detangling Conditioner wygładzająca odżywka ułatwiająca rozczesywanie 739 ml
173,57 zł/1l
128,27 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Relaxdays 10020744, 71 l, Prostokąt, Drewno, Drewno, Rabata warzywna
232,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

CHI Keratin Conditioner, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający, 355 ml, Butelka, Keratyna
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 756,50 zł/1l
275,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

CHI Luxury Black Seed Oil Curl Defining Gel-Cream żelowy krem do podkreślenia fal i loków 148 ml
448,78 zł/1l
66,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Farouk Systems CHI Luxury Black Seed Oil Dry Oil 15 ml
843,33 zł/1l
12,65 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

CHI Aloe Vera Curls Defined Curl Enhancing Shampoo odżywczy szampon do włosów kręconych 340 ml
144,32 zł/1l
53,97 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CHI Infra Treatment, Kobiety, Do wszystkich włosów, Ochrona koloru, Nawilżający, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 300 ml, Butelka, Gluten, Paraben, Siarczan
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: ISEI

CHI Silk Infusion, Kobiety, Do wszystkich włosów, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Odżywiający, Świecący,..., 150 ml, Butelka, Alkohol, Gluten, Paraben, Siarczan
810,47 zł/1l
121,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zestaw CHI Set Infra Home Stylist
804,13 zł/1l
603,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joanna Professional Curls Krem do loków Sprężystość i Elastyczność, 200g
138,60 zł/1l
27,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

CHI Naturals with Olive Oil Olive & Silk Olejek do włosów i ciała z oliwą z oliwek i jedwabiem 59 ml
1 157,46 zł/1l
68,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera Oil 89 ml
1 545,39 zł/1l
137,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

CHI Keratin Silk Infusion, Kobiety, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 177 ml, Butelka, Keratyna
476,44 zł/1l
84,33 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

CHI Keratin Mist, Kobiety, Ochrona, Zmiękczający, Wzmacniający, 300 ml, Spray, Keratyna, Gluten, Paraben, Siarczan
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: ISEI

CHI Keratin Leave-in Conditioner, Kobiety, Włosy zniszczone, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, 177 ml, Spray, Keratyna
562,49 zł/1l
99,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Chi, Luxury, Hair Oil Treatment, For Repairing, 50 ml
2 553,80 zł/1l
127,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

CHI Magnified Volume, Kobiety, Rozczesywanie, Wzmacniający, Objętość, 355 ml, Butelka, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Gluten, Paraben, Siarczan
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

CHI HydrateCare Szampon nawilżający 355 ml
126,73 zł/1l
52,22 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Sprzedawca: LeMont

CHI Silk Infusio, Kobiety, Do wszystkich włosów, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Odżywiający, Świecący,..., 50 ml, Butelka, Alkohol, Gluten, Paraben, Siarczan
1 580,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Farouk Systems CHI Brilliance Optimum Moisture Shampoo 355 ml
119,97 zł/1l
46,21 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,59 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Davines OI Shampoo odżywczy szampon do wszystkich rodzajów włosów 280 ml
448,50 zł/1l
125,58 zł
Sprzedawca: MANADA

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy, Słoiczek
523,92 zł/1l
124,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Chi, Luxury, Black Seed Oil, Hair Cream Treatment, Fortifying, 177 ml
24,68 zł/100ml
43,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Davines Essential Haircare MINU Szampon ochronny do włosów farbowanych, 250 ml
340,00 zł/1kg
102,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
259,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
519,18 zł/100ml

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
864,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
288,19 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

TimeWise „Zestaw cudownych kosmetyków” Do skóry normalnej/suchej 4 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
670,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
670,94 zł/100ml

TimeWise „Miracle Set” dla skóry mieszanej/tłustej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
670,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
670,94 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

2 x Mary Kay TimeWise Repair Day Cream Volu-Firm z ekonomicznym zestawem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
517,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
517,83 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,29 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

Mary Kay Advanced Lifting Volu-Firm Serum 29ml
337,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 164,55 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml